248 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Pro - 2021 - M1 PRO, 14 inch, 16 GB, 500GB SSD

Продавам MacBook Pro 2021 модел со M1 PRO процесор, 14-инчен екран, 1...


100.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
105.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 22:44DELL LATITUDE E6440 ekstra cena

Intel(R) Core(TM) i5-4210M CPU @ 2.60GHz 2.60 GHz 8 GB RAM INTEL ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
7.500 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 22:11GUNNAR -GAMING & COMPUTER ZASTITNI NAOCARI

PRODAVAM ZASTITNI NAOCARI ZA PODOLGO KORISTENJE NA KOMPJUTER ILI IGRA...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:34Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,extra laptop

Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:28OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:13Se prodava Ispraven Hjundai laptop 10.1 inca drzi baterija

Se prodava Hjundai mini laptop 10.1 inca ispraven drzi baterija ima p...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:35Lenovo ThinkPad T15 Gen 1

Се продаваат два ThinkPad T15 Gen 1 Black Intel Core i5-10210U (...


38.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Macbook pro - 2017 15”

Kontakt samo na viber -> 078748743 Odlicen laptop vo zacuvana sostoj...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:41ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION

ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION UPOTREBUVAN EDNA NEDELA EDEN K...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:07LENOVO YOGA SLIM 7 GRAY

LENOVO YOGA SLIM 7 GRAY EDEN KORISNIK NABAVEN VO SETEK MKD POD PI...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:07ASUS M515DA R3

ASUS M515DA R3 eden korisnik upotrebuvan 2 meseca nabaven vo anhoc...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:07Servis za laptopi i rezervni delovi za laptop

Popravka na maticni ploci od laptopi,promena na integrirani graficki ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:56Se prodava Macbook Pro 13” 2017 god

Se prodava laptop Macbook Pro 13” 2017 god ekstra socuvan.


500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
520 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 07:07Lenovo X260: i5 6 gen, 8GB DDR4, 240GB SSD, Win 10 Pro

Продавам одлично сочуван ultrabook Lenovo X260 со одлично сочувани ба...


13.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мар 18:29Apple MacBook Air "Core i5" 13" (A2179)

Го продавам мојот лаптоп Macbook Air - модел A2179 Лаптопот е купен ...


699 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мар 18:24Lenovo G500

Se prodava odlicno socuvan Lap Top Lenovo G500, so licenciran Windows...


6.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
10.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мар 17:42Продаваме DELL Лаптоп!

Лаптопот е во одлична состојба! Гратис добивате бежично глувце. Им...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мар 16:08Laptop Asus

Prodavam laptop vo odlicna sostojba so win 10 pro i dopolnitelni prog...


6.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мар 11:01Prodavam laptop marka JET - delumno ispraven

Laptopot raboti samo so adapter sto znaci nemu cini baterijata i vo d...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мар 13:14LENOVO T440s

LENOVO T440s ULTRABOOK - BUSINESS Intel i5-4300U 8GB RAM 250GB SSD ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мар 19:00DELL LATITUDE E5440

Се продава НЕКОРИСТЕН, НОВ лаптоп!!! Фолијата на екранот не е изва...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мар 19:00Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 13:52Laptop Apple MacBook Air 13” 2015 i7 i5 512GB SSD

Prodam 3 laptopi 1. MacBook Air 2015 I7 512GB SSD odlicno socuvan ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 10:30Laptop Apple MacBook Pro 15” 2015 i7 1TB SSD

Prodavam odlicno socuvam MacBook Pro 15” 2015 i7 1TB SSD. Baterija st...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 10:30Dell Inspiron 5720 17" Intel i3-3110 16GB Ram 256GB SSD

Prodavam odlicno socuvan laptop Dell Inspiron 5720 so torba CaseLogic...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 10:30Екстра сочуван MacBook Pro 15.4" Touch Bar 512 SSD

Продавам екстра сочуван MacBook Pro 15.4" со Touch Bar 512GB SSD, 16G...


900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
990 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 10:12Dell I7

Dell I7


5.900 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.500 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 09:04Lap Top HP 635

Dobro socuvan so instaliran windows 7 ultimate,raboti na originalen p...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 08:30Laptop MSI VR601 ispraven

Se prodava MSI Laptop , Wifi, CD , x4 USB, instaliran so Window...


2.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мар 06:08Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB

Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB HDD 40MB i op...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мар 08:28Laptop Lenovo T500

Kvaliteten Laptop t500, ocuvan ispraven i instaliran so linux i w...


8.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.900 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

23 мар 22:58Laptop Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP

Prodavam Laptop Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP so orginalen polnac. I...


5.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

23 мар 21:56Dell D830 C2D T7100 | 2GB RAM | 120 SSD | Seriski port

Продавам користен лаптоп, во добра состојба. Батеријата е неисправна....


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

22 мар 18:37Lenovo Thinkpad T480: I5 8350U, 16GB DDR4, 500GB NVMe, 14"

Продавам многу малку користени лаптопи Lenovo ThinkPad T480 со следни...


26.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

22 мар 12:56Asus Zenbook 15 UX534 Ultrabook

1.8 GHz Intel Core i7-10510U Quad-Core 16GB LPDDR3 | 1TB NVMe PCIe M...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

22 мар 10:28MacBook Pro 16" late 2019

Се продава Space Grey MacBook Pro 16" (late 2019) во перфектна состој...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

22 мар 08:47Asus ROG G752 VT Gaming Laptop

Продавам гејмерски лаптоп Asus G752VT, Лаптопот е сочуван како нов, ...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 мар 23:28LAPTOP TOSHIBA TECRA Z50 SUPER SOSTOJBA i5 SSD 256

LAPTOP TOSHIBA SUPER SOSTOJBA PROCESSOR i5 MEMORIJA SSD 256 MSATA...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 мар 10:15Se prodava Apple laptop macbook pro model A1286 i 5 procesor

Se prodava super socuvan laptop MackBook pro model a1286 i 5 proceso...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мар 17:24Lenovo Legion Y520-15OKB - perfekna sostojba full paket

Prodavam Lenovo Legion Y520-15OKB GAMING laptop, vo perfektna sostojb...


23.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

18 мар 09:50Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам