Подкатегорија:
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Sony kamera

Se prodava Sony kamera. Cena po dogovor. BROJ ZA KONTAKT: 077993393


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

Вчера 18:57Vodootporna wifi smart kamera

Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px * ...


2.120 МКД
или предлог цена
Вчера 18:55Wifi smart kamera

1290 den WiFi Smart - камера за видео надзор со ротира (360)степени...


1.290 МКД
или предлог цена
Вчера 11:22CANON digitalna camera kako nova

Kamerata e super i e kako nova 2 h snimano so nea ... Tel kontakt Dr...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

31 јан 22:10Blackmagic production 4k...BMPC 4k

Se prodava Blackmagic production camera 4k (Bmpc) maksimalno socuvana...


1.150 €
или предлог цена
31 јан 12:31DRZAC ZA KAMERA MI ACTION MJWDQ01FM

GIMBAL NOV DRZAC ZA KAMERA


3.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:27DIGITALNA KAMERA SANYO VPC CG21

SKORO NOVA VIDEO KAMERA I FOTOAPARAT, VADI ODLICNI SLIKI I VIDEO, SO ...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sanyo

26 јан 16:07IP KAMERA WIFI ZA VIDEO NADZOR 360"

NOVA VIDEO KAMERA ZA KOMPLETEN NADZOR MOZE NADZOR I NA MOBIL


4.500 МКД
или предлог цена
25 јан 19:21Spionska HD Mini Spy WiFi Wireless Internet Video Kamera HD

Prodavam mini video kamera, se povrzuva na wifi, a ako stavite memori...


499 МКД
или предлог цена
21 јан 17:49Се продава Фотоапарат дигитални fotoaparat i kamera камера

Се продаваат дигитални фотоапарат Canon и Full Hd Samsung камера. Ca...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

20 јан 03:55Nadvoresni vodooporni kameri

Se prodavat najnovi modeli na IP cameri - Video nadzor IP WI-FI cam...


1.899 МКД
или предлог цена
18 јан 21:19Wi fi kamera za sijalica

10-15M (IR и бела LED) дневна и ноќна визија - Автоматско следење и ...


1.390 МКД
или предлог цена
18 јан 13:59Go Pro 10

Go Pro 10 novo, malce koristeno tel. kontakt 077867147 Stefan


23.000 МКД
или предлог цена
05 јан 20:23Kamera

Se prodava nova kamera koristena e 3 dena koja ima vgradena nova kart...


50 €
или предлог цена
03 јан 00:04Se prodava nekoristena action camera SONY

Se prodava sosema nova i nekoristena ACTION CAMERA - SONY HDR AS50 so...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

20 дек 20:36Prodavam novi kompleti dvr i 4 kameri za videonadzor

Prodavam komplet 4 AHD kameri so 4 kanalen DVR snimac so dalecinsko i...


7.000 МКД
или предлог цена
14 дек 07:53Se prodava Canon DC201 DVD Camcorder

Canon DC201 DVD Camcorder Snima fotografii i audio i video na DVD-...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

04 дек 18:47Se prodava action camera Sony nekoristena

Se prodava sosema nova nekoristena action camera od Sony HDR - AS50 s...


14.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

19 окт 21:22sony ccd-v6000e hi8 pro

se prodava nova neotpakuvana nekoristena


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

28 сеп 17:13PRODAVAM DIGITALNA FULL HD KAMERA SONY NX5

Продавам многу сочувана дигитална фул ХД камера SONY NX 5. Прв сопст...


1.990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

28 сеп 13:37sony kamera digitalna sony dcr-hc90e,kamakorder full hd.

sony kamera digitalna sony dcr-hc90e,kamakorder .ne full hd.so torbi...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

06 сеп 10:17prodavam kamera sony

prodavam kamera sony kontakt aleksandra 077 823 129


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

03 авг 23:59GoPro HERO9 Black - Waterproof Action Camera

GoPro HERO9 kako nova, perfektna seuste pod garancija so dodatoci


450 €
или предлог цена
01 авг 05:48Sony Alpha a7 III Kit f4 24-105mm

Za povekje infomarcii javete se na 072 307 560


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

16 јул 23:13Dodatoci za GoPro 5,6 i 7 / GoPro 5,6 i 7 Accessories

Kontakt telefon: 075 535 000 Prodavam dodatoci za GoPro 5,6 i 7. ...


По Договор
или предлог цена
14 јул 17:08Canon Rebel SL3

Се продава Canon Rebel SL3. Купен од Америка, од Best Buy. Фотоапар...


290 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

12 апр 00:45Prodavam Sony FDR-AX100E 4K 7,2V Camcorder recisi nov

Prodavam Sony FDR-AX100E 4K 7,2V Camcorder koristen vo studio - za p...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

06 мар 12:40SPIUNSKA KAMERA SO WIFI DIREKNO SLEDENJE

SE PRODAVA NOVA WIFI SAAT KAMERA IMA OPCII DA SE AKTIVIRA ALARM I K...


2.000 МКД
или предлог цена
04 мар 09:45Tamaggo 360 LiveCam -Professional

Prodavam Tamaggo 360 LiveCam -Professional.Mnogu e sočuvana i vo dobr...


4.300 МКД
или предлог цена
04 јан 15:06SONY EVI - D70P VIDEO KAMERI

Prodavam SONY EVI - D70P VIDEO KAMERi,2 komada.Novi vo stiroporni ku...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

23 дек 08:13Sony HANDYCAM DCR-SR52E

Se prodava digitalna Sony HANDYCAM DCR-SR52E. Kamerata e mnogu malce ...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

19 дек 10:55Digitalna kamera Canon DC330 48x so site dodatoci

Продавам дигитална камера Canon DC330 со додатоци и тоа комплет со то...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

04 окт 22:10Canon 600D

Prodavam Canon 600D ili T3i , Aparatot e so objektiv 18-135 zoom obje...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

28 сеп 16:18Kamera Sony PXW-X70 4K Professional XDCAM

PRODAVAM KAMERA * Sony PXW-X70 4K Professional XDCAM Compact Camcord...


1.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

31 авг 16:47GoPro 5

Se prodava kamera Go Pro 5 kupena od Anhoch pred 2 godini, malku kori...


13.600 МКД
или предлог цена
12 авг 14:14SONY RM-LV2 live-view remote for action camera Sony

Prodavam braceled SONY RM-LV2 live-view remote for action camera Sony


6.500 МКД
или предлог цена
10 дек 12:18Prodavam FujiFilm X-T3 + OBJEKTIVI (FujiFilm)

Objektivite se fujifilm za aparatot 35mm/2.8 + 16mm/2.8 3 BATERII...


1.500 €
или предлог цена
24 сеп 17:06DSC-QX10 Lens-Style Camera with 18MP Sensor

18.2MP Exmor R CMOS Sensor Sony G lens with 10x optical zoom Snap a...


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

04 апр 10:50CANON

CANON POLNAC SO USB DATA KABEL FOTROLI TORBICKI I DRUGO


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

27 ное 14:35BlackMagic Cinema Camera EF

Prodavam Blackmagic cinema kamera so Canon EF mount. So kamerata doag...


700 €
или предлог цена
07 авг 13:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам