41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pekarska oprema

Malku koristena oprema kupena od FORTIS Mikser SM30B parc.1 Etazn...


1 €
или предлог цена
06 фев 21:37Промовирано

Giro гиро doner донер

Нов електричен непотребен апарат за гиро (донер), со додаток стапчиња...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46nova friteza 6l rosfaj

novi 6 litarski fritezi prajcame po kargo niz cela mk


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:48Pekarska oprema

Malku koristena oprema kupena od FORTIS Mikser SM30B parc.1 Etazn...


1 €
или предлог цена
06 фев 21:37Skara plotna na plin profesionalna inox

Skara plotna na plin profesionalna 1 godina koristena izrabotena od i...


1 €
или предлог цена
06 фев 00:02Kotel kiper za gotvenje

400 eu


400 €
или предлог цена
05 фев 20:41Hauba inoks 3.20 x 85 cena350 eu

Hauba inoks 3.20 x 85 cena350 eu


350 €
или предлог цена
05 фев 20:32Se podava topol stol rabotna masa I umivalnik

Topol stol .


18.000 €
или предлог цена
05 фев 10:37Furna plotna i Plinski sport.3vo1.inox

Se prodava profesionalna furna od inox/prohrom.na plin.


45.000 МКД
или предлог цена
05 фев 10:37dupla friteza 12l 2x6l rosvajt novi

novi dupli fritezi prajcame po kargo niz cela mk


5.500 МКД
или предлог цена
01 фев 09:34resetki za 32 masina za meso

resetki za 32 masini za melenje meso.hardox materijal.ima od site vre...


2.500 МКД
или предлог цена
30 јан 11:05Даски, Daski, Кетеринг, Proizvodi od drvo, Производи од дрво

Даски изработени од дрво погодни за: Кетеринг послужување, сечење ит...


1 €
или предлог цена
29 јан 20:36Rezac za suvomesnati proizvodi Bosch

Bosch rezac za suvomesnati proizvodi i slicno, upotreben samo nekolku...


2.000 МКД
или предлог цена
26 јан 10:27Pecka za pici, toster i friteza

Se prodavaat odlicno socuvani pecka za pici, toster i friteza Cena p...


По Договор
или предлог цена
17 јан 16:24Oprema za restoran

Oprema za restoran fast food kafic Skara na plin Friteza Frizderi ...


1 €
или предлог цена
03 јан 22:24Aparat za pecenje pilina

Pecenjara za 16 pilina so plin i trofazen kabel za vrtenje !tel 070 3...


650 €
или предлог цена
01 јан 20:46СЕ ПРОДАВА ВАКУМЕРКА ЗА ХРАНА

СЕ ПРОДАВА ВАКУМЕРКА ЗА ХРАНА - Италијанска Нова ! 490x295x175 mm - I...


450 €
или предлог цена
22 ное 16:06Plamenik, gorilnik na plin 40x40

novi gorilnici na plin dimenzija 40x40 prajcame po kargo niz cel...


1.499 МКД
или предлог цена
05 ное 18:54Принтер за Храна

Се продава принтер за принтајње на секаков вид на храна, торти, колач...


1 €
или предлог цена
14 окт 10:03Se prodavaat Lopati za Pici

Se prodavaat dve lopati za pici Mala 100 e Golema ( prohrom ) 100 e...


90 €
или предлог цена
09 окт 09:07Masinka za seckanje pecurki

Masinka za seckanje na pecurki vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
28 сеп 07:36Се продава опрема за пицерија

Професионални кутии за ѓузлемина за пици со димензии 60/40/10. кутиит...


1 €
или предлог цена
27 сеп 16:46Vitrina za kolaci

Се продаваат две витрини за колачи,секоја со должина од 130см! 070-2...


1.100 €
или предлог цена
15 сеп 11:49ВИТРИНИ ЗА КОЛАЧИ

Се продаваат две витрини за колачи,секоја со должина од 130см! Конта...


1.100 €
или предлог цена
07 сеп 11:24PECKA ZA PECEJNE PILINA

Peckata e malku sluzena Peckata e na 2 sprata Za 40 pilina Mozi z...


1.000 €
или предлог цена
17 авг 09:24KONVEKTOMAT , Pecka na parea , Duvalka , lisnato testo

Инвентар: Плехови за конвектомат: - 18 плех метални 60/40cm за пече...


700 МКД
или предлог цена
17 јул 11:27Фурна на плин

Се продава фурна на плин, турска. Не е користена.


50 €
или предлог цена
08 јул 23:06Се продава витрини

Се продаваат витрини, 2 неутрални 1,50м. 1 разладна 2м, во одлична со...


2.200 €
или предлог цена
17 јун 19:15ВИТРИНА ЗА СЛАДОЛЕД

Продавам скоро нова витрина за сладолед во одлична состојба! Димензи...


5.700 €
или предлог цена
22 фев 13:27Кафемат, kafemat

Исправен со комплетен сервис. Надворешна пумпа.


300 €
или предлог цена
27 дек 05:27resetka za masina za melenje meso

resetki za masini za melenje na meso 32.od site dimenzii.debelina na ...


2.000 МКД
или предлог цена
23 дек 11:13Avtomatska mašina za kadaif Gaile

Najdobrata masina za proizvodstvo na kadaif..poteklo Turcija..proizvo...


5.490 €
или предлог цена
14 сеп 05:08Печка "Wien"

Печка со две етажи во зависност како се користи делот најдолу. Можи д...


2.000 €
или предлог цена
15 јун 09:50Изложбени неутрални витрини

Италијански модел на изложбени витрини со пулт 2018/2019. Изработени ...


5.000 €
или предлог цена
15 јун 09:50Вентилаторска печка "Pionner"

Вентилаторска печка -Должина 105(внатрешно е 60) -Висина 90 (внатр...


1.400 €
или предлог цена
15 јун 09:50Фрижидер "Gram"

Дански фрижидер "Gram" за индустриска употреба,вертикален. За одржува...


1.500 €
или предлог цена
18 мај 09:16Se prodava Kafemat

Se prodava kafemat so dve racki Kontakt tel : 070 208 552


1.000 €
или предлог цена
09 мар 07:38Pecka za pilina

Plinska pecka za pilina od golemite so 7 sipki.zaedno so peckata odat...


800 €
или предлог цена
23 фев 13:00Изработка на индустриски кујни по HACCP систем

Изработка на работни маси по димензија Изработка на хауба по димензи...


По Договор
или предлог цена
01 апр 19:01Тостер

Тостерот е користен неколку пати во домашни услови.


4.000 МКД
или предлог цена
13 јан 12:38Plehovi Za Pica

Golemina 48sm


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 10:44Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам