127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cat S31

Se prodava Cat S31 otporen na udari, vodootporen, so gumeni kapacinja...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:46Iphone 8 86%

socuvan ne e menjata baterijata


120 €
или предлог цена
Вчера 13:50  НОВ ОГЛАС

Oukitel K-15 plus vodootopren

Oukitel K-15 plus vodootopren i nekrsliv so najjkakata baterija 10.00...


6.900 МКД
или предлог цена
Вчера 10:45SAMSUNG A32

Samsung A32 128GB 6,4" Baterija 5000 mAh Mnogu malku koristen Nema ni...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:01HUAWEY P40 lite

Telefonot e vo odlicna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 МКД
Вчера 09:52Samsung A50

Се продава Samsung Galaxy A50. Екранот е со оштетено стакло во долнио...


5.500 МКД
или предлог цена
26 јан 19:19Iphone X

ne e izgreban nigde kako nov


250 €
или предлог цена
26 јан 17:37Prodavam Huawei Y6p

Prodavam Huawei Y6p puknato staklo raboti bez problem so zastitna mas...


2.800 МКД
или предлог цена
25 јан 18:52LG K 30

Prodavam LG K30 so maska I zastitno staklo ,polnac


2.700 МКД
или предлог цена
25 јан 13:50Xiaomi Redmi 9

Odlicen kako nov bez nikakov problem so zastitna maska i kompletna ku...


4.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.900 МКД
25 јан 10:51Продавам T Phone Pro 5G

Продавам T Phone Pro 5G, користен само 15-20 дена , исправен, не е ...


15.000 МКД
или предлог цена
24 јан 15:17Samsung Galaxy A20e

Prodavam Samsung Galaxy A20e premnogu socuvan, bez tocka…


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
24 јан 00:33Iphone 11 Pro Neverlock 64GB

Se prodava Iphone 11 Pro odlicno zacuvan… battery health 78%.. Poveke...


420 €
или предлог цена
23 јан 19:07SAMSUNG A10

Telefonot e vo odlicna sostojba


3.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 МКД
23 јан 18:48Se prodava NOV TELEFON T-Phone 64Gb !!!

Се продава нов некористен телефон T-Phone 64Gb, доделен од Т-Mobile з...


1 МКД
или предлог цена
23 јан 18:04Nokia Asha 203

Se prodava Nokia Asha 203 odlicno zacuvan. 1020Mah Battery (Dosta dr...


800 МКД
или предлог цена
23 јан 11:49Xiaomi Redmi note 9 pro-Prodavam!

Telefonot e bez zabeleska,baterija drzi dva dena so rabota! Sonego s...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
20 јан 19:17Iphone 7

Telefonot e vo top sostojba i ne e zaklucen ili da ima bajpas


3.700 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 МКД
20 јан 15:50IPHONE XS 64GB Gold

Telefonot e donesen od Germanija vo dobra sostojba. Info na 070252...


280 €
или предлог цена
19 јан 20:00Nov Xiaomi Redmi 9A od A1

Se prodava Xiaomi Redmi 9A zemen e od A1 so obnova na dogovor Telef...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
19 јан 19:14Iphone 8

Poveke info na 076 280 068


1 €
или предлог цена
18 јан 23:06Iphone 13 pro max

SAMO KESH BEZ ZAMENI. Se prodava iphone 13 pro max . Maksimalno socu...


1.000 €
или предлог цена
18 јан 23:06Prodavam Huawei Y6p

Prodavam Huawei Y6p puknato staklo raboti bez problem so zastitna mas...


2.800 МКД
или предлог цена
11 јан 19:38Prodavam nov Nord 2005G

https://www.walmart.com/ip/OnePlus-Nord-N200-5G-Blue-Quantum-Unlocked...


9.900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
11.000 МКД
10 јан 09:01ZTE Z982

Socuvan bez ogrebotini,so zastitno staklo I maska


4.200 МКД
или предлог цена
10 јан 09:01Samsung Galaxy S20+ максимално сочуван

Цената е последна!!!! Телефонот буквално не се разликува од НОВ!!!! ...


26.000 МКД
или предлог цена
08 јан 18:11Bentley telefon (nov)

Se prodava Bentley mobilen.Telefonot e so golemina na Usb odlicen rab...


2.199 МКД
или предлог цена
08 јан 15:04Se prodava iPhone SE 2020

Telefonot si raboti super, vo dobra sostojba, so zashtitno staklo i m...


9.500 МКД
или предлог цена
04 јан 22:15Huawei Nova 5T

Se prodava Huawei Nova 5T. Memorija 6gb so 128 gb Kameri -Predna self...


5.500 МКД
или предлог цена
04 јан 07:29Се продава Iphone7

Се продава Iphone 7 купен 2020 година и користен е само 1 месец.Теле...


7.500 МКД
или предлог цена
30 дек 18:40Iphone 11PRO

Telefonot e odlicen se e fabricko ne e otvaran.baterijata e za zamena...


360 €
или предлог цена
27 дек 11:13iPhone X

Se prodava Iphone x donesen od USA … telefonot e vo top sostojba i sl...


200 €
или предлог цена
26 дек 23:14Se prodava iPhone 6

Iphone 6


3.000 МКД
или предлог цена
22 дек 00:40Redmi Note 9 pro vo perfektna sostojba bez ni edna grepka

Redmi Note 9 pro vo perfektna sostojba bez ni edna grepka prv gazda,k...


7.990 МКД
или предлог цена
20 дек 13:04Samsung A21s

Prodavam samsung a21s vo odlicna sostojba odlicen Star e godina ipo...


5.000 МКД
или предлог цена
16 дек 10:38I PHONE 13 pro max

Bez grepka !!! 076 560 237 Goran


950 €
или предлог цена
09 дек 23:26Se prodava mobilen telefon Samsung Galaxy note 10 Lite

Se prodava Samsung Galaxy Note 10 Lite se raboti perfektno puknat mal...


200 €
или предлог цена
02 дек 14:03Iphone X

Se prodava iphone X vo odlicna sostojba.


230 €
или предлог цена
27 ное 16:45Honor X8 5G

Нов, не користен, купен од А1 Мк. Во комплет со заштитно стакло и о...


10.000 МКД
или предлог цена
17 ное 22:10Prodavam iphone 11 pro max

Prodavam iphone 11 pro max zacuvan bez grepka 075/328-888


500 €
или предлог цена
13 ное 10:36Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам