2916 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Namesto golem stan po 1500 eu, kupi si kukja

Se prodava kukja vo Ohrid na ulica Galicica 9, mirna lokacija, centra...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 16:07НОВ ОГЛАС
Промовирано

Kukja na ubava lokacija

Se prodava kukja na glavniot pat za sv.Naum vo Peshtani blisku do eze...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Se prodavaat dva stana po 60 m2 vo Bejbunar Ohrid

Objektot e so moderna arhitektura se naogja na Ul.Asnom,pozadi Tamaro...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:41Промовирано

Namesten stan vo Ohrid 58m prizemje

Se prodava skoro nov, namesten stan vo Ohrid, prizemje, vo neposredna...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 21:35ИМПЕРИЈА – Плац во Чекоштина

Шифра Е 70/13 Се продава плац со површинa 10 000м² од кои 1400м² с...


20 €
или предлог цена
Денес 20:47ИМПЕРИЈА – Куќа 140м²

Шифра Д 97/13 Се продава куќа (понова градба) со површина 140м² ,со...


132.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 20:47Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за...


70.000 €
или предлог цена
Денес 19:49Апартмани Кате 1 - трокреветни - строг центар

Се издаваат трокреветни студија комплетно опремени со сопствено купат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 19:30SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA 1 SPRAT OD 75 M2

KONTAKT BROJ-072 534 050 SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA 1 SPRAT OD 75 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Денес 19:30Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid na bul. TURISTICKA , trosoben 74 m2 vo edna...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:29Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До ...


1 €
или предлог цена
Денес 18:45Apartman Nika Centar

Se iznajmuva mesecno,cena po dogovor. Aparmanot e na 1 kat vo strog...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:34Apartmani Dudan Vo Ohrid

Издавам апартмани во центар на Охрид во близина на езерото!! Апартма...


30 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 18:34UBVA KUKJA

Kukjata e 90m2 vo osnova, na 2 kata, del nova 2022g, del odlicno izre...


49.990 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 18:32  НОВ ОГЛАС

КУЌА НА ГЛАВНИОТ ПАТ ВЕЛГОШТИ

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


115.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
130.000 €
Охрид

Куќи / Вили

Денес 18:08KUKJA VO VELGOSTI

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


115.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
130.000 €
Охрид

Куќи / Вили

Денес 18:08SE IZDAVA DUKJAN POKRAJ KEJ

PROSTOROT E NOV, SREDEN VO NEKOLKU KANCELARII I CAJNA KUJNA I TOALET,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Денес 18:06ЧОЈС-Atraktiven stan na ul.Jane Sandanski

Se prodava atraktiven stan na ul.Jane Sandanski (ramstor)so vk.povrsi...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:37ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:37ЧОЈС-Stan vo Daljan 2kat 62 m2

Se prodava stan vo Daljan na 2 kat so vk kvadratura od 62 m2 i podrum...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:37Se prodava kuka

Se prodava kuka. Br.za kontakt 077 759 777 Beti


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 17:09Se izdava garsonjera po povolna cena

Se izdava garsonjera po povolna cena vo blizina na centar na mirna lo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:31Се изнајмува Луксузно наместен стан во центарот на ОХРИД

Се изнајмува стан во центарот на Охрид (над НЛБ банка) Станот е лукс...


60 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:31Вила Сидера

Вила Сидера Се изнајмуваат Апартмани лоцирани на најдобрата локација...


18 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:31Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:09Namesto golem stan po 1500 eu, kupi si kukja

Se prodava kukja vo Ohrid na ulica Galicica 9, mirna lokacija, centra...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 16:07  НОВ ОГЛАС

Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:41Kamelija Trosoben Stan 69m2 vo gradba Bul.Turisticka

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava stan 69m2 vo faza na gradba ...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:39Kamelija Nov stan 55m2, 1 kat kaj uciliste Hristo Uzunov

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava nov stan vo zavrsna fa...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:39Се продава лозје во Охрид

Се продава лозје во Охрид Охрид 4 во близина на Хотелот БЕЛВЕДЕРЕ 120...


100 €
или предлог цена
Денес 14:51Се продаваат две парцели

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste na vlez ohrid (raspake )star...


80 €
или предлог цена
Денес 14:51Деловен простор 64 м2

Се продава деловен простор од 64 м2, на одлична локација, помеѓу хоте...


1 €
или предлог цена
Денес 14:49Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:34Se izdava stan vo ohrid

Sloboden od 07.08 nedela Stan na ulica turisticka nad kam market so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:22Sanrajs preubav komoten stan 99 m2 na 5 kat istok B.Izvori

Agencijata za nedviznosti Sanrajs - Ohrid nudi na prodazba preubav ko...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:47SANRAJS Trosoben Stan 95 m2 centar, odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba preubav stan od 95...


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:46SANRAJS Trosoben Stan 53 m2 centar kaj postata

Agencija za nedviznosti "Sanrajs" nudi na prodazba prekrasen ponov st...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:45Deloven prostor ( se prodava ili izdava )

Se prodava ili izdava delovno stamben prostor na 15 ti Korpus Obje...


1 €
или предлог цена
Денес 13:40Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:37Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Денес 13:16Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Се издаваат двокреветни апартмани комплетно опремени со сопствено куп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:01PRODAVAM STAN 43 M2 CENTAR

PRODAVAM STAN VO POCETNA FAZA NA GRADBA , POCETOKOT NA ZGRADATA E PLA...


1.490 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Stanovi vo centar pozadi hotel Tino

Се продаваат станови новоградба во зграда во центар на Охрид позади х...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Страна 1 од 73

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам