Куманово
                   
2541 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A8 4.2 / 326ks.

Full uvoz od DE Ocarinet na MK Inf. na WhatsApp i Viber


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 јан 23:03Промовирано

Opel Meriva 1.4 Benzin 140ks Swiss 2012 Novo Vozilo

Opel Meriva 2012/11 12 mesec 1.4 benzin 103kw/140ks najpogodeni i naj...


6.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:52Промовирано

Peugeot 207 cc 1.6 benzin turbo 110kw SWISS

Peugeot 207cc kabrio 1.6 benzin turbo 110kw/150ks najdobrite i najpog...


3.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW GOLF 1.9 TDi 2005g

Kolata ima plateni site davački do reg cuvana mxsi nadvor i vnatre re...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:58Opel Astra 1.9 Diesel

Opel Astra 1.9 Diesel ,uvezena od Svajcarija so site plateni davacki ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.600 €
Куманово

Автомобили

Вчера 23:53Wv Polo 1.4 tdi 2007 godina

Se prodava Wv POLO 1.4 TDI 51KW 69 KS Godina 2007 Servisiran U...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:32Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks x drive moze zamena

Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks xdrive registriran so zelen kar...


11.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:41Se prodava Seat Toledo 1.9 Dizel

Voziloto e vo odlicna sostojba Komplet servisiran Informaci na tel...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:10Mercedes W211 e200cdi 2.2cdi 90kw 122ks remapiran

SERVIS NA 31 DEKEMVRI 2022GOD NA 368.693km REGISTRIRAN DO 14 NOEM...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:04MERCEDES W211 E200 2.2CDI AVTOMATIK

Se prodava Mercedes W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G MENJAC...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:01Fiat Sedici 1.9 Multijet 4x4

Se prodava fiat sedici 1.9 Multijet 4x4 vo top sostojba Full oprema...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:22Citroen NEMO 1.4 HDI 2011g 140.000 km FIAT FIORINO

Se prodava CITROEN NEMO 1.4 HDI 50kW 70ks so pominati 140.000km od pr...


4.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:02Alfa Romeo Giulia 2.2 jtdm 2017g 60.000km

Se prodava Alfa Giulia 2.2 jtdm 150hp 2017g Proizvedena 12.2016 kupe...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:02Peugeot 307 karavan 2.0 hdi

Se prodava peugeot 307 karavan 2.0 hdi Registracia i zelen karton do...


3.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:20SKODA SUPERB - Ambition 2010 od prv sopstvenik

Odlicno odrzuvana Skoda Superb od 2010 godina, 1.4 TSI motor na lance...


7.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.200 €
Куманово

Автомобили

Вчера 20:03VW POLO 1.2 BENZIN 2004 GOD

✅VW POLO 1.2 MOTOR 12 VINTILA ✅UVOZ CH🇨🇭🇨🇭🇨🇭SFAJCARIA ✅SITE ...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:53Se prodava A4 1.9 TDI 2006 god

Prodavase audi A4 1.9 TDI 2006 god registrirano cela god. napraven se...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:40Golf 5 EXSTRA

Se prodava golf 5 vo odlicna sostojba 1.4 motor turbo benzin 6 + R so...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:27MAZDA 2 1.5 BENZIN 76KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2010-TA KILOMETRAZA 127 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA PO VAS ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:06PEUGEOT 308 1.6 HDI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 220 000KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZBO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:06BMW 530D F10 245KS AUTOMATIK -11

Se prodava BMW F10 530D 180kw/245ks 2011 godina Automatik 8g menjac ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:02Volkswagen Amarok 2.0 doublecab automatik

CategorySUV / Off-road Vehicle / Pickup Truck Mileage : 171000 km C...


23.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
23.900 €
Куманово

Автомобили

Вчера 18:50Se Prodava Skoda Karoq 2018 kupen vo Porshe Mk

Mileage 64.000 km First Registration 07/2018 Power 85 kW (116 Hp...


17.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:50Se prodava passat B8 1.6 tdi 120 ks

Se prodava passat B8 1.6 tdi 120 ks.


16.599 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:32Audi Q5 3.0 2010 godina S-Line

Se prodava Audi Q5 3.0 proizvedeno 2010 godina so Full oprema S LINE ...


17.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:21Opel Agila 1,2 2005 godina

Se prodava Opel Agila 1,2 proizvedena 2005 godina vo odlicna sostojba...


2.399 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.450 €
Куманово

Автомобили

Вчера 18:21Audi a5 coupe

Audi a5 coupe 2.7 2008 god so pominati 202.000km uvezeno od CH vo odl...


111.111 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:21Porche Cayene S 4.2 disel

Se prodava Porche Cayene S 4.2 disel vo perfektna sostojba


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:16  НОВ ОГЛАС

MERCEDES-A180 CDI 2005-SUPER SOSTOJBA=MOZNA ZAMENA

❇️Se prodava Mnogu socuvan So FULL Oprema: - - - - - - - - - - - -...


3.850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.100 €
Куманово

Автомобили

Вчера 18:14SEAT IBIZA 1.4 16V 2007 G 63KW

Ful oprema Klimatronik Avs Esp Tempomat Elektrika Centrala so....


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:11  НОВ ОГЛАС

PASAT 110 ks VO ISPRAVNA SOSTOJBA

Voziloto e vo ispravna sostojba pali vozi ZABELESKI lakot sofer s...


1.150 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:47Pasat vo vozna sostojba bes registracija 1150 e

Voziloto ima zabeleski na bojata lakot i sofer sajmna napuknata drugo...


1.150 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:47Pasat vo vozna sostojba bes registracija 1150 e

Voziloto ima zabeleski na bojata lakot i sofer sajmna napuknata drugo...


1.150 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:47Citroen

Citroen C3 1.6 Blue HDi


7.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:41PEUGEOT 207 1.6 BENZIN 88KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 210 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA PO VAS ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:21SEAT LEON 2.0 TDI 103KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 190 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZB...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:21Seat ibiza

Shitet seat ibiza 1.2tdi Viti 2011 Guma treja Servis komplet ibam...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:18Mercedes E220

Shitet Mercedes E220 Viti 2005 Dsg Rigistrim 1 vjet Guma tmira ...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:18Peugeot 308 1.6 BlueHDi 100 (man. 5 speed)

PEUGEOT 308 1.6Hdi Panorama - Peugeot Touchscreen Display 7" (NAVI,...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:06OPEL ASTRA K 1.6 EcoFlex 2016 god.

Se Prodava OPEL ASTRA K 1.6 EcoFlex 2016 god. DIESEL Voziloto e uve...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.300 €
Куманово

Автомобили

Вчера 17:06SEAT LEON 1.9 TDI-FR

📞072 580 584📞 SEAT LEON 1.9 TDI-FR 2009 GODINA PROIZVEDEN - UVEZ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:02Touran 2.0 TDI 2011

2.0 TDI, 140KS 2011 godina 225.000 kilometri 5 sedishta Registri...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:54Fiat Punto 1.3 multijet

Kolata e vo odlicna sostojba so ful oprema


2.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:53Страна 1 од 64

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам