8494 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAZDA 2 1.4 DIZEL-50KW--MODEL 2009--153.000 KM---NOVA!!!!!!!

MAZDA 2 1.4 DIZEL--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 фев 09:35Промовирано

MERCEDES C200 CDI--REDIZAJN--MODEL 2005--PERFEKTEN!!!!!

MERCEDES C200 CDI--90KW--122KS--REDIZAJN --KLIMATRONIK LADI ODLICNO...


5.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 фев 09:36Промовирано

AMORTIZERI RAMENJA PREDNICA DISKOVI REBRASTI LAMELI

****NAJNISKA CENA NAJ REALEN POPUST 15%. 20% NAJGOLEM IZBOR NA ****R...


99 МКД
или предлог цена
Вчера 14:34Промовирано

Audi A8 /4.0tdi ‼CELO ZA DELOVI ‼

Kolata e stranska odjavena se prodava cela za delovi ‼NE MOZI DA SE R...


3.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.850 €
Битола

Автомобили

Денес 16:30Klip Clip za Hyundai Tucson 2.0 CRDI

Se prodava klip za Hyundai Tucson 2.0 CRDI


Денес 16:14BMW 116i

BMW 116i facelift redizajn. Makedonska kola kupena od BMW salonot. ...


4.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56Golf 6 1.6tdi DSG ful oprema

Se prodava ili zamenuva Golf 6 1.6TDI DSG menjac 105ks odlicen za poc...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56Opel Corsa 1.2 so plin 2008

Se prodava ili zamenuva Opel Corsa 1.2 benzin so plin atest 2008god z...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56Vw Golf 7 1.6tdi mozi zamena

Se prodava ili zamenuva Golf 7 1.6TDI 105ks odlicen za pocetnici ser...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56Opel Astra OPC 2.0Turbo 240ks

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC OPC mnogu redok model so 2.0 t...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56Opel Astra Gtc 1.9cdti 120hp

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC 1.9cdti 120hp napraven golem i...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56PEUGEOT RCZ 2.0 HDI

Se prodava ili zamenuva Peugeot RCZ 2.0 163hp 2011god edinstvena na p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56Fiat Punto 1.2 2001va reg 11/2023ta novi gumi DOBRA SOSTOJBA

Fiat Punto 1200 kubici benzin 44kw motor menuvach odlicni od prv sops...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:51Jeep Wrangler rubicon 3.8 cabrio

JEEP WRANGLER 3.8 V6 cabrio ✅- Godina 2007 ✅- 80 000 km ✅- Motor ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:50Hyosung sf50 Rally

Motorot e vo ne ispravna sostojba mu fali cdi ima dokumenti a za prev...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:49Rezervna guma - Fiat Punto 135/80/R14

Rezervna guma - Fiat Punto 135/80/R14 4*98 Ne e koristena


Денес 15:43MERCEDES SPRINTER 313CDI SLEP

MERCEDES SPRINTER 313CDI SLEP JASTUCI NA VOZDUH POZINKOVANA PLATFO...


12.999 €
или предлог цена
Денес 15:38VW SKODA 1.6 TDI MOTOR

VW 1.6TDI MOTOR MOTOROT E KOMPLETEN -TURBO KOMPLET -AGREGAT ZA KLI...


1 €
или предлог цена
Денес 15:382 gumi Matador 215/75R16C

2 polovni gumi Matador 215/75R16C vo top sostojba pravi zdravi Ilce...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:23Astra J , 110ks ,2012 -karavan

Se prodava Astra J od 2012 godina, redovno servisirana i odrzavana, s...


6 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:22Skoda felicia lx plin

Skoda ta e so fabricna boja mn. Ocuvana ima atestiran plinski ured no...


750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:17Golf 5 1.9 TDI 2005 god regg 12.2023

Informacii 071230331


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:01GOLF 6 PLUS 2.O TDI ODLICEN

VW GOLF 6 PLUS 2.O TDI 110 KONJSKI SILI ODLICNO ZACUVAN ENTERIER NADV...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:47Peugeot 407

Mnogu socuvano, facelift model 2009 Od oprema poseduva: Servo Abs ...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:38Seat Leon Ibiza Altea | Kluc Kluch Klucevi Клуч Клучеви

Ви нудам изработка на кодирани клучеви за Seat возила (јавете се и во...


2.300 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 14:27Peugeot Пежо | 107 108 206 207 208 307 308 407 Boxer Partner

Ви нудам изработка на кодирани клучеви за Peugeot возила (јавете се и...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 14:26Volkswagen Crafter kombe 2.5 TDI

Odlicno zacuvano kombe, 2.5 tdi.80kw 2007 godina.registrirano do 11....


7.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.400 €
Битола

Комбиња

Денес 14:22Renault Megane 2007 1.5 dci Perfekten

Se prodava Renault Megane 2007 so evro kuka. - Full servisirano. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:11Продавам OPEL ASTRA 1.9D

Продавам OPEL ASTRA 1.9 Колата е со фул опрема без никаква мана се фу...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:07Mini Cooper One 1.6 90hp Benzin/Plin 2002g TOP SOSTOJBA !!!

Mini Cooper One 1.6 90hp Benzin/Plin 2002 god vo Odlicna Sostojba !!!...


2.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:01  НОВ ОГЛАС

Audi A8 3.7 so plin

Audi a8 3.7 so plin defek menjac Cenata e bez bandasite


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Битола

Автомобили

Денес 13:57Mondeo, 2002, benzin plin,

Fordot e 2000cm³, plinot e so a-test, sostojbata na voziloto e soodve...


60.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:50  НОВ ОГЛАС

Se prodava citroen c4 picasso

CITROEN C4 PICASSO 1.6HDI.109KS OKTOMVRI 2009 GODINA AUTOMATIC, E...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.900 €
Битола

Автомобили

Денес 13:48punto 1.2 44kw - registrirano do 11/23ta - novi gumi - 2001!

Fiat Punto 1200 kubici benzin 44kw motor menuvach odlicni od prv sops...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:48Maska za Seat Leon

Maskata e za Leon od 2005-2009 model mk2 ispravna


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:43  НОВ ОГЛАС

2 ТОП гуми DEBICA FRIGO 2 M+S 185/65/15 со 95% шара ЕВТИНО!!

Се ПРОДАВААТ од РЕНТ А КАР САЛОН ПОВОЛНО ... и без интернет глупос...


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 13:42  НОВ ОГЛАС

Fiat Punto 1.2

Fiat punto 1.2 benzin vo odlicna sostojba registrirana servis napraen...


1.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:38Две ТОП гуми SEMPERIT SPEEDGRIP M+S 195/65/15 со 75% шара!

Се ПРОДАВААТ од РЕНТ А КАР САЛОН ПОВОЛНО ... и без интернет глупос...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:36  НОВ ОГЛАС

Bandasi Audi

Orginalni bandasi 16ki za Audi bez gumi Info na mob ,070207723


220 €
или предлог цена
Денес 13:34MAZDA 3 MZR-CD 2.0 6 brzini 2008 god

Mazda 3 MZR -CD 2.0 so 6 brzini 2 klucevi BOSE fabricno ozvucuvanje...


4.590 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:33SE PRODAVA HAMACHI KROS 300 KUBICI

HAMACHI EXTREME 300 CC BEZ TOCKA! 2021 GOD POMINATI SAMO 4000 km. Дет...


2.000 €
или предлог цена
Денес 13:29Opel corsa 1.2 2008 Benzin

Se prodava Opel corsa D 2008. Kolata e kupena od AutoMakedonija Sko...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:29LandRover Freelander 2.0td4

Se prodava LandRover Freelander 2.0td4 2005god Dzipot e vo odlichna ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Битола

Автомобили

Денес 13:28Страна 1 од 213

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам