239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy Watch3 45mm

Zacuvan e mnogu bez grebanici i dosta eleganten uste e pod garancija ...


9.800 МКД
или предлог цена
Денес 12:06Samsung Galaxy A13

Nov denes zemen od A1 garancija 24meseci Nema staveno vonea sim ne e ...


7.900 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
8.500 МКД
Денес 12:05Nokia G20 4GB/64GB so garancija do 05/2024

NETWORK Technology GSM / HSPA / LTE LAUNCH Announced 2021, April 0...


100 €
или предлог цена
Денес 11:16  НОВ ОГЛАС

Nova Nokia 5G

https://www.amazon.com/Nokia-Android-Unlocked-Smartphone-6-82-Inch/dp...


9.900 МКД
или предлог цена
Денес 09:48  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG A32

Samsung A32 128GB 6,4" Baterija 5000 mAh Mnogu malku koristen Nema ni...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Денес 07:45Se prodava NOV TELEFON T-Phone 64Gb !!!

Се продава нов некористен телефон T-Phone 64Gb, доделен од Т-Mobile з...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:59Cat S31

Se prodava Cat S31 otporen na udari, vodootporen, so gumeni kapacinja...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:49Prodavam Huawei Y6p

Prodavam Huawei Y6p puknato staklo raboti bez problem so zastitna mas...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:08PANASONIC Fiksen bezicen telefon

Se prodava Panasonic fiksen bezicen telefon bukvalno kako nov, full p...


900 МКД
или предлог цена
30 јан 16:57Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm

Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm


1 €
или предлог цена
30 јан 15:22Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm

Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm


1 €
или предлог цена
30 јан 15:21Maska za Google Pixel 7

Maska za Google Pixel 7


599 МКД
или предлог цена
30 јан 14:45T Phone pro 5G

Se prodava nov telefon sega zeman od salon ne uklucen so garancija po...


15.000 €
или предлог цена
30 јан 12:41SAMSUNG A13

Telefonot e nov ne otpakovan i e so garancija 11meseca


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
30 јан 11:25SAMSUNG A13

Telefonot e ksko nov i malce koristen


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
30 јан 11:22HUAWEY P40 lite

Telefonot e vo odlicna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 МКД
30 јан 11:19Smartwatch fossil

Fossil sport 1160 Tomica 072643709


150 €
или предлог цена
30 јан 11:17Oukitel K-15 plus vodootopren

Oukitel K-15 plus vodootopren i nekrsliv so najjkakata baterija 10.00...


6.900 МКД
или предлог цена
29 јан 10:04Продавам T Phone Pro 5G

Продавам T Phone Pro 5G, користен само 15-20 дена , исправен, не е ...


15.000 МКД
или предлог цена
28 јан 18:16Amazfit stratos 2

Vo odlicna sostojba e .


4.999 МКД
или предлог цена
27 јан 22:58Екран SAMSUNG A505F / A50 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се со оригинални димензии, истотака имаат подобра слика и ...


2.800 МКД
или предлог цена
27 јан 14:53Iphone 8 86%

socuvan ne e menjata baterijata


120 €
или предлог цена
27 јан 13:50Samsung A50

Се продава Samsung Galaxy A50. Екранот е со оштетено стакло во долнио...


5.500 МКД
или предлог цена
26 јан 19:19Iphone X

ne e izgreban nigde kako nov


250 €
или предлог цена
26 јан 17:37Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm доаѓа со голем избор на р

Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm доаѓа со голем избор на ремчиња од...


1 €
или предлог цена
26 јан 13:21Maska za Xiaomi 11 Redmi pro

Маската е нова порачана по грешка.


300 МКД
или предлог цена
26 јан 08:02LG K 30

Prodavam LG K30 so maska I zastitno staklo ,polnac


2.300 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.700 МКД
25 јан 13:50Xiaomi Redmi 9

Odlicen kako nov bez nikakov problem so zastitna maska i kompletna ku...


4.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.900 МКД
25 јан 10:51Samsung Galaxy A20e

Prodavam Samsung Galaxy A20e premnogu socuvan, bez tocka…


4.500 МКД
или предлог цена
24 јан 00:33Iphone 11 Pro Neverlock 64GB

Se prodava Iphone 11 Pro odlicno zacuvan… battery health 78%.. Poveke...


420 €
или предлог цена
23 јан 19:07Екран SAMSUNG A202F / A20e БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

- Екранот е целосно оригинален, нов во кутија. * Цената се однесува з...


1.800 МКД
или предлог цена
23 јан 09:20Екран SAMSUNG A037G / A03s БЕЗ РАМКА (BIG Size, FULL ORG)

- На залиха имаме само СО РАМКА: 2300 МКД. * Постојат 2 варијанти...


2.300 МКД
или предлог цена
23 јан 09:20SAMSUNG A715F / A71 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


3.600 МКД
или предлог цена
23 јан 09:20Екран SAMSUNG A515F / A51 комплет со рамка (OLED)

OLED (помал во однос на орг СО РАМКА): 3600ден. (ЗАЛИХА: 4 парчиња) ...


3.600 МКД
или предлог цена
23 јан 09:19[FULL ORG] Екран за Samsung Galaxy Note 9 (N960F) - НОВ

* Екранот е РЕПАРИРАН и е со ново предно стакло и нова шасија. Прода...


7.600 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.700 МКД
23 јан 09:19Apple Wach series 4-44mm gps cellular

Apple Wach series 4-44mm cellular gps malku korosten bez ni najmala t...


16.500 МКД
или предлог цена
21 јан 14:13Novi neotvoreni Google - Pixel Buds Pro

Google - Pixel Buds Pro True Wireless Noise Cancelling Earbuds - Fog ...


1 МКД
или предлог цена
21 јан 12:18Xiaomi Redmi note 9 pro-Prodavam!

Telefonot e bez zabeleska,baterija drzi dva dena so rabota! Sonego s...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
20 јан 19:17IPHONE XS 64GB Gold

Telefonot e donesen od Germanija vo dobra sostojba. Info na 070252...


280 €
или предлог цена
19 јан 20:00Nov Xiaomi Redmi 9A od A1

Se prodava Xiaomi Redmi 9A zemen e od A1 so obnova na dogovor Telef...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
19 јан 19:14Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам