Куманово
                   
131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се бара возач

Се бара возач за меѓународен транспорт. Се вози церада на релација Бе...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Денес 13:02НОВ ОГЛАС
Промовирано

Се бара таксист во Хрватска-Загреб со платен смештај

Се бара возач/таксист во Хрватска-Загреб, пробен период за работа е 1...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Денес 19:23Се бара возач

Се бара возач за меѓународен транспорт. Се вози церада на релација Бе...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Денес 13:02  НОВ ОГЛАС

Security

Baram rabota kako security imam rabotno iskustvo 6 god kako fizicko o...


1 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

Вчера 16:40Vnatreshno ureduvanje

Firma so 10 godishno iskustvo Barame rabota vo strastvo Rabotime ...


355.555 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

05 фев 17:04Baram vozac (shofer) C+E ( za vo EU)

Baram vozac so EU dokumenti C+E za rabota vo EU. Slovenska firma sl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

05 фев 13:00Rabota vo IZRAEL

Potrebni se rabotnici za rabota vo Izrael


11 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

04 фев 10:01Se bara zena za rabota vo Minhen

Se bara zenska osoba do 40 god za rabota vo germanska familija vo Min...


12 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

03 фев 13:34РАКОВОДИТЕЛ НА МОБИЛЕН СЕРВИС

📢 ТЕРМАЛИФТ - Има потреба да вработи: ▶ РАКОВОДИТЕЛ НА МОБИЛЕН СЕ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

02 фев 13:00Sofer so 20-godisno iskustvo bara rabota

Baram rabota za vozac vo 2-ka vo megjunaroden transport. imam Slove...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

31 јан 20:17Se bara vozac so B kategorija i evropski dokumenti

ML TRANSPORT 2017 LTD bara vozac so B kategorija, se vozi kombi cerad...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

29 јан 15:28sofer

Baram vozac na kamion soC+E kategorija za rabota vo Germanija. se vo...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

27 јан 22:40Za vo Mart - Potreben e sofer za EU so MK ili BG dokumenti

Potrebeni se vozaci/soferi za zamena ili za stalno so BG ili MK dokum...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

26 јан 22:18Baram Taksi vozac

Baram taksi vozac, za vozilo vo kompanija Speed Kumanovo


16 МКД
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

20 јан 14:33PORADI PROSIRUVANJE NA VOZEN PARK POTREBNI SE 3 VOZACI

Poradi zgolemuvanje na vozen park Bugarska firma ima potreba od 3 voz...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

19 јан 19:57Potreben e sofer so Eu dokumenti

Potreben e zamenski sofer od 23jan 2023 za mesec dena ,po moznost da ...


80 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

19 јан 16:02Karabini od temel do krov i renoviranje

Karabini


5 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

18 јан 20:26Se baraat rabotnici za vo avtoperalna

Se baraat rabotnici za vo avtoperalna odlicni uslovi


181.818 МКД
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

18 јан 19:20Se bara pomosnik mehanicar za viluskari i platformi

ТЕРМАЛИФТ, Водечка компанија во Македонија за продажба, изнајмување и...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 јан 11:19Profesionalen vozac C+E

Se bara profesionaleni vozaci za vo evropa Germanija - Holandija Loka...


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 јан 10:48Elektrotehno vrabotuva

Elektrotehno Kumanovo monteri so iskustvo. Klimatizacija I ventilacij...


20 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

16 јан 21:51Baram vozac za rabota vo Eu so C+E kategorii

Potrebni se dvajca vozaci so iskustvo za terminalska rabota vo De/Be/...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

10 јан 16:27disponent/disponentka

Transportna firma bara disponent/disponentka so ili bez rabotno iskus...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

09 јан 17:17Zena za cuvanje na deca

Potrebna e zenska osoba za cuvanje na deca od ponedelnik do cetvrtok,...


11.111 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

09 јан 14:11Се бараат колеги - возачи од CE категорија - Мерцедес, Бреме

Драги колеги, за нашата компанија бараме возачи на камиони со CE ка...


2.400 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

01 јан 09:59Baram vozac za Taxi

Baram vozac za Taxi, Kumanovo info. 078335166


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

29 дек 23:27Возач Шофер Sofer Vozac Ц+Е

Се бара шофер со BG докуенти и искуство,работа со контенјери внатрешн...


2.222 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

28 дек 19:31Marketing and entrepreneurship

If you feel like you deserve more and have big dreams for yourself an...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

08 дек 21:50Se baraat majstori,Tesari i Zidari za rabota vo Srbija

Se baraat majstori ,tesari i zidari za rabota vo Srbija na Divcibare,...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

06 дек 08:34Se bara opst rabotnik

Se bara opst rabotnik za rabota za masinsko malterisuvanje so mesto n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

30 ное 10:25Vozač za EU za Slovenska firma

Se bara vozač so kategorija C+E za Slovenska firma so EU dokumenti il...


3 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

27 ное 22:35Fasaderi

Se bara grupa fasaderi ili majstori za fasada Broj za kontakt 0716...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

24 ное 23:08Се бара возач со Е категорија

Потребен е возач со Е категорија за релација Македонија-Романија-Буга...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

19 ное 19:57Ekstrudergija

Se bara iskusen majstor na ekstruder za najlon . Relacija na z...


500 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

16 ное 04:58Vozac so "E" kat.za vo EU

Vozac so ,,E" kategorija za rabota vo D, HL ,B, se vozi kontejner p...


80 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

06 ное 08:03РАБОТА СО БГ - ПАСОШ

Нудам повише видови на работа во Германија исклучиво со Европски док...


111 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

29 окт 18:51Se baraat Vozaci na Kamion so C+E kategorija

Se baraat vozaci na kamioni ( sleperi ), Ima moznost za vozenje : ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

28 окт 14:34HITNO SE BARA SOFER - VOZAC ZA VO EU

Hitno e potreben sofer so BG ili Eu dokumenti za rabota. -Se vozi Da...


85 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

27 окт 08:28Kalimero bara rabotnik kelner/sanker

Restoran kalimero bara rabotnik sanker/kelner povekje info na 070/878...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

18 окт 18:12DOORS Ima potreba od ekipa na MONTAZERI.

Doors kopani od Kumanovo ima potreba od ekipa na montazeri na sobni i...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

13 окт 07:53Vozac B.C.i E kategorija

Baram rabota vozac B kategorija kombi i moze kamion Samo C kategorija...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Барам работа

05 окт 10:34Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам