Кичево
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Полнач Bosch 2A BCS230 за електрични велосипеди

Продавам нов полнач Bosch 2A BCS230 за електрични велосипеди со Bosch...


99 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 17:41Canyon mtb 27.5

Canyon mtb 27.5 Golemina 17.5 inci L Oprema DEORE komplet od shifteri...


500 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 17:25Velosiped 3500 den

Saka nekoi sitnici steluvanje kocnici stoeno vo garaza


2.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 17:20Cube Reaction Hybrid Race 625 Electric Bike 2021 г.

Продавам велосипед Cube Reaction Hybrid Race 625 Electric Mountain B...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 15:52Schwinn XL ram

Schwinn Dobro socuvan XL ram 26 trkala Shimano alivio menjaci 85...


8.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

18 мар 16:53Cannondale

Odlična sostojba hidraulični kočnicu dobra oprema novi gumi 250€ den ...


2 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

17 мар 18:19Cannondale M500 Retro Mtb Fabrika CH velosiped / Tocak

Velosipedot e socuvan maksimalno Ispraven celosno so fabricka oprema...


8.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

17 мар 11:05Corratec Motion X-Vert 26" 3x9 L (50cm)

Corratec Motion X-Vert 26" 3x9 L (50cm) - Sr Suntour NRX7600 Ампотиз...


8.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

16 мар 23:28CILO HILLCROSS CXF°06+ SHIMANO

Vo prefektna sostojba malku e vozena 700 km ima e cuvana karbon


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Кичево

Велосипеди

16 мар 16:54🇨🇭VELOSIPEDI RAZNI MODELI I DIMENZI🇨🇭

UVOZ OD SVAJCARIA INFO.070842754


1 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

16 мар 10:58VELOSIPEDI RAZNI MODELI

UVEZENJ OD SVAJCARIA RAZNI MODELI I RAZNI DIMENZII MOZE I KOMPLET TO...


1 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

16 мар 10:58CUBE NUROAD PRO FE 2021 Gravel

Shimano Tiagra 34/50 , 2x10 Gravel Trekking bike 2021 god KAKO NOV go...


800 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

14 мар 14:32Zenski velosiped CH / City bike / gradski tocak / Velosiped

Velosipedot e nevozen, oprema shimano Deore Lx full, so dinamo svetl...


8.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

13 мар 12:11Villiger City bike. / Gradski velosiped 28 M-L

Velosipedot e socuvan i vo delovi i vo ramot, sitni grebki . Oprema...


8.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

13 мар 12:06Vintage Road Bike Villiger

Velosipedot e so fabricka 0prema Full oprema Rx100 Golemina na ram ...


12.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

12 мар 10:10Velosipedi

Kettler..........................130 Max...............................


1 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

10 мар 17:10Se prodava velosiped

Se prodava California, golemina L(52cm), hidraulicni kocnici, so lock...


350 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

07 мар 18:36Se prodava velosiped

Se prodava Racer, golemina L(50cm) so hidraulicni kocnici, so lockout...


350 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

07 мар 18:32Vintage Road bike / City bike Mbk

Велосипедот треба да се сервисира и да се зачисти, треба да се сменат...


5.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

07 мар 09:19Vintage Road Bike Somec

Vo originalna sostojba Golemina na ram 52 Full shimano 105 oprema....


13.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

07 мар 09:19Velosiped Cube so shimano oprema

Velosiped Cube ram 27,5 so shimano oprema kako nov. Informacii na 078...


420 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

02 мар 12:58Se prodava velosiped MTB

Se prodava MTB velosiped so hidraulicni disk kocnici, full suspenzija.


160 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

02 мар 00:19Se prodava velosiped BergaMont

Se prodava velosiped marka BergaMont Dark Dust, 26'' so odlicna Shima...


6.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

02 мар 00:19Se prodava velosiped

Dobro zacuvan velosiped, so novi gumi Kenda.


3.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

02 мар 00:1927.5 Germanski tocak

Prodavam Mtb Morrison germanski brend na tocak 27.5 trkala vo odlicna...


280 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

27 фев 10:31Se prodava velosiped Polar mirage pro

Velosipedot e vo odlicna sostojba se prodava poradi mal broj na ram


250 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

21 фев 11:37Road bike SCOTT

Velosipedot e vo super sostojba full shimano 105


300 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

11 фев 22:49velosiped MTB NOV

koristen samo 2meseci kupen od ohrid 20.000


14.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

02 фев 20:37SOBIM

SHIMANO SISTEM 18 - BRZINI SO SHIMANO PRENOS MENUVACI SHALTERI REVOSH...


3.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

11 јан 09:51Се продава велосипед марка SOBIM

Велосипедот е во одлична состојба, со 18 брзини, одлични гуми.


3.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

11 јан 09:51Bianchi Specialissima 83'

Prodavam Bianchi Specialissima vo odlicna sostojba so Campagnolo nuov...


800 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

02 јан 16:53Уникатен модел Gianni Bugno Panther

Уникатен модел на велосипед!Донесен е од Италиа.Брзините напред и наз...


2.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

06 дек 22:39Road bike Boardman

Se prodava drumski velosiped Boardman, full carbon so carbonska grupa...


650 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

06 дек 13:00Velosiped

Se prodava


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

03 ное 12:22Scott Genius 40 Velosiped

Socuvan, ispraven celosno. Golemina na ram L trkala 26 Cena: 630€


420 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

01 ное 18:01Velosiped Rog celosno funkcionalen - eftino

So Mali steluvanja ke go koristite dolgo star model ispraven vrti - v...


2.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

19 сеп 21:26Gradski velosiped / City bike mtb cycletech

Socuvan i ispraven Shimano nexave oprema 26 trkala/ ram L Donesen...


5.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

19 авг 18:41Gradski velosiped / City bike Cilo

Treba da se smeni sajla na zaden menjac,ispraven se,pravi bandazi mav...


6.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

19 авг 18:39Gradski velosiped / city bike Cilo

Treba da se smeni sajla na zaden menjac,ispraven se,pravi bandazi mav...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

22 јул 22:09Velosiped City Bike / mtb cycletech

Socuvan i ispraven Shimano nexave oprema 26 trkala/ ram xl Dones...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

22 јул 22:07Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам