Скопје Центар
                   
59 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Galaxy Tab A7 lite pod garancija

Се продава одлично сочуван, без траги на користење, Galaxy Tab A7 lit...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 08:31Prodavam tableti

Prodavam mnogu malku koristeni tableti Lenovo TB-8505F i VIVAX TPC-1...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

06 фев 10:59Apple Ipad Air 2 Gold 128Gb - Napuknato staklo nepred

Se prodava Apple Ipad Air 2 128GB Tabletot ima zabeleska na stakloto...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

04 фев 10:54НОВ Lenovo TAB 2

СЕ ПРОДАВА КАКО НОВ Lenovo TAB 2


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

31 јан 09:35Lenovo Tab 2 A10-70 NEKORISTEN !

Марка: - Lenovo TAB 2 A10-70 Опис: - Таблетите се буквално како ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

31 јан 09:34Samsung S8

Garancija setec


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

28 јан 23:34TABLET 10.1" ODLICEN ZA DECA NOV SO FOLII

Prodavam odlcno socuvan tablet MPMAN MPDC1006 4GB nov nekoristen so ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

26 јан 10:5910 inci tablet lenovo nov neotpakuvan moze zamena

prodavam nov neotpakuvan tablet lenovo 10 inci prima i sim kartica 4G...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

25 јан 08:01Instaliranje na GPS navigacija za Android telefoni tableti i

NAJEFTINO I BRZOOOO!!!!!! najnovi mapi 1. Instaliram, IGO i SYG...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јан 07:08Таблет

Со кутија, полнач, тастатура, сè комплет. Одлична состојба. Батериј...


13 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

16 јан 14:57delovi za ipad 1 2 3 4 air 1 2 mini 1 2 ili celi moze zamena

prodavam ispravni apple ipadi celi ili delovi od niv moze i zamena za...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 јан 09:22tablet 10inch lenovo M10 neotpakuvan moze zamena

prodavam nov neotpakuvan tablet lenovo 10 inci moze zamena za telefon...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

09 јан 08:07Apple Ipad Air wifi + sim 3G 16gb

Prodavam ipad air solidno socuvan Ipadot ima wifi + slot za sim car...


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

04 јан 14:39Ipad 6 generacija silver

Prodavm malku koristen ipad 6 generacija kako nov komplet so kutija i...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 дек 13:56ipad 1 2 3 4 mini air mini 2 za delovi ili celi moze zamena

prodavam apple ipadi celi ili za delovi moze i zamena za tableti lapt...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

26 дек 10:25Ipad mini 2 + wireless keyboard moze zamena

Ipad mini 2 odlicno socuvan, logitech keyboard, kako novo, bez grepk...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

09 дек 09:53Ipad 8th Gen 128gb & Apple Pencil 1st Gen

Both Ipad and Pencil is in good condition. Used for drawings and desi...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

09 окт 14:17ОРИГИНАЛ ТАСТАТУРА СО ФУТРОЛА ЗА SAMSUNG GALAXY S6

Продавам оригинал тастатура со футрола за таблет Samsung Galaxy Tab S...


3.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

06 окт 21:23lenovo tab 4 8

Se prodava LENOVO TAB 4 8' inca. So kutija Dobien e na poklon. Ima pl...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 авг 16:13TabM7

Za povekje info na tel 070 215 392 od 10h do 17h


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јул 16:20Lenovo

Za povekje info na 070 215 392 od 10h-17h


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јул 16:20HUAWEI MediaPad T5

Za povekje info 070 215 392 od 10h-17h


6.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јул 16:20Lenovo M10 HD 2+32GB gar do 7.2023

Kupen od anhoc ima garancija do 07.2023. kako nov. O78211595 ...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

10 јул 14:09*** Apple iPad Mini *** iButik mk

Apple iPad mini! PERFEKTNA SOSTOJBA! MOZE I ZAMENI ZA NEKOI TELE...


79 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јун 08:32*** SAMSUNG GALAXY TAB 3 *** iButik mk

SAMSUNG TAB 3 8" sovrsena sostojba! MODEL T311... MOZE I ZAMENI SO...


49 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јун 08:31Delovi za dell venue 11 pro so i5

Displej ispraven Maticna ispravna Baterija nemam


877 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 апр 10:37iPad Air(4th gen.)Wifi+Celullar 64GB - 12M.Garancija

iPad Air(4th gen.)Wifi+Celullar 64GB 12 Meseci Garancija📝 Cena👉47...


479 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

25 мар 10:45Touch screen za Lenovo S6000

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab S6000. Znac...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Lenovo A1000L Touch Screen Staklo

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab A1000L. Zna...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Touch screen za Lenovo A7-50 A3500

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab A3500. Znac...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Wacom Tablet za Crtanje

Tabletot e vo odlicna sostojba. Go imam vekje 2 godini, no mnogu retk...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

07 фев 13:39iPad 8ma generacija (2020) 10.5

Ipad 8ma generacija (2020) 10.5 inchen 128 GB Socuvan, bez grebna...


18.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јан 10:10SURFACE PRO 3 I PRO 4 ADAPTER 2000 DEN

Naracan po greska


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јан 13:16ASUS TRANSFORMER TF 700 KL prv sopstvenik

Fiksa cena za ponisko ne me barajte Kako nov


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

09 јан 12:03*** SAMSUNG TAB A7 *** iButik mk

PRODADENO!


139 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

06 дек 10:06Samsung Galaxy Tab S 8.4" (3GB RAM)

Продавам Samsung Galaxy Tab S 8.4 таблет екстра сочуван со него доаѓа...


199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 окт 13:51ASUS MEMO Pad 7

Се продава таблет ASUS кој е сочуван максимално и нема ни една мана.Г...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 окт 13:50Samsung Galaxy Tab S 8.4" (3GB RAM)

Продавам Samsung Galaxy Tab S 8.4 таблет екстра сочуван со него доаѓа...


199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 окт 13:30ASUS MEMO Pad 7

Се продава таблет ASUS кој е сочуван максимално и нема ни една мана.Г...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 окт 13:29iPad 6

Se prodava iPad 6 gold, kupen od Neptun, kako nov


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 окт 19:42Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам