Кавадарци
                   
264 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава градежна парцела за семејно домување

Се продаваат КП бр.6769/10 и КП бр.6769/11 за КО Кавадарци со вкупна...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 18:15Se izdava Plac Vo Kavadarci na Glaven pat

Se izdava Plac vo Kavadarci vo Glisic na Glaven pat vednas do benzins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 17:02prodazba na placevi

Se prodavaat placevi na atraktivna lokacija vo mesnosta Mokliste. Pok...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 15:29Se prodava smederevka i vranec

Se prodava 5 dekara smederevka


3.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 14:25Tikvesko Ezero- BRUSANI Lozje

Prodavam lozje na Tikvesko ezero 1 ha zasadeno so 3600 pracki vran...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 10:36Се продава градежно земјиште, на улица Клинска

Се продава градежно земјиште, во вкупна површина од 1532 m², поделено...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 09:21ZEMJISTE 6308M2 TIKVESKO EZERO

SE PRODAVA ZEMJISTE 6308M2 NA 700M OD TIKVESKO EZERO. MOZE ZAMENA ZA ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 06:44PLAC

SE PRODAVA PLAC 431 M2 SO MARKICA ZA GRADBA 217 M2. PARCELI BR. 535...


24 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 06:44Се продава земјоделски површини - ниви

Се продаваат земјоделски површини - ниви, под систем за наводнување в...


450 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 00:16Lozje

Se prodava lozje 8 dekari vo blizina na gradot,od levata strana na pa...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 21:32Niva

Niva na 500 m od seloto so vodao od dvata kanali. Info 076-511-976 p...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 05:59Urbaniziran gradezen plac

Se prodava urbaniziran gradezen plac so geodetski elaborat 1055 kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 јун 15:08Plac vo Dolna Bosava

Se prodava plac vo Dolna Bosava. Do placot ima odneseno voda i kanali...


12 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 јун 14:26УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ

СЕ ПРОДАВА: УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ НАМЕНЕТ ЗА НЕЗАГАДУВАЧКА ИН...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 јун 13:00Lozje vo oblasta na Kavadarci

Lozjeto e so povrshina od 2700m. Lozjeto se naoga vo oblasta narech...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 јун 11:18Se prodava lozje (za plac) pred Mokliste

Се продава лозје со површина од 1800м2 на самиот пат за Моклиште на 3...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 јун 10:26MOKLISTE NIVA ZA PLACEVI NAD BRANATA

NIVATA E NA 120 METRA NAD BRANATA SE PRODAVA CELA BEZ DELENJE CIST ...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 јун 09:46Земјиште погодно за фотоволтаици

Се продава половина нива 5.5 декари од целава парцела на сликата (11 ...


8 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 јун 08:52PLAC TIKVESKO EZERO -BRUSANI

Prodavam Plac -lozje od 10dek. na Tikvesko Ezero vo mesnost Brusani,


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 јун 08:45Плац на Дисанска

Се продава плац на улица Дисанска под старечкиот дом (хотел). Телефон...


55 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 јун 14:28Се продава земјиште до Југо Комерц во Кавадарци

Земјиштето се наоѓа до Југо Комерц во Кавадарци, на само 5-10 минути ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 јун 13:42KAVADARCI PLACEVI MOKLISTE NAD VATASKATA BRANA

PRODAVAM PLACEVI ,VO MOKLISTE NA POVECE LOKACII so razli...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 јун 10:09Lozje

Odlicna lokacija sproti gradski grobista, povece informacia na 070-31...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 јун 22:09OVCKA REKA

se naoga na ovcka reka 9600m2 MOZE I ZAMENA ZA AVTOMOBIL


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 јун 19:42Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 јун 10:13SE PRODAVA !!!

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga Telefon za kontakt 078380...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јун 19:33SE PRODAVA PLAC........

SE PRODAVA PLAC OD 6.149 m2 SPROTI NOVATA BOLNICA (DOMOVICA).


105 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јун 08:27SE PRODAVA PLAC $$$

SE PRODAVA PLAC NAD VATASKOTO IGRALISTE " GABER " 4065 m2 *115 evra z...


115 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јун 08:27Se prodava zemjiste

Se prodava zemjiste pokraj patot za resava blisku do tikvesko ezero i...


1 €
или предлог цена
- 75 % Попуст
4 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 јун 23:44Lozje 11 dekari

Se prodava lozje 11dekari od sortata kratosija/vranec. Se naoga na as...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 јун 20:33Lozje Umata Kavadarci

Se prodava Lozje so povrsina od 13.517 na resavskiot pat blizu Kavada...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 јун 20:33Се продава Плац/Нива спроти Југо Комерц

Нивата излегува на главниот пат ,поделена е на две парцели 7514/1, 75...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 јун 13:28Se prodava plac za kukja

Се продава плац од 470м2 над новата болница улица 25 мај,урбанизирано...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 јун 08:35Se prodava lozje (лозје)

Se prodava lozje vo s.Dabniste so povrsina od 8dekari. 4dekara smede...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

31 мај 23:08Plac

Se prodava plac Tel. 071 -226-183


1.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

31 мај 17:06Prodazba na Placovi vo Mokliste

Se prodavat Plac vo Mokliste na 50 metra od Restoran Mokliste, pokraj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

31 мај 15:17Prodavam lozje vo oblasta na selo Kurija Negotinsko

3 dekara smederevka 1dekar traminec(na edna niva) 4dekara krtosij...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

31 мај 11:40Нива

Место во с.Крњево Земјоделско земјиште со површина од 5.318 м2, КП 14...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 мај 16:04Парцели 519 и 520 с.Крњево Кавадарци

Се продават парцели со вкупна површина од 1000м2


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 мај 16:04Se prodava niva do Crna Reka

Se prodava niva do Crna Reka Kavadarechko. Nivata e pogodna za separa...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 мај 14:59Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам