Велес
                   
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GARAZA PO KOMPLEKS GARAZI POD SIMPO

Info samo na 078492201 078492201 Prodavam garaza na ul.11 Oktomvri...


5.000 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

05 фев 21:49Kupuvam garaza

Kupuvam garaza vo Veles vo blizina na Tunelot


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

21 јан 19:41Kupuvam garaza vo Veles kaj noviot teatar ili pod kaficite!!

Kupuvam garaza vo Veles pod Etaz Ili pod kaficite sprema gimnazijata ...


1.111.111 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

22 дек 12:30KUPUVAM GARAZA,,VELES" (KOJNIK TEKE CENTAR I DR.LOKACII)

Kupuvam garaza vo Veles so uredna dokumentacija(prednost imaat ponudi...


По Договор
или предлог цена
Велес

Гаражи

27 сеп 19:03СЕ ПРОДАВА ГАРАЖА НА КОЈНИК

Се продава гаража на којник 50м2, на улица Максим Горки.


По Договор
или предлог цена
Велес

Гаражи

14 сеп 17:08IZDAVAM GARAZA - Na sproti Gimnazija !

Se izdava Garaza na sproti Gimnazijata , pod kompleksot kafulinja ! ...


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

12 авг 16:56Se Izdava Garaza vo Nova Naselba

Se izdava garaza vo Nova Naselba, pozadi kulata. Cena 1800den. ...


1.800 МКД
или предлог цена
Велес

Гаражи

18 јун 12:05Гаража

Издавам ѕидана гаража кај жаба зграда (позади кафана Маринела) Тел...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Гаражи

15 јун 19:50Kupuvam Garaza

Kupuvam Garaza vo blizina na opstina/policija


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

22 фев 17:59Izdavam garaza locirana pod "ubavicite"

Garazata se naogja pod prodavnicata za ribolovna oprema "Lovec".


1.800 МКД
или предлог цена
Велес

Гаражи

31 дек 09:12Se prodava zidana garaza

SE PRODAVA ZIDANA GARAZA POMEGJU ul. Hristo Tatarcev i ul. Andon Surk...


5.000 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

09 окт 15:38Купувам гаража кај убавиците (под Да Винчи паб)

Купувам гаража на улица Благој Ѓорев (убавиците), гаражите што се нао...


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

06 сеп 16:42Kupuvam garaza

Kupuvam garaza vo veles 075 377 577


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

26 авг 21:57Купувам или барам за изнајмување

Купувам или барам за изнајмување гаража во центарот на градот.


По Договор
или предлог цена
Велес

Гаражи

01 јул 17:58Гаража

Барам за издавање или да купам гаража. Препорачана место положба кај ...


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

10 јун 20:51Kupuvam garaza kaj policija .ili simpo

Kupuvam garaza vo okolinata na policija kaj simpo ponudete na 078 26...


5 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

09 јун 13:45Garaza vo centarot

Se izdava garaza vo centarot na gradot pod restorant Glorius. 07...


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

02 мар 22:47Изнајмувам гаража

Изнајмувам гаража во Велес. До гимазијата помеѓу поцајската зграда и...


20 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

30 јан 15:27Garaza vo centar na Veles

Baram garaza za cuvanje na vozilo vo centralno gradsko podracje, pred...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Гаражи

03 јан 19:19Baram garaza vo centar na Veles

Baram za iznajmuvanje garaza za cuvanje na vozilo vo centar na Veles,...


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

03 јан 19:19Baram garaza pod naem

Vo okolinata na trgovski, simpo, policija, ili tuka nekade.


1 МКД
или предлог цена
Велес

Гаражи

24 дек 21:57Garaza pod naem

Baram garaza pod naem kaj kompleksot garazi Simpo


По Договор
или предлог цена
Велес

Гаражи

20 окт 12:23se prodava garaza

Se prodava limena garaza vo odlicna sostojba. cena po dogovor. te...


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

06 авг 08:39Издавам гаража близу споменикот Панко Брашнар

Зидана гаража во одлична состојба погодна за автомобил и плус дополни...


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

06 јун 00:08Se izdava garaza pozadi likoven salon kaj lovnoto

Garaza pozadi likoven salon lovnoto


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

21 апр 20:32Garaza pozadi Vuk zgradite vo blizina na opstina

Se prodava garaza od 15 m2 limena.vo blizina na opstina Podot e beto...


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

24 фев 20:11Se prodava garaza / се продава гаража

Garazata se naogja sproti noviot Teatar. Ima cist imoten list. Moze d...


4.000 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

08 јун 20:46Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам