Карпош
                   
1165 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sapphire Pulse RX5700XT

Koristena vo domasni uslovi... Perfektna sostojba so kutija 8GB DD...


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
Вчера 12:46Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Lenovo ThinkPad T15 Gen 1

Се продаваат два ThinkPad T15 Gen 1 Black Intel Core i5-10210U (...


38.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Macbook Pro 13” 2017 god

Se prodava laptop Macbook Pro 13” 2017 god ekstra socuvan.


500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
520 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:07OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 06:40ASUS M515DA R3

ASUS M515DA R3 eden korisnik upotrebuvan 2 meseca nabaven vo anhoc...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 06:40Budget Gaming PC: Fx-8350, R9 270

Процесор: AMD Fx-8350 Графичка: Radeon R9 270 RAM Меморија: 8 GB ...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 23:51RTX 3090 3080 Ti 3070 3060 A2000 RX6600XT RX5800 ATI NVIDIA

НОВИ ВО КУТИЈА СО 2/3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА: 1. RTX 3050 8GB, Dual, Asu...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:52Macbook pro - 2017 15”

Kontakt samo na viber -> 078748743 Odlicen laptop vo zacuvana sostoj...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:35LENOVO T440s

LENOVO T440s ULTRABOOK - BUSINESS Intel i5-4300U 8GB RAM 250GB SSD ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:00DELL LATITUDE E5440

Се продава НЕКОРИСТЕН, НОВ лаптоп!!! Фолијата на екранот не е изва...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:00PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

Нови напојувања со 1-5 год гаранција 1. POWER BOX 800W, 215W@12V l...


2.190 МКД
или предлог цена
Вчера 18:54GTX 1050

Se prodava Graficka GTX 1050 2GB GDDR5 Koristena za gaming , so kutij...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:49Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,extra laptop

Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:44Продавам RTX 3090 MSI GAMING TRIO X 24GB

Продавам RTX 3090 MSI GAMING TRIO X 24GB.


50.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
55.000 МКД
Вчера 14:11VGA RTX 3080 ZOTAC

VGA RTX 3080 ZOTAC


40.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
43.000 МКД
Вчера 14:10ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Lenovo ThinkPad T15 Gen 1

Се продаваат два ThinkPad T15 Gen 1 Black Intel Core i5-10210U (...


38.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Sapphire Pulse RX5700XT

Koristena vo domasni uslovi... Perfektna sostojba so kutija 8GB DD...


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
Вчера 12:46CREATIVE SB X-Fi XTREME AUDIO CARD

Odlicna audio karticka -audio card za notebook/laptop -instrukcii ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:14MB + CPU + RAM

Се продаваат: Матична плоча: BIOSTAR H81 MLV3 Процесор: Intel i3 41...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:06MacBook Pro - 2021 - M1 PRO, 14 inch, 16 GB, 500GB SSD

Продавам MacBook Pro 2021 модел со M1 PRO процесор, 14-инчен екран, 1...


100.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
105.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:04NAPOJUVANJE Cooler Master 850W RS-850-EMBA

Input VoltageAC 230 V Input Voltage RangeAC 90 - 264 V Power Output...


7.900 МКД
или предлог цена
Вчера 09:30Lenovo 90W 20V Polnac adapter

Продавам користен и целосно исправен полнач за леново лаптопи. Одгова...


1.000 МКД
или предлог цена
25 мар 20:19RAM DDR3 SoDIMM | 2GB | 4GB | 8GB DDR3L

Продавам користена РАМ меморија за лаптоп DDR3. Има повеќе плочки со ...


400 МКД
или предлог цена
25 мар 19:24Desktop kompjuter FILIPS

Prodavam desktop kompjuter FILIPS ispraven 17 inci Komplet so zvucn...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

25 мар 16:56Servis za laptopi i kompjuteri

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

25 мар 13:52Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
25 мар 13:52Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
25 мар 13:52Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 13:52HP Desktop Kompjuter so MS 700w napojuvanje

070 33 55 45 Prodavam HP Desktop Kompjuter so odlicno MS napojuvan...


1 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

25 мар 11:41Laptop Apple MacBook Air 13” 2015 i7 i5 512GB SSD

Prodam 3 laptopi 1. MacBook Air 2015 I7 512GB SSD odlicno socuvan ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 10:30Laptop Apple MacBook Pro 15” 2015 i7 1TB SSD

Prodavam odlicno socuvam MacBook Pro 15” 2015 i7 1TB SSD. Baterija st...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 10:30Dell Inspiron 5720 17" Intel i3-3110 16GB Ram 256GB SSD

Prodavam odlicno socuvan laptop Dell Inspiron 5720 so torba CaseLogic...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 10:30Екстра сочуван MacBook Pro 15.4" Touch Bar 512 SSD

Продавам екстра сочуван MacBook Pro 15.4" со Touch Bar 512GB SSD, 16G...


900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
990 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 10:12INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
25 мар 09:53Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi

Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi .Servis Imont...


100 МКД
или предлог цена
25 мар 09:53Dell I7

Dell I7


5.900 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.500 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 09:04Lap Top HP 635

Dobro socuvan so instaliran windows 7 ultimate,raboti na originalen p...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 08:30Sapphire Radeon R9 FURY X 4GB со водено ладење

Графичка картичка Sapphire Radeon FURY X, 4GB HBM VRAM со водено ладе...


5.600 МКД
или предлог цена
25 мар 07:31Laptop MSI VR601 ispraven

Se prodava MSI Laptop , Wifi, CD , x4 USB, instaliran so Window...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 06:08Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

24 мар 20:46Interni i Eksterni hard diskovi 4TB/6TB

Prodavam polovni interni i eksterni hard diskovi, koristeni okolu 3me...


3.000 МКД
или предлог цена
24 мар 19:36Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам