Подкатегорија:
                   
115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kvaliteten TV Mebel

Chelni elementi od drvo, stranicni od furnir. Dimenzii: 90 x 60 x 60...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00GARNITURA OD KOZA

Kozna garnitura sodrzi: trosed (koj se razvlekuva vo lezaj), tri fot...


35.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:04Prodavam trosedi

Prodavam 2 koristeni trosedi zacuvani.Cena za dvata e 5000 den cena z...


1 €
или предлог цена
04 фев 16:47Se prodava trosed socuvan

Se prodava torsed socuvan ima prostor okolu dogovor za cenata


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
03 фев 18:40Kozna Garnitura

Se prodava dve godini koristena garnitura


1.400 €
или предлог цена
02 фев 23:20Се продава маса од природно дрво Костен

Маса од природно дрво костен(нова)160*90 Делови исполнети со епоксид...


700 €
или предлог цена
01 фев 23:56Кауч во добра состојба

Кауч во добра sostojba repariran


1.000 МКД
или предлог цена
01 фев 19:02Nov sedmosed i klub masa

Se prodava nov ne koristen sedmosed praven po naracka vo vakva boja i...


800 €
или предлог цена
01 фев 15:14Masicka drvena so staklo

Se prodava drvena masicka so staklo. Dimenzii: 50cm x 50 cm Visina: 5...


1.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:54КЛУБ МАСА

Се продава маса со фијока Контакт 070 230 302 Контакт 070 230 302


6.500 МКД
или предлог цена
31 јан 19:55Garnitura za dnevna

Prodavam 2 trosedi od koj edniot se pustat za spienje, od strana eko ...


11.500 €
или предлог цена
31 јан 14:55Polovni garnituri

Polovni garnituri


16.500 МКД
или предлог цена
30 јан 17:53Se prodava garnitura za sedenje

VIKEND CENA Eko koza trosed, dvosed, fotejla, kupena 55 000.den od gi...


350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
390 €
30 јан 14:432 Tepisi

Se prodavaat 2 tepisi kupeni 2020 godina tepih 1 = 220 x 150 cm tep...


2.300 МКД
или предлог цена
29 јан 23:22Club masa, trpezariska masa i 3 polici od ZELEZO

Se prodava club masa, trpezariska masa i tri polici. site izraboteni ...


18.490 МКД
или предлог цена
29 јан 23:21SE PRODAVA GARNITURA TROSED+DVOSED+FOTELJA

Se prodava trosed ,dvosed,fotelja malku koristeni ama so malo ostetuv...


18.999 МКД
или предлог цена
28 јан 20:04Kozhna garnitura

Se prodava odlichno zachhvana kozhna garnitura od chista kozha, vo so...


27.000 МКД
или предлог цена
24 јан 20:32Trosed, Dvosed i Fotelja

Se prodavaat komplet trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostojba. Tro...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
22 јан 02:05Garnitura za Sedenje vo Odlicna Kondicija

Se prodavaat dvoset, trosed i tobaretka vo odlicna kondicija. Korište...


1 €
или предлог цена
20 јан 17:17Komoda za televizor

..dolzina 133sm visina 45sm i dlabina 50sm


2.000 МКД
или предлог цена
18 јан 16:47Prodavam sofa 1 god koristena vo Ohrid

Sofa 1.60smx70sm Vo odlicna sostojba,1 godina koristen. Se naoga vo...


6.000 МКД
или предлог цена
16 јан 22:56Unikatni ogledala

- Unikatni ogledala - racna izrabotka - drvo od smreka Cena: ...


130 €
или предлог цена
08 јан 12:58NOVI KOMODI !

komodite se novi od iverka i medijapan i se so razlicna dimenzija . c...


3.600 МКД
или предлог цена
05 јан 13:07KOMODA I KLUB MASA !

novi i malce koristeni i vo odlicna sostojba . nema ostetuvanje. mate...


5.000 МКД
или предлог цена
05 јан 13:05Dve fotelji

Dve zacuvani fotelji 2500 den edna


5.000 МКД
или предлог цена
02 јан 13:00Гарнитура во супер состојба

Гарнитура 3-сед 2-сед и фотелја во многу убава состојба. 3- сефот се ...


220 €
или предлог цена
02 јан 12:58СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)

СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)


120 €
или предлог цена
02 јан 12:57ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)

ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)


250 €
или предлог цена
02 јан 12:57Мала маса за во дневна

Мала маса за во дневна во добра состојба 120*60


35 €
или предлог цена
02 јан 12:56Garnitura komplet

garnitura za sedenje so 2 fotelji trosedot e so mehanizam za otvoranj...


15.000 МКД
или предлог цена
01 јан 00:28Staklena masa

Komplet trpezariska masa so stolovi Kon Tel 075232069 Kon Tel 0752320...


10.000 МКД
или предлог цена
01 јан 00:28KLUB MASICKI 1000 DEN!

Masata od furniran medijapan e 80x80cm i e 3500 den, okruglata e 60cm...


1.800 МКД
или предлог цена
26 дек 12:55Italijanska kozna garnitura 3P + 2P + fotelja

Dimenzii 3P: Sirina 220, Visina 80, Dlabocina 90 2P: Sirina 170, Vi...


900 €
или предлог цена
24 дек 13:00Dve fotelji

Dve zacuvani fotelji 60 evra parce


120 €
или предлог цена
19 дек 12:45Се продава масичка

Се продава масичка


5.500 МКД
или предлог цена
14 дек 22:49Komoda staklena(kaleno staklo)italijansko proizvodstvo

Se prodava staklena komoda italijanski kvalitet koristena skoro ic(mn...


6.500 МКД
или предлог цена
14 дек 22:49Кревет

Се продава кревет во солидна состојба.Креветот нема никакви оштетувањ...


2.000 МКД
или предлог цена
10 дек 11:004 фотељи и 2 табуретки

Се продаваат 4 фотељи и 2 табуретки. Ниските маси без стакла што се ...


200 €
или предлог цена
05 дек 16:29Витрина

Витрина 144*102 во прекрасна состојба


35 €
или предлог цена
03 дек 20:05Drveno skafce. Kjos komoda

Drveno funkcionalno, bez greska.


2.500 МКД
или предлог цена
29 ное 09:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам