Аеродром
Подкатегорија:
                   
398 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура 290х190.Купена пред 4 години и е добро соч...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:23Relax Fotelja\релакс фотеља

Prodavam relax fotelja vo odlicna sostojba, bez nikakvi ostetuvanja, ...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 12:01Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


1 €
или предлог цена
30 јан 16:24Prodavam agolna garnitura

Prodavam agolna garnitura so ostetuvanje kupena od Mebel-vi,mnog...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
10.000 €
30 јан 15:53Prodavam nov fiokar

Prodavam nov fiokar voopsto ne koristen so 5 fioki,krem boja,visina 1...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 јан 15:53Se prodava

Se prodava dobro socuvan poloven trosed so mehanizam za spustanje.


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 јан 13:53REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 јан 09:41Skaf Plakar

Skaf Plakar


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 јан 08:12Se prodava ljuljaska

Se prodava ljuljaska pred 2 godini kupena doagja so se pernice pisete...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 18:19Masicka(klub masa)

Masiceto e novo Д73 Ш53 В46


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јан 13:20Klub masa 90x90

Se prodava klub masa od furniran medijapan hrast, debelina 4cm, kocka...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јан 13:18Se prodava komoda za vo dnevna

Se prodava povolna, odlicno socuvana crno bela komoda dolga 3 metra, ...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

29 јан 09:16Prodavam masicka

Prodavam masicka za vo dnevna mnogu socuvana.120*120. tel 077-981-882


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јан 07:38Komoda za tv drvo

Prodavam komoda za tv drvena 140 x 60 sm Cena 7000 den Skopje 070/2...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

29 јан 07:06Sifonjer drvo

Sifonjer drvo 184x90 2000 den .komad 2 parcinja Skopje ,070/256-436


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

29 јан 07:03Prodavam dvosed

Prodavam skoro nov dvosed, mnogu malki koristen so kaseta za postelni...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

28 јан 19:03TV KOMODA SO TRKALCA I ROTIRACKA GORNA PLOCA

PRODAVAM TV KOMODA SO TRKALCA, ROTIRACKA GORNA PLOCI I STAKLENI VRATI...


2.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 јан 13:42Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


9.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

28 јан 12:59Pretapacirajne spalni po merka kreveti po merka

Tapacirajne na mebel Novi garnituri napraveni po merka golem izbor ...


По Договор
или предлог цена
28 јан 09:17Se prodava tv komoda so plakar

Se prodava tv komoda so plakar se komplet 7000denari


7.000 МКД
или предлог цена
27 јан 22:54Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


36.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:51Продавам тросед, двосед и фотеља

Продавам тросед, двосед и фотеља купени од Canape Mebel пред две годи...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

27 јан 11:02Продавам регал / Prodavam regal

Продавам регал цел или на делови Димензии: 1. ширина 90 х висина 2...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

26 јан 13:19Tросет и 2 фотељи / Troset i 2 fotelji

Prodavam troset i 2 fotelji. Продавам тросет и 2 фотељи.


2.000 МКД
или предлог цена
26 јан 13:15Воздушна фотеља

Димензии 107×104×69 Убава и удобна,кратко користена,речиси нова,без о...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

26 јан 10:37Garnitura

Se prodava agolna garnitura na Simpo, vo mebel stof, vo odlicna sosto...


30.000 МКД
или предлог цена
26 јан 08:13Подарувам мебел

Подарувам мебел 075206470


1 €
или предлог цена
25 јан 15:27Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед (без механизам), двосед и фотелја Simpo Mak...


14.000 МКД
или предлог цена
25 јан 14:37се продава употребувана спална соба

се продава употребувана спална соба 5000 тел за контакт 072 303 439


5.000 МКД
или предлог цена
25 јан 13:37Се продава ормар за во ходник

Се продава ормар за во ходник повеке наменски складиранје на чевли, с...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

25 јан 13:37Се продаваат проширен двосед и двосед

Се продаваат проширен двосед кој може да се отвори и да биде лежај и...


5.000 МКД
или предлог цена
25 јан 13:37Продавам плакар

Плакарот е екстра сочуван (старина, антика)


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

25 јан 12:57Аголна гарнитура ROMA- JUMIS

Се продава аголна гарнитура РОМА купена од ЈУМИС пред 4 години за 400...


20.000 МКД
или предлог цена
25 јан 09:20Trosed i Fotelja

Se prodavaat trosed i fotelja, dvata na spushtanje, mebel shtof, proi...


10.000 МКД
или предлог цена
25 јан 06:57Тросед како нов!

Се продава тросед користен само неколку месеци.Се извлекува за спиење...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

24 јан 14:51Amerikanska Garnitura

Prodavate trosed I prouzvedeni vo USA od firmata Drexel. Vo odlicna s...


1 МКД
или предлог цена
24 јан 10:11Podvizna masicka za pijaloci

Se prodava mnogu socuvana podvizna masicka za pijaloci, na dve nivoa....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

24 јан 09:00Тросед, двосед, фотеља и табуретка

Тросед, двосед и фотеља од Југоекспорт. Гарнитурата е еднаш претапаци...


8.500 МКД
или предлог цена
24 јан 07:10kako novo komplet za dnevna ili rabotna soba

kako novo komplet za dnevna ili rabotna soba


8.000 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
11.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 јан 19:04Prodavam komoda klub masicka i masa so 6 stolici

Komoda-medijapan/iverica-250 evra Klub masa-100 evra Masa i 6 stoli...


850 €
или предлог цена
22 јан 17:15Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам