654 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

26 јан 11:28Промовирано

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 01:17Se izdava Dukjan 70m2 vo centar na Veles

Se izdava dukjan 70m2 vo centar na Veles poranesen Pet Shop K-M do ri...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 17:15Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 16:32SE PRODAVA INDUSTRISKI PLAC SO GOTOVI DOKUMENTI ZA GRADBA!

СЕ ПРОДАВА! Градежна парцела од 2387м2 со легализирани документи и ...


22 €
или предлог цена
Вчера 14:20СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ДО АВТОПАТ

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ДО АВТОПАТ СКОПЈЕ-ВЕЛЕС, ПОВРШИНА 1803М2...


20 €
или предлог цена
Вчера 14:20Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 13:53Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 13:28Продавам стан на супер локација

Продавам делумно реновиран стан во „Жаба“ зграда. Нов ламинат, блиндо...


38.500 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 12:41Се издава нов опремен стан во центар

Се издава нов комплетно опремен апартман во центар до хотел Интернаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 11:23Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Вчера 11:22Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 10:16NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 09:57Magacinski prostor

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na obje...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:30SE PRODAVA NIVA

Se prodava niva vo VON Bashino selo , vo blizina na firmite ENMON i O...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 09:29Се издава наместен стан

Се издава потполно наместен стан во „Панини“ на подолг временски пери...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

02 фев 23:05Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje

Se prodava Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje n...


1 €
или предлог цена
02 фев 21:47Ovostarnik,lesnici,niva,

Se prodava ovoshtarnik so lesnici.Nivata e 3500m2, ima 200 drva le...


6 €
или предлог цена
02 фев 20:08Plac vo veles 3000m2

Plac vo veles 3000m2 so postoečki objekt-magacin od 120m2 so dostapen...


1 €
или предлог цена
02 фев 19:15Dukan -centar Veles

Se izdava pod naem kompletno renoviran dukan vo cenar na Veles,neposr...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

02 фев 18:25Се издава мал Дуќан во трговски

Продавам / Изадавам дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Ф...


555 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

02 фев 17:23DELOVEN PROSTOR-KANCELARII

Se izdavaat 2 kancelarii vo centarot na gradot na top lokacija, -Pr...


1 МКД
или предлог цена
02 фев 15:56Vikendica vo nas.Recani

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ...


25.000 €
или предлог цена
02 фев 14:16Се продава стан над Комерцијална банка-реновиран

Се продава стан над Комерцијална банка-реновиран


1.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

02 фев 13:00kupuvam deloven prostor

kupuvam dukjan deloven prostor vo veles ponudi na 075 325 176 ili n...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

02 фев 11:15Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


16 €
или предлог цена
02 фев 10:11IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

02 фев 08:31GARAZA PO KOMPLEKS GARAZI POD SIMPO

Info samo na 078492201 078492201 Prodavam garaza na ul.11 Oktomvri...


5.000 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

01 фев 21:16Се продава дуќан 50 м^2. Цена по договор!

Се продава дуќан во тргвоски центар Велес. Дуќанот е 50 м^2, комплетн...


40.900 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

01 фев 19:00NIVA-PLAC vo OTOVICA

OTOVICA mesto TARABA 3.300 m2 SE IZNAJMUVA PRVENSTVO ZA SOLARNI PAN...


1 €
или предлог цена
01 фев 14:55se prodava niva 22000 kvadrati i 3000 kvadrati

se prodava niva veles pogodna i za vinarija a I za fotovoltaicni kol...


2 €
или предлог цена
01 фев 13:25Se izdava stan vo centarot na gradot

Se izdava stan vo centarot na gradot na 1 sprat Sarmaale nad Agrija t...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

01 фев 12:14Се продава куќа (земјиште) во влез на Велес

Се продава куќа со дворно место на влезот на Велес (поранешен "Алекс"...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 фев 12:07Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 фев 12:07Dukan vo centar na Veles

Se izdava dukan vo centar, povolno!


1 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

01 фев 10:50АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ВЕЛЕС Се продава плац со стара куќа на...


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:25Izdavanje apartman stan za ednodneven prestoj veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles celosno opremen nov...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

01 фев 08:04Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 фев 01:22Se prodava magacin

Se prodava magacin vo industriska zona UZUS od 200m2 sproti televizij...


По Договор
или предлог цена
Велес

Магацини

31 јан 23:11Se prodava kukja na plostad Kojnik

Se prodava kujka vednas vseliva celosno opremena,cena po dogovor na l...


62.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

31 јан 22:21Се продава плац на локација Речани

Се продава плац на локација во населба Речани до самиот пат без марки...


По Договор
или предлог цена
31 јан 22:21Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам