49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Odlicno socuvan velosiped 24ka trkala 18 brzini

Odlicno socuvan komplet ispraven so 18 brzini gumi zdravi bez lepenki


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:33Velosipedi extra scott

Odlicni velosipedi kupeni vo Svajcarija, za poveke sliki moze na fac...


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

23 мар 15:49KTM Велосипед/ Velosiped

Велосипедот е во одлична состојба. Марка КТМ, големина на тркала 26"....


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

22 мар 09:21Se prodava velosiped

Se prodava velosiped Ponudete cena


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

20 мар 19:48Allegro Urban Explorer

Allegro Urban Explorer donesen od Svajcarija Okolu 1600km pominati ...


990 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

20 мар 19:17Zenski Velosiped SD Superduty

SD Superduty. TREK Bicycle Corporation. Gradski zenski velosiped. ...


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

20 мар 12:32Scott odlicno socuvan

Poveke informacii samo na brojot: 078405337 078405337


399 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

19 мар 19:53Bosch Elektricen - 258 km - do 48 rati bez kamata

Prodavam elektricen velosiped Bosch E-fire - 100% ureden, funksionale...


1.100 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.250 €
Бутел / Скопје

Велосипеди

18 мар 22:16Hardtrail totem 29

Totem scorpion 29 kompletno servisiran so full shimano oprema


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

18 мар 14:23Prodavam gradski velosiped Pegasus velicina l

Prodavam gradski velosiped Pegasus velicina l servisiran I celosno i...


480 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

14 мар 17:07Prodavam velosiped

Prodavam velosiped vo ispravna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

14 мар 17:07Delovi za velosiped shimano deore xt

Se prodavaat delovi za velosiped menjaci predni zadni shimano deor...


1.400 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

13 мар 08:24Velosipedska oprema dresovi velosiped scott

Se prodava velosipedska oprema Za poveke sliki na Facebook stranata:...


1.990 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

13 мар 08:24Velosipedi

Se prodavaat vo ispravna sostojba dvata 270 evra


270 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

12 мар 14:24Velosiped Capriolo

velosipedot e mnogu socuvan bez nikakvi nedostatoci i nikakvi vlozuva...


10.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

09 мар 15:45FLYER WENGER E-BIKE

Bandasi 28r kocnici magura So Panasonic duplla bateria Velosipedot...


650 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

02 мар 21:19Top velosiped

Soliden velosiped


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

28 фев 15:11Detski velosiped

Detski velosiped postar model, cvrst, ispraven


1.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

10 јан 19:46Zaden menuvac i kaseta SRAM

Prodavam kaseta Sram 1050 11/36 i lanec Sram 1071


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

10 јан 09:09Velosiped Urata Victorious

Велосипедот е во одлична состојба, не е многу користен, големината му...


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

21 дек 16:20City Star germanski toçak

Tocakot e donesen od Belgia. Kvalitetna i e vo perfektna sostojba......


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

14 дек 12:05KTM CENTOPLUS

KTM centoplus nov ne koristen god 2022 bateria bosch CX 500w


1.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

10 дек 17:00Prodavam tocak

Se prodava detski tocak brzinec, vo dobra sostojba.


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

09 ное 12:41Detski velosiped

Se prodava malku koristen i mnogu sochuvan detski velosiped so 6 brzi...


3.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

08 окт 16:02Velosiped

Se prodava Scott Aspect 750 M ram so 27.5 gumi /bandasi Shimano de...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

11 сеп 15:05Montainbike

Prodavam povolno velosiped so 18brzini,shimano,cena po' digovor,cena ...


4.300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

05 сеп 09:26Bianchi kako nov

Prodavan Bianchi velosiped kupen pred 3 godini. 350km e pominato so ...


480 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

08 авг 19:59Tocaci Velosipedi

Se prodavaat evtino tocaci eden zenski i eden maski vo ispravna sosto...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

19 јул 13:00Velosiped tocak 12to brzinec EKSTRA

Prodavam velosipedi ispravni (crveno crn -3000),(BMX-bel 3500den),(PO...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

19 јул 09:09delovi za velosiped

zaden zupcanik 9ka 700 den 10ka 900 den


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

09 јул 11:01Se prodava corratec (MTB)

Se Prodava


350 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

28 јун 13:54Се продаваат 2велосипеда

Еден велосипед 4000ден. -shimabo менјач со 6 брзини -можност на рас...


4.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

19 мар 08:38Bosch E-bike motor

motor za e-bike Bosch aktive line 250wati, 36A , 50 Nm , vo odlic...


220 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

15 фев 09:54Salteri

Salteri shimano 3x8 i 3x9


900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

20 дек 18:58SE PRODAVA RIXE VELOSIPED

Се продава скоро нов велосипед.. 📎 Марка; Rixe 📎 Брзини; 8 .....


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

05 ное 13:24Velosiped - Tocak (VIPER 26 gumi)

Tocakot e ispraven dve godini star so disk kocnici nov model.


110 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

07 окт 03:51Elektricni Velosipedi

So naj novi delovi novi velosipedi full oprema


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

16 мај 02:03Elektricni Velosipedi

Novi elektricni velosipedi od naj kvalitetnite brendovi so naj dobri ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

24 апр 00:07Electricni velosipedi

Novi elektricni velosipedi full oprema sve originallni delovi so bat...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

20 апр 00:17Crescent Maja

Nov velosiped elektricen Made in Sweeden so full oprema


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

16 апр 00:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам