Битола
                   
2177 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ФИАТ ПУНТО - ПОЛО - КОРСА - купувам до 1300 евра од битола

KUPUVAM - POLO PUNTO - CORSA ASTRA GOLF spark matiz tico accent п...


1.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

31 јан 09:58Промовирано

×× RENAULT LAGUNA 1.5 DCI ×× MODEL 2009 ×× 110 HP ××

Se prodava Renault Laguna 1.5 DCI, 110 konjski sili, 6 brzini. Odl...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

30 јан 14:26Промовирано

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 105KS. (REG. 09/23GOD.)

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 105KS. SO KOMPLETNA OPREMA, 5 VRATNA IZVEDBA...


4.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 фев 09:53Промовирано

Mercedes-Benz E-klasa 220 CDI avtomatik, 2005

Se prodava Mercedes e 220 cdi,avtomatik, elegans oprema, klimatroni...


7.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 05:09VW Golf 5 Plus 1.9 tdi

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 77KW 105 KS 2007 G. RACEN MENUVAC. DONESEN SO VO...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 05:08OPEL ASTRA G 1.6 16V so ATESTIRAN PLIN, KLIMA, 2000 godina

OPEL ASTRA G 1.6 16V vo ispravna sostojba pali vozi - Registrirana ...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 03:06CITROEN C5 2.0HDI REG. 12/2023

Se prodava citroen C5 2001 2.0HDI REGISTRIRAN SE PRODODAVA Citro...


2.700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 €
Битола

Автомобили

Денес 01:57Mercedes W211 2005

Kolata e vo top sostojba bez denar vlog od oprema ima: Abs/esp,C/S du...


6.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:16Bandasi Bandazi Daewoo Tico Tiko

Se prodavaat bandasi za daewoo tico vo odlicna sostojba. Ostanati se ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:12OPEL ASTRA H MODEL 2005 1.7 CDTI

Opel Astra h model dekemvri 2005 god. 1.7 cdti 101 ks . Klima, centra...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:33Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 (Grand Tour)

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 godina. (Grand Tour) Kon...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 22:10Se prodava Opel Corsa D 2011 Restyle 1.2 so fabricki plin

Se prodava Opel Corsa D 2011 Restyle 1.2 so fabricki plin. Jas sum vt...


5.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.400 €
Битола

Автомобили

Вчера 22:10MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D 140 KS 4X4 NEUVEZEN

MITSUBISHI OUTLANDER SUV 2.0 DI-D 140 KS, 4X4 - PRVA REGISTRACIJA 2...


7.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:08Ford Fokus 1.6tdci 66kw 2007god

Se prodava Ford fokus 1.6tdci 66kw 2007god reg do 23 12 2023god so ce...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:52BMW 320d registrirano do 30 juni. MOZI ZAMENA ZA mala kola

Se prodava Bmw 320d. 136ks registrirano do 30 Juni 2023 Zimski gumi ...


2.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:00Audi A4 2.0 tdi

Kolata e vo super sostojba 2005 godina Napraven kompleten servis ...


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:55Opel Astra j 1.7 cdti 81 kw uvozz 11 god

Top top sostojba registracija cela godina so zelen karton Proba i ...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:41BMW 320D

servisirano golem servis pred 200 km proverka kaj sakate centralno...


2.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:08Hyundai Getz 2005 1.1 Benzin plin

Регистрирана до 01-2024 Атестиран плин со дизна Клима Може замена


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:24Audi A8 3.7 so plin

Audi a8 3.7 so plin defek menjac Cenata e bez bandasite


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:03Jaguar X-Type 2.0 Mozi zamena

kolata e vo odlicna sostojba mozi i zamena ✅Reg do 24.09.2023 ✅Zele...


5.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:02BMW 320D 163ks

Registrirana do 16.06.2023 so zelen karton Komandi na volan Senzori n...


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Битола

Автомобили

Вчера 18:48FABRIKA FIAT ULISEE 7 SEDISTA 2.1TDS

VOZILOTO E MONOVOLUMEN SEDUM SEDISTA VO ODLICNA SOSTOJBA** **MOTO...


1.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:42VW JETTA 2.0 TDI - 103 KW - 2013 Canada version

Се продава VW Volkswagen Jetta 2.0 TDI - 103KW(140HP) произведена 201...


10.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:35Se prodava citroen c4 picasso

CITROEN C4 PICASSO 1.6HDI.109KS OKTOMVRI 2009 GODINA AUTOMATIC, E...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 18:30Fiat Grande Punto NOVO 1.4BENZIN PLIN

Kolata e vo odlicna sostojba so fabricki plin reg cela god ful oprem...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:11Citroen C5 1.6 hdi mozi zamena

Se prodava citroen c5 2008 godina 1.6 hdi 80kw (so dpf ispraven dopol...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:03  НОВ ОГЛАС

Opel Antara skoro nov

Se prodava Opel Antara 9 godini star kako nov so atestiran plinski ur...


11.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:01***FORD EXPLORER***4.0-V6 MOZNA E ZAMENA

DZIPOT E VO ODLICNA SOSTOJBA BESPREKORNO ZAPAZEN SO DVA PARA BAND...


11.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:26JAGUAR 2.7

SAMO ZA SERIOZNI POZNAVACI NA JAGUAR BEZ VIBER I SMS PORAKI UVEZEN...


130 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:22VW PASSAT 1.9 TDI 105ks●BLUEMOTION●FUL OPREMA-2008/09god

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks- >>>●BLUEMOTION●<<< FULL OPREMA 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:20VW PASSAT 1.9 TDI 105ks COMFORTLINE 2008GODINA

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●COMFORTLINE●<<< 2008GODINA!!!�...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:20VW TIGUAN 2.0 TDI - SPORT&STYLE 2012/13 GODINA-ALCANTARA

SE PRODAVA VW TIGUAN 2.0 TDI - SPORT&STYLE 2012/13 GODINA-ALCANTARA!!...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:15KIA SPORTAGE - 2017

Vo perfektna sostojba so 86.000km original . Voziloto e na germanski ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:13  НОВ ОГЛАС

Ford Focus 2.0 tdci

Full oprema Mozi i zamena


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:12RENAULT LAGUNA 1.9DCI 2001 88kw mozna zamena

Se prodava ➡️RENAULT LAGUNA ➡️1.9DCI ➡️88KW(120) ➡️2001godina ✅️...


2.100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.300 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:11Audi Q3

Карактеристики ABS Прилагодливи светла за кривини Алуминиумски тркал...


22.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:00  НОВ ОГЛАС

Golf 4 Cabrio

Se prodava Golf 4 cabrio 1.6i 101hp, socuvan i e so realni 150000. Kr...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:55SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


6.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.200 €
Битола

Автомобили

Вчера 16:53Se prodava Nissan

Se prodava Nissan Qashqai 2008 god,napraven mal I golem servis pred 2...


7.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.200 €
Битола

Автомобили

Вчера 16:50ASTRA H 1.8 SO PLIN...STAKLO...

KOMPLET SERVIS NOVI GUMI ZELEN KARTON 130 000 km SO PROVERKA PALI...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:04  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz e 350 coupe

Mercedes e350 coupe donesena od Germanija od prv gazda, realna kilome...


15.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:02FORD FIESTA 1.4 DIESEL 2006 GODINA

Kolata e sega donesena od holandija i registrirana e pred 10 dena ...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:57Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам