Карпош
Подкатегорија:
                   
144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:33Кревет (mebloJOGI) со душек 180x200 (MojSan) | Krevet, dusek

Се продава користен кревет со душек 180x200. Дополнителни спецификаци...


32.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
33.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:00Se prodavaat dve nokni shkafchinja-natkasni

Se prodavaat dve nokni shkafchinja- natkasni od polno drvo so dimenzi...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

22 мар 19:06Кревет лежај дупли (брачен) 180*200

Кревет лежај дупли (брачен) 180*200, користен, но во солидна состојба...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

22 мар 12:39Se prodava francuki lezaj

Dimenzii 160x200 Vo dobra sostojba Malku koristen So mehanizam za ...


15.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
17.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 мар 11:34Krevet so dodatoci fioki ormar skafcinja

Prodavam odlicno zacuvan krevet so deimenziji na dusek 190 /90 cm Vku...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

18 мар 18:53Се продава MAGNOFLEX наддушек

Многу малку користен дупли наддушек Magnoflex bed padding со magnetic...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

18 мар 08:07Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PRO...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

17 мар 12:50Plakar. Crn

Дим.90х190х54, боја црна, мат. Расклопен така да лесен е за транспор...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

16 мар 11:10Продавам брачен кревет + натказни и тоалетна маса

Продавам спална соба: - Брачен кревет (200 х 180 цм) - 2 натказни ...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

15 мар 21:40Plakar

Плакар со димензии 235см висина; 210см должина; 56см длабочина; боја ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

12 мар 21:13Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

10 мар 13:31Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети)so dusek = novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

09 мар 12:49BRIMNES двокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела ...


12.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

07 мар 13:07KREVET SO DUSEK

Prodavam odlicno zacuvan krevet so dusek. Sirina 115cm dolzina 190cm...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

02 мар 14:56KULLEN фиокар со 2 фиоки / ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: иверица боја: бела Д...


2.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

01 мар 09:14Francuski lezaj

Prodavam francuski lezaj 160x200 sipad proizvodstvo


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

28 фев 11:25Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


2.500 МКД
или предлог цена
27 фев 14:56евтино душек 190х90

евтин, неоштетен со здрави пружини душек 190х90


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

27 фев 13:30Natkasni Fiokari - IKEA KULLEN (Novi Ekstra Kvalitetni)

Акциска Цена 2,400ден за Наткасна ✅ Модел: IKEA KULLEN Димензии :...


2.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

27 фев 01:08Se prodavaat Krevet i Vrata so kasa

Se prodava krevet 192cm x 124cm. I vrata so kasa. Za poveke in...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

25 фев 23:49Лежај, кревет и клик клак

1, Лежај- потребно е да се тапацира, цена 3000 ден 2, Детски кревет-...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 фев 09:26krevet кревет

tri kreveti vo odlicna sostojba gorniot del se diga a dolniot e kasa ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

15 фев 07:06Наткасни / Фиокар со Акциска Цена (Natksni/Fiokar)

Акциска Цена 2,400ден за Наткасна ✅ Модел: IKEA KULLEN Димензии : 40...


2.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

12 фев 21:12Golema fotelja na spustanje

Prodavam golema fotelja na spustanje. 075205657


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 фев 11:49I love Macedonia перница, чаши, T-shirt(Маичка)

„Донесете допир на македонска гордост во вашиот дом со нашата квадрат...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

08 фев 20:42Krevet od masivno drvo

Dimenzija na kreveti 90*200. -cena na 2kreveta 240€ 90*200 -ce...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

01 фев 10:07Душек ДОРМЕО

Се продава душек ДОРМЕО (190 х 170 х 15 см) во одлична состојба.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

15 јан 13:43Се продава единечен кревет и клупа од JYSK

Се продава кревет единечен 90х200 метална конструкција со латофлекс D...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

13 јан 19:08Nad dusek od memori pena DORMEO 190x140

Mnogu malce koristen, visina 5cm, kupen od DORMEO, full memori pena. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

02 јан 15:15Komoda

Prodavam cisto drvena Komoda mnogu socuvana


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

29 дек 12:41DUSEK OD COMODITA ALOE VERA NOV

SE PRODAVA DUSEK OD COMODITA ALOE VERA DUESKOT E SAMO OTVOREN NE E VO...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

18 ное 18:28SE PRODAVAAT KREVETI I VRATI

KONTAKT 071305565 VNATRESNA VRATA 210x100 (10 komada) parce 2000 de...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

17 ное 13:09Spalna 200x160cm

Se prodava spalna za dusek 160x200. spalnata e socuvana kako nova. C...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

13 ное 14:29Се продаваат кревети

Се продаваат дупли и едниначни кревети. Дупли кревет комплет со душе...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

03 ное 18:44Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 МКД
или предлог цена
12 окт 20:54Се продава кревет 180*205 со гратис душек

Креветот е изработен од штоф, има механизам за отварање и простор за ...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 сеп 14:29Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 сеп 09:26Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 сеп 09:23KLEPPSTAD трокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела ...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

07 сеп 12:31Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам