240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:26Odlicen Samsung Galaxy Grand Neo +

Malku upotrebuvan. Zacuvan. Bez ostetuvanja i grebnatinki


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:43Iphone 7 (32GB) - black

Se prodava Iphone 7 extra socuvan bez nitu edna grebnatinka Memorija...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:32Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan 🔹Bez tragi na koristenje ...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:57Iphone 11 Pro Max 64 gb

Iphone 11 pro max silver Rabote na site mrezi 64 gb Extra kako nov...


30.800 МКД
или предлог цена
Вчера 12:43Samsung galaxy S22 256GB NOV

Prodavam Samsung galaxy s22 nov nekoristen donesen od Germany raboti ...


480 €
или предлог цена
Вчера 10:59  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy a53 5G NOV SO GARANCIJA

Samo vklucen i so garancija Samsung Galaxy A53 5G. Prekrasen telefon ...


17.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 09:13iPhone 8 plus / 8 vo fabricka sostojba

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Batery health e 90%. Moze ...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 09:13SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


4.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:03Iphone Xs Max

XS MAX staklo nema grebka ✅true ton ✅face id ✅orginal bateria 8...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Вчера 02:20Huawei P Smart Z

Se prodava 2 godini koristen Huawei P Smart Z. Telefonot ima napuknat...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:05Samsung Galaxy A03 Core

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core Zacuvan kako novv Malku koristen...


По Договор
или предлог цена
30 јан 13:40HUAWEI HONOR 20 LITE | 128 GB | ISTO NOV

Se prodava Huawei Honor 20 Lite 128 / 4 GB RAM Unikatna boja Zacuv...


По Договор
или предлог цена
30 јан 13:38Samsung Galaxy A12

Telefonot e vo besprekorna sostojba. Bez maani.


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
30 јан 10:12Xiaomi note 10 lite so kutija

Xiaomi note 10 lite so 7G ram. Ode komplet so kutija i maska


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
30 јан 08:52Nov Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen kako od prodavnica-otklucen na site operatori. Pismena ga...


4.999 МКД
или предлог цена
30 јан 08:01Odlicno socuvan Redmi 6A

Maksimalno socuvan, bez tragi na koristenje Redmi 6A.


3.500 МКД
или предлог цена
29 јан 22:22Iphone SE 2020

📲 iPhone SE 2020 ▫️ 4GB / 64 GB RAM ▪️ Fingerprint ✅ Tru...


11.000 МКД
или предлог цена
29 јан 21:26Iphone 2020 se

📲 iPhone SE 2020 ▫️ 4GB / 64 GB RAM ▪️ Fingerprint ✅ Tru...


11.000 МКД
или предлог цена
29 јан 21:24Redmi 9

Prodavam Redmi 9 pojakiot model 4 so 64 giga Raboti na site mrezi ...


6.500 МКД
или предлог цена
29 јан 19:37Se prodava Iphone 8

Se prodava Iphone 8


200 €
или предлог цена
29 јан 18:32Iphone 11 Pro Max Grey 64GB

Se prodava Iphone 11 Pro Max so dve maski od prv den so zastitno stak...


430 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
480 €
29 јан 16:52SAMSUNG МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

Се продава Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060I/DS Телефонот е...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:04Samsung Galaxy A10

Telefonot e vo odlicna sostojba. Bez maani.


4.300 МКД
или предлог цена
29 јан 12:14Alcatel

Prodavam Alcatel android raboti na site mrezi komplet so kutija i pol...


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 15:51Iphone 11 purple

Se prodava iphone 11 purple .. telefonot e so full pakuvanje doaga za...


350 €
или предлог цена
28 јан 13:14SAMSUNG GALAXY A03 CORE | ODLICEN

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core Zacuvan kako novv Malku koristen...


По Договор
или предлог цена
28 јан 13:13HUAWEI HONOR 20 LITE |128 GB | ISTO NOVV

Se prodava Huawei Honor 20 Lite 128 / 4 GB RAM Unikatna boja Zacuv...


По Договор
или предлог цена
28 јан 13:13Xiaomi Redmi Note 9 Pro - odlicen

Redmi note 9 pro vo odlicna sostojba. Koristen so zastitno staklo, ne...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
28 јан 11:29Samsung Galaxy S9 Plus

Se prodava Samsung Galaxy s9 plus. Telefonot e vo odlicna sostojba so...


12.000 МКД
или предлог цена
28 јан 11:26SAMSUNG A04s

Mobilniot e od TELEKOM operator, kupen na 25.11.2022 so 2 godini gara...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
28 јан 09:31PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
28 јан 09:31Xiaomi 2/32GB-Snapdragon

𝕏𝕀𝔸𝕆𝕄𝕀 ℝ𝔼𝔻𝕄𝕀 8𝔸 dual sim FULL PAKET - VO FABRICKA SO...


4.999 МКД
или предлог цена
28 јан 09:07Xiaomi 12 lite

Карактеристики 5Gда DUAL SIMда ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН6,5" ЗАДНА КАМЕРА...


111 МКД
или предлог цена
- 68 % Попуст
350 МКД
27 јан 17:32Iphone 12 pro MAX 6/128

Iphone 12 pro MAX 6/128 pacific blue EU model full box Battery hea...


700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
720 €
27 јан 17:26iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:45Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:45Samsung Z flip 3

Se prodava kako Nov Komplet so kutija Za contact ve molam na ovoj bro...


680 €
или предлог цена
26 јан 16:18IPhone 14 Plus ( NOVI NE AKTIVIRANI )

Se peodavaat iphone 14 plus novi ne aktivirani. Telefonite se novi n...


870 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
920 €
26 јан 14:03iPhone 14 pro 256gb Deep Purple ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 pro 256gb deep purple novi ne otpakovani. Imaa...


1.300 €
или предлог цена
25 јан 19:20Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам