Куманово
                   
106 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baram vozac (shofer) C+E ( za vo EU)

Baram vozac so EU dokumenti C+E za rabota vo EU. Slovenska firma sl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

Вчера 13:00Rabota vo IZRAEL

Potrebni se rabotnici za rabota vo Izrael


11 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

04 фев 10:01Се бара таксист во Хрватска-Загреб со платен смештај

Се бара возач/таксист во Хрватска-Загреб, пробен период за работа е 1...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

03 фев 15:01Se bara zena za rabota vo Minhen

Se bara zenska osoba do 40 god za rabota vo germanska familija vo Min...


12 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

03 фев 13:34РАКОВОДИТЕЛ НА МОБИЛЕН СЕРВИС

📢 ТЕРМАЛИФТ - Има потреба да вработи: ▶ РАКОВОДИТЕЛ НА МОБИЛЕН СЕ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

02 фев 13:00Se bara vozac so B kategorija i evropski dokumenti

ML TRANSPORT 2017 LTD bara vozac so B kategorija, se vozi kombi cerad...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

29 јан 15:28sofer

Baram vozac na kamion soC+E kategorija za rabota vo Germanija. se vo...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

27 јан 22:40Za vo Mart - Potreben e sofer za EU so MK ili BG dokumenti

Potrebeni se vozaci/soferi za zamena ili za stalno so BG ili MK dokum...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

26 јан 22:18Baram Taksi vozac

Baram taksi vozac, za vozilo vo kompanija Speed Kumanovo


16 МКД
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

20 јан 14:33PORADI PROSIRUVANJE NA VOZEN PARK POTREBNI SE 3 VOZACI

Poradi zgolemuvanje na vozen park Bugarska firma ima potreba od 3 voz...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

19 јан 19:57Potreben e sofer so Eu dokumenti

Potreben e zamenski sofer od 23jan 2023 za mesec dena ,po moznost da ...


80 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

19 јан 16:02Karabini od temel do krov i renoviranje

Karabini


5 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

18 јан 20:26Se baraat rabotnici za vo avtoperalna

Se baraat rabotnici za vo avtoperalna odlicni uslovi


181.818 МКД
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

18 јан 19:20Se bara pomosnik mehanicar za viluskari i platformi

ТЕРМАЛИФТ, Водечка компанија во Македонија за продажба, изнајмување и...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 јан 11:19Profesionalen vozac C+E

Se bara profesionaleni vozaci za vo evropa Germanija - Holandija Loka...


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 јан 10:48Elektrotehno vrabotuva

Elektrotehno Kumanovo monteri so iskustvo. Klimatizacija I ventilacij...


20 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

16 јан 21:51Baram vozac za rabota vo Eu so C+E kategorii

Potrebni se dvajca vozaci so iskustvo za terminalska rabota vo De/Be/...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

10 јан 16:27disponent/disponentka

Transportna firma bara disponent/disponentka so ili bez rabotno iskus...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

09 јан 17:17Zena za cuvanje na deca

Potrebna e zenska osoba za cuvanje na deca od ponedelnik do cetvrtok,...


11.111 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

09 јан 14:11Се бараат колеги - возачи од CE категорија - Мерцедес, Бреме

Драги колеги, за нашата компанија бараме возачи на камиони со CE ка...


2.400 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

01 јан 09:59Baram vozac za Taxi

Baram vozac za Taxi, Kumanovo info. 078335166


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

29 дек 23:27Возач Шофер Sofer Vozac Ц+Е

Се бара шофер со BG докуенти и искуство,работа со контенјери внатрешн...


2.222 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

28 дек 19:31Marketing and entrepreneurship

If you feel like you deserve more and have big dreams for yourself an...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

08 дек 21:50Se baraat majstori,Tesari i Zidari za rabota vo Srbija

Se baraat majstori ,tesari i zidari za rabota vo Srbija na Divcibare,...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

06 дек 08:34Se bara opst rabotnik

Se bara opst rabotnik za rabota za masinsko malterisuvanje so mesto n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

30 ное 10:25Vozač za EU za Slovenska firma

Se bara vozač so kategorija C+E za Slovenska firma so EU dokumenti il...


3 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

27 ное 22:35Fasaderi

Se bara grupa fasaderi ili majstori za fasada Broj za kontakt 0716...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

24 ное 23:08Се бара возач со Е категорија

Потребен е возач со Е категорија за релација Македонија-Романија-Буга...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

19 ное 19:57Ekstrudergija

Se bara iskusen majstor na ekstruder za najlon . Relacija na z...


500 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

16 ное 04:58Vozac so "E" kat.za vo EU

Vozac so ,,E" kategorija za rabota vo D, HL ,B, se vozi kontejner p...


80 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

06 ное 08:03РАБОТА СО БГ - ПАСОШ

Нудам повише видови на работа во Германија исклучиво со Европски док...


111 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

29 окт 18:51Se baraat Vozaci na Kamion so C+E kategorija

Se baraat vozaci na kamioni ( sleperi ), Ima moznost za vozenje : ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

28 окт 14:34HITNO SE BARA SOFER - VOZAC ZA VO EU

Hitno e potreben sofer so BG ili Eu dokumenti za rabota. -Se vozi Da...


85 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

27 окт 08:28Kalimero bara rabotnik kelner/sanker

Restoran kalimero bara rabotnik sanker/kelner povekje info na 070/878...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

18 окт 18:12DOORS Ima potreba od ekipa na MONTAZERI.

Doors kopani od Kumanovo ima potreba od ekipa na montazeri na sobni i...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

13 окт 07:53Majstori , vozači, i mašinisti za Slovenska firma

Se baraat majstori vozači mašinisti i opšti rabotnici za gradežni rab...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

30 сеп 14:53Konkurs - Конкурс

Konkurs Kompania Ndertimore Eu Bau GmbH Kumanove, ne kuader te hapj...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

26 сеп 14:22ХИГЕНИЧАРКИ,ПАКУВАЧИ НА РОБА,ОПШТИ РАБОТНИЦИ

Месна индустрија Никси Дооел со седиште на ул.75 бр.8 нас.Карпош Кума...


20.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

21 сеп 13:25возачи

Poradi zgolemen obem na rabota se baraat vozaci so E kategorija vo Ce...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

20 сеп 08:51Rabota vo Germanija za lüftung heizung sanitär

Ima me potreba od majstori za parno grene, i pomosnici za ventilacija...


10 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 сеп 15:36Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам