Кавадарци
                           
711 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава хала

Халата е лоцирана на ул.Западен булевар одма до БП Мак Петрол 54м д...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

31 мај 14:04Промовирано

УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ

СЕ ПРОДАВА: УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ НАМЕНЕТ ЗА НЕЗАГАДУВАЧКА ИН...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 23:59Се продава градежна парцела за семејно домување

Се продаваат КП бр.6769/10 и КП бр.6769/11 за КО Кавадарци со вкупна...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:15Нови Еко - Премиум Станови во завршна фаза

ECO-Premium Станови на топ локациjа. Се продаваат ECO-Premium стан...


840 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 18:04Se prodava stan vo selo Dracevo

Се продава стан во село Драчево, Скопје. Комплет реновиран. Цена по...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 17:29SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR!

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO OPSTINA ROSOMAN, DUKANOT E NOVA GRADBA, VO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 17:16Se izdava Plac Vo Kavadarci na Glaven pat

Se izdava Plac vo Kavadarci vo Glisic na Glaven pat vednas do benzins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 17:02Se izdavaat Hali/Hala Magacin/Magacini vo Kavadarci

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:02prodazba na placevi

Se prodavaat placevi na atraktivna lokacija vo mesnosta Mokliste. Pok...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 15:29Se prodava smederevka i vranec

Se prodava 5 dekara smederevka


3.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 14:25Se prodava kuka Се продава куќа

Prostor za ziveenje = 280 m2. Lokacija kaj zgradi Sileks - pozadi K...


500 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 13:01Се продава куќа

Се продава куќа лепенка со стар и нов дел, стариот дел има 5 соби, 2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на супер локација во градот на улица 7 Сеп...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 12:32Се продава дуќан во центарот на Кавадарци

Се продава дуќан во центарот на градот спроти општината/ позади Кит-Г...


1.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 11:59Se izdava Nov stan 60 m2 I garaza podrum 18 m2 so dalecinsko

Stanot e Nov so nova kujna so site novi aparati za domakinstvo nikoga...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 11:52Se prodava stara kukja vo s.Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 10:51Дуќан во Новиот центар 51 м2

Дуќанот е комплетно реновиран со должина на излог од 6 м. Погоден за...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 10:44Продавам ексклузивна кука на мирна локација

Se prodava kuca vo Kavadarci, kompletno moderna namestena na ekskluzi...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 10:37Tikvesko Ezero- BRUSANI Lozje

Prodavam lozje na Tikvesko ezero 1 ha zasadeno so 3600 pracki vran...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 10:36Se prodava stan od 48m2 vo strog centar na Kavadarci

Se prodava stan od 48m2 vo strog centar na Kavadarci (nad Tim kompjut...


48.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 10:29Се продава куќа на убава локација во градот

Контакт за повеќе информации ‼️Тел: 072 217 028 ‼️


78.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 10:10Се продава градежно земјиште, на улица Клинска

Се продава градежно земјиште, во вкупна површина од 1532 m², поделено...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 09:21Се продава семејна куќа

Се продава семејна куќа на два спрата, со чист имотен лист, во добра ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 08:07ZEMJISTE 6308M2 TIKVESKO EZERO

SE PRODAVA ZEMJISTE 6308M2 NA 700M OD TIKVESKO EZERO. MOZE ZAMENA ZA ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 06:44Se izdava ili prodava

071 383 230


78.000 €
или предлог цена
Вчера 06:44PLAC

SE PRODAVA PLAC 431 M2 SO MARKICA ZA GRADBA 217 M2. PARCELI BR. 535...


24 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 06:44Се продава земјоделски површини - ниви

Се продаваат земјоделски површини - ниви, под систем за наводнување в...


450 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 00:16Се продава и издава

Се продава и издава дуќан над дистрикт кафе во градски парк поранешно...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

06 јун 22:48Се продава и издава

Се продава и издава дуќан над дистрикт кафе во градски парк


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

06 јун 22:47Se izdava deloven prostor

Се продава дуќан во новите згради кај градски парк до дистрикт кафе...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

06 јун 22:47Lozje

Se prodava lozje 8 dekari vo blizina na gradot,od levata strana na pa...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 јун 21:32Стан во Силекс

Се ИЗДАВА сончев наместен стан на прв спрат во Силекс, со греење на к...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

06 јун 21:00Prodavam hala moze zamena

Prodavam hala 720 m2 cvrsta gradba, renovirana, vo sklop na dik Stras...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

06 јун 20:31Se iznajmuva deloven prostor vo Kavadarci

Se iznajmuva deloven prostor vo strog centar na Kavadarci, sproti kaf...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

06 јун 19:14Купувам куќа

Купувам куќа во кавадарци. да има услови за живењее... до 70 000evra....


70.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

06 јун 18:57СЕ ИЗДАВА СТАН НА ШИШКА БРОЈ 1

se izdava stan na dobra lokacija. podetalni informacii na tel 07085...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

06 јун 16:25Se izdava nov stan

Stanot se naoga vo novite zgradi na zikol Tel.za kontakt 078/312-868


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

06 јун 14:55Се издава пристојно наместен нов стан

Се издава стан во куќа, нова градба, со нов намештај и нови електричн...


170 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

06 јун 14:49Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

06 јун 14:25Apartmani Kavadarci

Izdavam apartmani za kratok i podolg prestoj vo centarot na Kavadarci


1.250 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Соби

06 јун 12:16* СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА *

Се издава ново наместена гарсоњера за долг или краток период во призе...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

06 јун 10:52Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам