Гевгелија
                           
108 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

бараме стан за изнајмување за канцеларии на подолг период

бараме стан за изнајмување за канцеларии на подолг период , празе...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јан 14:28Промовирано

Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија,...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 јан 19:24Промовирано

Se prodava stan

Se prodava renoviran stan od 98m2 + podrum od 6m2. Stanot raspolaga ...


56.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 20:55Стан во центарот на градот

Се издава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гра...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 10:27Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Гевгелија

Станови

Денес 05:44Се издава стан во струмичката зграда

Се издава стан од 130м2. Комплетно наместен. Греење - парно , ладењ...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 20:08Гевгелија

Се изнајмува комплетно наместен стан во Гевгелија до новиот пазар (оп...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 15:21Se iznajmuva namesten stan

Se iznajmuva namesten stan vo kukja. 65m2, spremen za vseluvanje, vo ...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 06:37Nov nevseluvan stan

Se iznajmuva stan za podolg period(najmalku 1 godina), vo blizina na ...


17.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 06:36Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 01:51STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 јан 14:40Се издава нов стан до новиот градски пазар во Гевгелија

Станот располага со GREE инвертер клими во двете спални и дневната ко...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 јан 22:07Se izdava stan

Se izdava prazen nenamesten stan na Bul. Gevgelija (kaj Ruse Komerc)....


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 јан 19:28Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија,...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 јан 19:24Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивш...


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Гевгелија

Станови

26 јан 02:59Наместен стан во нова зграда кај пазарот

СЛОБОДЕН ОД 1 ФЕВРУАРИ 2023 Издавам стан во нова зграда кај пазаро...


280 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:35Се продава стан во нова зграда кај пазарот 54м2

Се продава нов, невселуван стан во нова зграда, градба 2022г., кај но...


790 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:34Стан во нова зграда кај пазарот 48м2

Се продава нов, невселуван стан во нова зграда, градба 2022г., кај но...


790 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:34Stan vo Centar direkt na Plostadot

Se prodava 3 soben Stan na 3 Kat. Stanot se prodava so mebel. kujna, ...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 јан 08:58garsonjera komplet opremena

Se izdava celosno opremena garsonjera 40 m2 sproti neptun.


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јан 14:44Se izdava Stan 70m2 celosno opremen

Trosoben stan sloboden od 01.02.2023 Celosno opremen so nov mebel ,...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јан 14:33Se izdava nov stan 65m2

Se izdava nov nevselen stan 65m2 na vtori kat,so lift, namesten na ul...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 јан 11:08Se izdavaat stanovi vo centarot na Gevgelija

Se izdava stan vo Gevgelija


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 јан 15:31Se izdava polunamesten stan

Stanot e so celosno opremena kujna,opremeno kupatilo i klima vo funkc...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јан 17:28бараме стан за изнајмување за канцеларии на подолг период

бараме стан за изнајмување за канцеларии на подолг период , празе...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јан 14:28Se izdava stan

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јан 09:13Се издава стан за домување или канцеларија

Наспроти хотел Аполонија, строги центар во Гевгелија. Распоредо...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 €
Гевгелија

Станови

16 јан 11:21Se izdava trosoben stan

Se izdava trosoben stan na ul.Kole Nedelkovski (kaj lamelite) vo bliz...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 јан 09:56Se iznajmuva dvosoben stan vo centarot do Hotel Apolonia

Renoviran namesten dvosoben stan na visoko prizemje. Neodamna instali...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

14 јан 05:27Stan vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan kaj idila na prvi kat vo dobra...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 јан 18:26Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti Vodnata zaednica,...


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 јан 13:18Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti Vodnata zaednica....


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 јан 12:56Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија

Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија, на ул. Св. Клим...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 јан 17:47Se izdava stan vo Gordinija

Stanot nikogas ne e vselen odgovara za kancelarii istiot moze da se p...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 јан 13:00Se izdava garsonjera

Se izdava garsonjera na podolg period kompletno opremena.tel 077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 јан 01:52Stan vo Gevgelija

Se prodava stan vo gradba na prv kat. Gevgelija


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 дек 01:18Се издава еднособен стан

Се издава еднособен стан, спроти хотел Аполонија, строги центар во Ге...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 дек 18:28Se izdava apartman / studio

Se izdava apartman na podolg vremenski period.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 дек 21:22Kupuvam Garsonjera

Kupuvam garsonjera ili pomal stan Vo gevgelija po realna cena od m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 дек 02:12se izdava stan

se izdava namesten stan na ul. Goce Delcev44 do gradinkata


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 дек 14:21Продажба на апартмани Гевгелија

*** ЕКСТРА ЦЕНА 680€ за метар квадратен *** Контакт Број: 075/343-10...


680 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

14 дек 13:45Se prodava stanbeno /deloven objekt

Kontakt 078 306 907


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

11 дек 21:07Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам