Тетово
                   
993 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF 6 2.0 TDI

GOLF 6 2.0 TDI 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SEGA E DON...


7.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:20Промовирано

Kia Sorento

- Се продава Kia Sorento 2005год. - Full Oprema - Одлична состов...


5.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 17:46Промовирано

FIAT DOBLO 1.3 m-jet 2012

Se prodava Fiat Doblo 1.3 multijet Godina 2012 Registrirano do 06.20...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:43Промовирано

Mercedes-Benz E220

Mercedes-Benz E220 -Night Edition paket -navigavija -Ambient li...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:30Opel Corsa

Opel Corsa 1.3Cdti (95kw-75ks ) Enjoy + nivo na oprema Registriran...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:30Opel Astra H GTC benzin plin

Prodavam Opel Astra H GTC, 2008 godina, 1.4 benzin/plin 66kw so lance...


3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:01Nisan 2004 4 x 4

Vo odlicna sostojba ful oprema reg cela godina se funkcionalno 4 gumi...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:00  НОВ ОГЛАС

OPEL VECTRA 2.2 BENZIN PLIN ODLICNA

Vectrata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno.Ima f...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:52OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI FUL KAKO NOVA

Zafirata e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podv...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:52OPEL VECTRA 1.8 BENZIN

Vectrata prema godinite e vo solidna sostojba.Od oprema poseduva serv...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:51KIA PICANTO 1.0 BENZIN PLIN FUL ODLICNA

Kiata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podovozje...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:51CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI TOP FORMA MOZE I ZAMENS

Piccasoto e vo odlicna sostojba i nema potreba od dopolnielni investi...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:51FIAT PUNTO 1.2 BENZIN ODLICNA

Puntoto e vo odlicna sostojba kako ndvoresno vnatresno motor podvozje...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:51RENAULT MEGANE COUPE 1.6 BENZIN FUL ODLICNA

Renoto e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:51MERCEDES BENZ A 180 CDI FUL PERFEKTEN

Mercedesot e uvezen pred 4 meseca i registriran do 09-2024g.Karoseris...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:51OPEL CORSA C 1.O CIST BENZIN FUL KAKO NOVA

Corsata e kakko nova bilo nadvoresno vnatresno motor podvozje i dr.Im...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:51Audi A6 Tdi 30 QUATTRO Got 2005

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima:Abs.Esp.Servo.Bortkopj...


5.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:22Opel Corsa C 1.4

Se prodava opel corsa 1.4 benzin vo odlicna sostojba motor na Lance C...


2.499 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:17  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz E220

Mercedes-Benz E220 - AMG LINE -4 Matic -Kolata e kupena vo Make...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:14Mercedes-Benz C220

Mercedes-Benz C220d -Avangart Nivo na oprema -4 letni 4 zimski Gum...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:14vw touran

vw Golf 4! se prodava vw Golf 4 tdi/gti (site tri crveni) 150 ks!!...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:12VW Golf 5 Automatik 2.0 DSG

VW Golf 5 2.0 TDI Automatik DSG Viiti 2007 Reg 12.2022 Senzora Ka...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Mitsubishi pajero 2.5td

fiksna cena mitsubishi pajero 2.5td 1996 pali vozi bez nikakvo defekt...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Audi A4 2.0tdi Avtomatik 2019

Full oprema servisiran novi gumi registriran zelen karton moze zamen...


23.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz C200 TNG so A-Test Tooop Kolla...

Mercedes Benz C200 Benzin-Plin so A-Test Rikfec kamera God.1999 K...


1.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:47  НОВ ОГЛАС

FIAT DOBLO 1.3 m-jet 2012

Se prodava Fiat Doblo 1.3 multijet Godina 2012 Registrirano do 06.20...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:43Perfekten Opel Antara 4X4 2.0 CDTI Moze Zamena

Moze Zamena So Nasa ili Vasa Doplata 🇨🇭🇨🇭 075-351-351 075-35...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:34Perfekten Mercedes B180 Cdi 2007 Godina Registiran Zelen kar

077-97-00-55 077-97-00-55 Odlicen Mercedes B180 Cdi 2007 Godina...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:34Prva Liga Opel Corsa 1.3CDTI Registriran Cela Godina Servisi

075-351-351 075-351-351 Prva Liga Opel Corsa 1.3CDTI 2003 Godina ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:34Range Rover

Se prodava Range Rover 2009 godina 3.6 Dizel so 300KS Mehanicki Top...


14.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:32Golf 7 2.0 TDI ALTOMATIK

Golf 7 2.0 TDI 🔥🔥💣💣 Kolata e kako nova Godina 2018/2017 97000k...


19.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:15Fiat Punto 1.9Diesel Full Kozha...

Fiat Punto 1.9 Obicen Dizell God.2000 Reg nema Full Kozha Tip To...


1.200 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.350 €
Тетово

Автомобили

Денес 12:06BMW X3

Se prodava dobro socuvan BMW X3 3.0D Xdrive manuel bez nikakov proble...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:56SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


11.200 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:49Passat 1.9 tdi

Se prodava


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:37  НОВ ОГЛАС

Mercedes 124 250 D

Shitet Mercedes 124 250 D Per kontakt: 070 471 447


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:35VW POLO 1.4 TDI 51KW 2007/6 G UVEZENO OD GERMANIJA

VW POLO 1.4 TDI 51KW 75ks 2007/6 Klimatronik Te paguara deri ne re...


3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:12VW GOLF VI 77kw 105KS TDI 2010 BLUEMOTION

VW GOLF 6 1.6 TDI 77kw 105KS 2010 BLUEMOTION SPOR LINE SERVI...


8.299 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:12Fiat siecento sporting 1.2 benz

Fiat siecento sporting 1.1 Benzin +plin atest REGISTRIRANA DO 02....


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
900 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:01OPEL CORSA B 1.2

Opel Corsa b 1.2 benzin God proizv 1995 Registrirano do VI-2023 O...


740 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
745 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:01VW Passat 2.0 TDi

Golem servis rebrast, klinast, vodna pumpa, ulje so site filtri, gurt...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:00VW GOLF 6 2.0 TDI 110 PS HIGHLINE 2009

CENA:8700€ Se Prodava Golf 6 2.0 Tdi 110 Ps HIGHLINE 2009 U Kniska S...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:00VW GOLF 7 1.6 TDI 110 PS HIGHLINE 2015

CENA:13.500€ Se Prodava Golf 7 1.6 TDI 110 PS BLUEMOTION TECHNOLOGY ...


13.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:00Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам