Подкатегорија:
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Selski tapan

Se prodava selski tapan so 100% priroden materijal, 50cm obem. Tropan...


9.000 МКД
или предлог цена
28 јан 10:41Промовирано

Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata...gitarite se po10000den .apojacaloto800...


12.345 €
или предлог цена
Денес 13:25RANEC ZAHARMONIKA

Ranec zaharmonika 120 basa


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:32OTKUPUVAM HARMONIKI

Otkupuvam harmoniki ispravni i neispravni


1 €
или предлог цена
Денес 09:32Gitara Melodija-BOKO

Акустична озвучена гитара Мелодија Боко (многу редок модел) во добра ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:37KAISI ZA HARMONIKA

Se prodavaat kaisi za harmonika za mala harmonika 1000 den za profes...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:34CRUCIANELLI 7 REG 120 BASA

Potpolno ispravna harmonika odlicno dihtuva. Troglasna italijanska ha...


220 €
или предлог цена
Вчера 06:34Korg Pa50SD

Се продава професионален синтисајзер аранжер Korg Pa50SD. Инструмен...


480 €
или предлог цена
03 фев 18:14AKG NOV DAJLINSKI MIKROFON

Mikrofonot e nov baza so site dodaroci i mekrofon.Inf:076/691-142.


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
9.000 €
02 фев 12:48HARMONIKA DVOKABINSKA

Harmonikata e vo ispravna sostojba dvokabinska italijanska so kufer


1.400 €
или предлог цена
01 фев 07:48MELODIJA 9 REG 80 BASA

Potpolno ispravna harmonika bez kufer


8.500 МКД
или предлог цена
31 јан 06:13Gitara germansko proizvodstvo

Stara racna izrabotka so amblem na majstor.


100 €
или предлог цена
31 јан 06:13Mandolina

Stara 70god.vrven kvalitet.


4.200 МКД
или предлог цена
30 јан 10:35Violina 3/4

Germanska mnogu stara solidno gudalo so futrola.


350 €
или предлог цена
30 јан 10:35WELTMEISTER stela 5 reg. 60 basa

Harmonikata e potpolno ispravna bez kufer


10.500 МКД
или предлог цена
30 јан 10:28KORG PA1X PRO

se prodava PA1X pro vo odlicna sostojba vo nego ima poveke seta spre...


400 €
или предлог цена
30 јан 10:27HOHNER ATLANTIK 4

Vo ispravna sostojba bez kufer


550 €
или предлог цена
29 јан 11:09Selski tapan

Se prodava selski tapan so 100% priroden materijal, 50cm obem. Tropan...


9.000 МКД
или предлог цена
28 јан 10:41ELEKTRIČNA GITARA I POJAČALA

Električna Gitara so kufer 150€. i crna Gitara so pojačalo 150€. Poj...


28 јан 10:32Violina 3/4

Violinata e stara od češko proizvodstvo vo ispravna sostojba so nea o...


170 €
или предлог цена
28 јан 07:50Violina

Stara violina vo odlična kondicija vrven kvalitet


440 €
или предлог цена
28 јан 07:50Violina 4/4

Violinava e germanska od poznat graditel vrven kvalitet


890 €
или предлог цена
28 јан 07:49WELTMEISTER consona

Potpolno ispravna harmonika generalno sredena bez kufer


750 €
или предлог цена
28 јан 06:32Weltmeister Cantus 4 dvokabinska 2+2

Harmonikata e vo odlicna sostojba, napravena generalka pred 1 mesec, ...


1.250 €
или предлог цена
26 јан 19:48Пијано Чаика Pijano

Се продава пијано Чаика во одлична состојба


750 €
или предлог цена
25 јан 14:30Elektricno Pojano KORG B2SP

Elektricno Pojano KORG B2SP Koristeno edna godina


38.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
40.000 МКД
24 јан 22:30Germanska stara violina

Kopija na Stradivari mnogu stara violina so vrven kvalitet vo ispravn...


19 јан 11:04Zvucnici, bass bin 12" i 15"

Komplet razglas / ozvucuvanje Behringer pmh-3000 ---270evra Tapco ser...


18 јан 14:27Mandolina

Hrvatska Velika Naklada vo ispravna dostojna.


4.500 МКД
или предлог цена
15 јан 18:05Mandolina

Mnogu stara donesena od Italija ispravna novi zici vrven kvalitet.


180 €
или предлог цена
15 јан 18:05NOBLET!!! Cena povolna

se prodava dobro socuvan klarinet noblet Mozi i zamena za saxofon


300 €
или предлог цена
13 јан 19:57Violina

Violina so vrven kvalitet stara racna izrabotka .


11 јан 17:32Popravka na gudacki instrumenti

Vrven kvalitet na popravka na violini,violi,cela kontra bas, Lepenje,...


1 МКД
или предлог цена
11 јан 17:31Baile harmonika italjanska

Baile harmonika so 3 oktavi Italjanski glasovi


По Договор
или предлог цена
09 јан 16:48Elektricna gitara

Bez zameni. Cenata e fiksna. Ne prakjam po kargo. Gitarata e zac...


6.000 МКД
или предлог цена
06 јан 12:55Kupuvam HARMONIKA DALAPE

Kupuvam HARMONIKA DALAPE TRO GLASNA ili CETVORO GLASNA ILI SUPITA In...


5 €
или предлог цена
05 јан 20:06Откуп на Стари Пијанина

Почитувани, Доколку имате старо и неупотребливо пијанино или можеб...


1 €
или предлог цена
27 дек 10:07КЛАВИРШТИМЕР - Техничар

Клавирштимер - техничар нуди услуги во вашите домови со одличен квали...


1 €
или предлог цена
27 дек 10:07Se prodava iRig

Se prodava iRig za snimanje i koristenje na efekti od telefon


24 дек 19:11Drzac za gitara

Se prodava dziden drzac za gitara so nego sleduva dva shtrafovi so ti...


400 МКД
или предлог цена
24 дек 19:09Stega za pifla za klarinet i saksofon

Se prodava stega za pifla za klarinet i za saksofon


50 €
или предлог цена
24 дек 19:06Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам