Подкатегорија:
                   
222 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ROVUS pravosmukalka

Prodavam Rovus pravosmukalka vo ispravna sostojba.


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 17:16Frizider, Фрижидер gorenje

Продавам Фрижидер gorenje fresh & cool. Во исправна состојба. Ви...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Nutri bullet nov

Se prodava Nutri bullet nov pusten 5 pati max proba na lice mesto. i...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:12Продавам машина за шиење

--- ПРОДАВАМ машина за шиење Csepel 30 (на сликите ), механичка, без ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:20Машина за перење и сушење

Машината е во одлична кондиција.Пери и Суши.


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:39Protocen bojler Vaillant 21kw

Bojlerot e vo ispravna sosotojba,bez nikakov defekt.


100 €
или предлог цена
Вчера 11:24Programator-elektronika za Bosch masina za perenje

Programator -elektronika za masina za perenje Bosch


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:34Се продава правосмукалка!

Се продава не многу користена правосмукалка марка фуего,лице за конта...


2.200 МКД
или предлог цена
06 фев 22:48Masina aparat za pravenje leb

Se prodava aparat za pravenje leb marka Philips pustena samo 3-4pati ...


5.000 МКД
или предлог цена
06 фев 18:25Rovus pravosmukalka tel. 070506306 Bitola

Se prodava Rovus pravosmukalka tel. 070506306 Bitola


6.000 МКД
или предлог цена
06 фев 17:21Sporet mesan i bojler

Cena po dogovor Kontakt samo na ovoj broj 075 244 064


По Договор
или предлог цена
06 фев 16:58INDESITN-ZA DELOVI

Se prodavabmasina indesit za delovi rasipan e programatorot modelot e...


3.000 МКД
или предлог цена
06 фев 13:32SUSARA CANDY 8kg

susrata e kondezaciska nema potreba od odvod raboti besprekorno 8kg g...


8.000 МКД
или предлог цена
06 фев 13:32Brother Masina Za Sienje Skoro Nova

Masina za sienje brend:Brother Odlicna sostojba Ispravna,koristen...


6.490 МКД
или предлог цена
06 фев 12:21Продавам проточен бојлер BOSCH TR5000 21/24 EB, 24kW, 32A

Продавам проточен бојлер BOSCH TR5000 21/24 EB, 24kW, 32A користен 2 ...


13.000 МКД
или предлог цена
06 фев 10:58Сервис (Промена на Лагери)

Сервисирање На Лиени Казани Индесит, Аристон, Беко, Бош Вирпул Го...


2.300 МКД
или предлог цена
06 фев 10:44Motori za Site Modeli na Masini Za Perenje.

Samsung, Whirpool, Siemens, Bosh, Indesit,Gorenje, Beko, LG, Favorit....


35 €
или предлог цена
06 фев 10:44Masina za mienje sadovi Beko

Se prodava masina za mienje sadovi Beko.


4.500 МКД
или предлог цена
05 фев 18:28Whirlpool frizider za dlaboko

Se prodava Whirlpool frizider za dlaboko zameznuvanje. Ispraven i vo ...


12.000 МКД
или предлог цена
05 фев 18:28Prodavam FRIZIDER SAMSUNG

Prodavam FRIZIDER SAMSUNG so vozdusno ladenje. 075777590


6.000 МКД
или предлог цена
05 фев 17:15Багат/Bagat Masina za Sienje

Se prodava Bagat Masina za Sienje.


3.500 МКД
или предлог цена
05 фев 15:53Оверлок/Overlok Masina za Sienje

Se prodava Overlok Masina za Sienje. Toyota


250 €
или предлог цена
05 фев 15:53Se prodava frizider 5000 den

Se prodava ispraven frizider Tel 075 937 873


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
05 фев 10:50Nova robot pravosmukalka

Nova ne koristena robot pravosmukalka koja znacitelno go stedi vaseto...


7.400 МКД
или предлог цена
04 фев 22:25Се продава Бојлер - прохромен

Половен, од 80 литри. Бојлерот не е исправен(грејачот е расипан), се...


5.000 МКД
или предлог цена
04 фев 20:09Itno LEOV kujnsko boljerce

Se prodava kujnsko boljerce 10 l Poveke inf 075327554


04 фев 19:52Се продава половна машина за шиење

Машината е како нова малку користена, купена од продавницата на Багат...


100 €
или предлог цена
04 фев 16:42De Longhi

Se prodava De longhi kafemat upotreben samo ednash poradi kupen nov k...


6.000 €
или предлог цена
04 фев 14:00Машина за шиење Bagat

Ispravna i malku koristena.


3.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.900 МКД
03 фев 23:11WHIRLPOOL masina za perenje

Se prodava ispravna koristena masina za perenje 800 vrtezi vo minuta.


5.500 МКД
или предлог цена
03 фев 14:56KIRBY AVALIR 2

Се продава најновиот модел на KIRBY AVALIR 2. Комплет со сите додатоц...


2.000 €
или предлог цена
03 фев 13:14kupuvam sporet na plin, struja ili kombiniran

Барам половен шпорет со релна. Можи комбиниран ( 2 на плин и 2 на ст...


2.500 МКД
или предлог цена
03 фев 11:56baram plotna za sporet ST pipo

Барам плотна за шпорет pipo ST. Можи од неисправен шпорет или цел ком...


По Договор
или предлог цена
03 фев 11:45PLINSKO RESO

Vo ispravna sostojba


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
02 фев 11:49Polovni delovi za masina za perenje Whirlpool fl-5053-500

Se prodavat polovni delovi za masina za perenje Whirlpool fl-5053-500...


1 МКД
или предлог цена
02 фев 03:52Se prodava

Kujnska vaga Beurer KS36 malce koristena Germansko proizvodstvo


2.300 МКД
или предлог цена
01 фев 22:17Skara

Se prodava skara na kumur, nova ne koristena. Cena po dogovor, za pov...


По Договор
или предлог цена
01 фев 16:08MOTOR ZA GORENJE PERALNA

Se prodavaat motor i kais za gorenje peralna model GORWAMAT 102 NW EX...


2.000 МКД
или предлог цена
01 фев 11:27Nova Bezicna Pravosmukalka

Nova,neuklucena Bezicna pravosmukalka


2.590 МКД
или предлог цена
31 јан 17:59Nova Bezicna Pravosmukalka Donesena od Svajcarija

Nova,Nekoristena


2.590 МКД
или предлог цена
31 јан 17:58Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам