Гевгелија
                           
438 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продажба на дуплекси во Гевгелија

Се продаваат дуплекси во изградба, во завршна фаза. Истите веќе се з...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 фев 09:55Промовирано

Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo ...


56.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
59.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

26 јан 21:54Промовирано

Se izdava deloven prostor vo Gevgelija

Delvniot prostor se naoga vo novata zgrada Merace na patot sprema Mrz...


5 €
или предлог цена
28 јан 14:45Промовирано

Se prodava plac vo Negorci

Se prodava plac vo Negorci 078849382


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 14:07Prodavam Niva (MRZENCI)

Prodavam Niva (MRZENCI) КП број.1006


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 13:15Куќа 520м2 со деловен простор со голем паркинг,подрум,гаража

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 Стамбен прос...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 13:00Deloven prostor vo centarot na Gevgelija

Објектот излегува на две улици , три влеза/излеза , два тоалети и соб...


500 €
или предлог цена
Денес 13:00Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 12:39Se prodava lux kuka vo Gevgelija

Se prodava lux kuka na prekrasna lokacija gradena po evropski standar...


350.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 11:03  НОВ ОГЛАС

Deloven prostor

Deloven prostor so tri vleza, kancelarija pogoden za sekakov biznis-m...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:01Kuka pod naem vo Gevgelija

Izdavam kompletno namestena kuka vo Gevgelija vednas do Paint it Blac...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 07:42SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 20:17STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 14:09Stan vo Gevgelija kaj stokomak

Agencijata za nedviznosti prodava stan na prizemje kaj stokomak vo od...


550 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 фев 20:55Se prodava mazoneta vo Grcija

Se prodava vila vo Ierissos Halkidiki Grcija. 260 m2


300.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

06 фев 19:25Се продава стан во нова зграда кај пазарот 54м2

Се продава нов, невселуван стан во нова зграда, градба 2022г., кај но...


790 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 фев 14:28Нов, наместен стан кај пазарот

Продавам нов, наместен стан кај новиот пазар. Зградата е пуштена во ...


58.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 фев 14:27Atraktivno gradezno zemjiste na vlez-Gevgelija

Se prodava atraktiven plac od 5000m2, so 2000m2 markica za gradba na...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 фев 14:11Стан во центарот на градот ПРОДАЖБА

Се продава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гр...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 фев 14:10SE IZDAVA KUKA NA KARAORMAN

Se izdava kuka so dvorno mesto na karaorman komplet opremena so prekr...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

06 фев 12:29VILA VANILA - SOBI I APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ

Вила Ванила се наоѓа на само пет (5) минути од центарот на градот во ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

06 фев 12:01СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100м...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

06 фев 08:30Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Гевгелија

Станови

06 фев 08:30Се продава нива во Прдејци, Гевгелија

Се продава нива со површина 4528 м2, во Прдејци, Гевгелија. (место Зу...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 фев 20:18Стан во центарот на градот

Се издава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гра...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

05 фев 18:19Se prodava kukja! Се продава куќа! Во Гевгелија

Се продава комплет наместена куќа со се што е на сликите. Цена по до...


42.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

05 фев 15:34Se izdava polunamesten stan

Stanot se naoga vo strumickata zgrada nad picerija Uno so celosno opr...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

05 фев 14:58Караорман-Гевгелија

SE PRODAVAAT PLACOVI ZA SEMEJNI STANBENI ZGRADI VO URBANIZIRAN DEL S...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 фев 16:52Деловен простор

Се издава дуќан спроти главниот влез на новиот Градски пазар во Гевге...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

04 фев 16:52деловен простор 50м2+70м2+40м2

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 Стамбен прос...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

04 фев 13:47СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА-ПРИЗЕМЈЕ /HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (10...


10.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

04 фев 13:36Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i gradezna markica

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i dve markici 1050 kvadrat...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 фев 10:40Vila Magdalena - sobi i apartmani za kratok prestoj

Вила Магдалена се наоѓа во центарот на Гевгелија.Ви нудиме нови компл...


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Соби

03 фев 12:24Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena dvesta deset m2 objekt po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

03 фев 11:16Se prodava stan

Se prodava renoviran stan od 98m2 + podrum od 6m2. Stanot raspolaga ...


56.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 фев 10:05Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија,...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 фев 09:55Продажба на дуплекси во Гевгелија

Се продаваат дуплекси во изградба, во завршна фаза. Истите веќе се з...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 фев 09:55Продавам Стан од 80 квадрати

Продавам стан од 80 квадрати и 9 квадрати подрум на 5 спрат реновиран...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 18:12Се изнајмув стан за живеење или деловни простории

Во центарот на градот се издава стан под закуп за живеење или деловн...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 14:58Се издава стан на приземје за деловни простории-канцеларии.

Се издава стан под закуп на центарот на градот на приземје. Погоден з...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 14:47Се издава по закуп во центарот на градот

Се издава стан под закуп во центарот на градот на приземје. Станот е ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 14:40Apartments EON-Se izdava apartmani i sobi za kratok prestoj

Apartments EON Gevgelija raspolaga so 8 kompletno opremeni apartmani ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

02 фев 10:40Se prodava stanbeno /deloven objekt

Kontakt 078 306 907


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 10:11Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам