Аеродром
Подкатегорија:
                   
107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVA Tenda zardinjera za cvekje

Prodavam nova tenda (zardinjera) za skladiranje na cvekjinja i rasten...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

Денес 08:40Se od paleti

Izrabotka na razni vidovi na mebel od paleti 078262408


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

Вчера 09:28humus i treset

prodavam treset i humus od sampinjon pecurki 5den 1 litar moze i dost...


5 МКД
или предлог цена
04 фев 12:36Gradinar freziranje / kultiviranje

Freziranje / kultiviranje na dvor so freza( okopuvanje na dvor) kvali...


15 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

04 фев 12:36Garnituri od paleti

Garnituri za vo dvor komodi plakari klupi fotelji stalazi ogradi i s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 фев 12:44надворешна железна ограда

лице за контакт Бранко 071/293-184


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Аеродром / Скопје

Градина / Огради

01 фев 07:56Bendzamin

Se prodavaat dva mnogu ubavi bendzamini. Cena za 4500 za eden.


4.500 МКД
или предлог цена
31 јан 12:01Sofa za dvor I terasa

Se prodava sofa za vo dvor ili terasa, izrabotena celosno od metalna ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

30 јан 15:56salonsko cveke

Bengamin 6000den Siflera 6000den


6.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:23Cadori Чадори 3 метри

Нови Чадори 3 метри Цена 6000 и 5000 денари


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

27 јан 19:51Filter za Sistem Kapka po Kapka Navodnuvanje

Se prodava Filter za sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Filterot ...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

23 јан 08:04Skara

Prodavam skara za prasinja so elektricen motor. Koristena samo ednas....


17.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Скара и Грил

21 јан 19:29Izrabotka na Bazeni i Fontani

Izrabota na bazeni i fontani od kamen i plocki po vas izbor . Kont...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

21 јан 13:30ALATI

PRODAVAM ALAT OD 200 DO 300 DENARI .TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 ,J...


250 МКД
или предлог цена
21 јан 12:11Изработка на опшивки, вградени и надземни дрвени базени

Во последниве години, овој вид базени наиде на голем интерес кај евро...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

19 јан 13:20Garazna vrata 250x200cm/ Гаражна врата

Се продава гаражна врата во одлична состојба со вградена пешачка врат...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Врати за гаражи

18 јан 18:34BIOHUMUS -PRIRODNO GJUBRIVO ZA CVEKINJA ,TREVA I SADNICI

NAJDOBROTO PRIRODNO DJUBRIVO , proizvedeno so pomos na kaliforniski c...


1 €
или предлог цена
16 јан 10:04Letnikovci na drvena platforma

Izrabotka na letnikovci na drvena platforma moze da se transportira


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

10 јан 12:38Se prodavaat sadnici Limoni

sadnicite se visina od 0.8m-1m Odgleduvani vo humusna pocva Jaki st...


50 €
или предлог цена
28 дек 16:53Fikus Benjamin Sheflera salonski sobni rastenija rastenie

Prodavam nekolku salonski rastenija zasadeni vo novi saksii so kvalit...


500 МКД
или предлог цена
19 дек 18:26Tenda Тенда

Prodavam tenda so oshteteno platno,dimenzii 300x110.Cenata ne e fiksn...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

16 дек 09:40Gradinar-kosenje treva-odrzuvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
15 дек 21:53BORCINJA,TUJI EXTRA KVALITET VISOKI 3m. I 4m.

RASTENIJATA SE STARI 20 GODINI, TUITE SE VO SAKSII OD MALI (MLADI) RA...


По Договор
или предлог цена
10 дек 10:11Kupuvam sadnici orasi

Kupuvam sadnici orasi dvogodisni, za sadenje..Golemina da ne se pod 1...


80 МКД
или предлог цена
05 дек 19:17Kupuvam betonski stolbovi za ograda

Kupuvam betonski stolbovi za ograda visina 2m


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Огради

30 ное 13:59Се продаваат салонски украсни цвеќиња

Салонски украсни цвеќиња Фикус, Дрво на животот, Бенџамин.... Цен...


500 МКД
или предлог цена
29 ное 11:37Wi-Fi smart sistemi za navodnuvanje so Rain Bird prskalki

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ !ИСПОРАК...


По Договор
или предлог цена
14 ное 13:18NAVODNUVANJE MK SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navodn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

14 ное 13:18PRSKALKI za navodnuvanje - Kapka po kapka ,Tajmeri ,Ventili

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navodn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

14 ное 13:18Se prodava folija

Se prodava folija 10×5 komplet so sistem kapka po kapka so creva i ko...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

30 окт 11:24Природно цвеќе

Продавам кактуси алое вера, адами и дрво на животот. Цена по договор...


1.000 МКД
или предлог цена
25 окт 23:05TAJMER ZA NAVODNUVANJE CVEKINJA,BAVCI,DRVCA,KAPKA PO KAPKA

TAJMER ZA NAVODNUVANJE NA VASITE CVEKINJA , ZARDENJERI , DRVCA , TREV...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

20 окт 15:10NAVODNUVANJE MK PRSKALKI SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navo...


1 €
или предлог цена
20 окт 15:10Aloe Vera Алое Вера

Алое Вера цената е од 150 денари нагоре, зависи од големината


150 МКД
или предлог цена
11 окт 07:56Kaktus Кактус

Цената е од 50 денари нагоре, зависи од големината


50 МКД
или предлог цена
11 окт 07:56РАМКА ЗА ТЕНДА И ПЛАТНА

ITNO !!! Se prodavaat 2 ramki za tenda vo odlicna sostojba 3x4m i 3x3...


14.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

09 окт 19:27Kosenje treva-Kastrenje-Odrzuvanje i ureduvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:49pumpa za bazen Intex pure spa SJB-HS-33,od swiss

pumpa za bazen Intex pure spa jets.SJB-HS-33,od swiss


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

27 сеп 14:37Продавам гарнитура од палети за двор / тераса

Продавам сега изработена и премачкана / заштитена гарнитура за двор с...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

25 сеп 23:21Se prodava komplet opremena folija

Se lrodava komlet opremena folija so site dodatoci


12.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

18 сеп 11:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам