Подкатегорија:
                   
30 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Frizider

Friziderot e mn dobar


125 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24Zamrznuvac (dlaboko) Замрзнувач

Koristen samo 6 meseci kako nov e.


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24Машина за перење-горење

Се продава машина за перење марка горење за делови.телефон. 070/491-5...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 19:07FRIZIDER UGUR

Friziderot e kako nov, Vo odlicna sostojba


300 €
или предлог цена
29 јан 21:02Pegla

Prodavam Pegla DeLonghi zacuvana na parea


600 МКД
или предлог цена
12 јан 21:51Perla Gorenje

Prodavam Pegla na Parea marka gorenje


1.000 МКД
или предлог цена
12 јан 21:50Кафемат со капсули Tchibo Cafissimo easy Black

Кафемат со капсули Tchibo Cafissimo easy Black, 1250 W, 3 степена на ...


80 €
или предлог цена
28 дек 14:11PRODAVAM masina za sienje

Prodavam masina za sienje vo ispravna sostojba i mnogu zacuvana


6.000 МКД
или предлог цена
05 дек 06:47Jura Impressa X70

Машината е донесена од Швејцарија Jura Impressa X70 е машина за кафе...


250 €
или предлог цена
22 ное 13:00Frizider Panasonic Defekt

Se prodava kombiniran fruzider defekt Visina 186 cm Motorot raboti,n...


50 €
или предлог цена
12 ное 10:07Gorenje

Friziderot e socuvan ima defekt slabo ladi.. 077-945-052


6.000 МКД
или предлог цена
10 ное 09:32Машина за миење садови FAVORIT MS 5000

Се продава машина за миење садови FAVORIT MS 5000 нова неотпакувана ...


11.000 МКД
или предлог цена
27 окт 15:08Zepter cleanSy

Se prodava pravosmukalka na voda Zepter cleanSy.


120 €
или предлог цена
22 окт 11:02Aparati (Dispanzeri) za Ladna i Topla Voda

Aparati (Dispanzeri) za Ladna i Topla Voda Najgolem izbor-Najdobri c...


3.490 МКД
или предлог цена
05 окт 01:10Se prodavaat 2 SUSHARI GORENJE

Se prodavaat 2 SUSHARI GORENJE. Ednata GORENJE WT-910, 8l Vtorata ...


5.000 МКД
или предлог цена
02 окт 13:00Se prodava MASINA ZA SIENJE BAGAT

Se prodava MASINA ZA SIENJE BAGAT. Masinata za sienje e vo besprekorn...


4.500 МКД
или предлог цена
02 окт 13:00FRIZIDER GORENJE - ODLICNA SOSTOJBA

Samo za ladenje bez komora 145cm 250 L


5.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 07:43Masina za perenje alista Samsung

Продавам машина за перење алишта Samsung со технологија Ecobubble. Ма...


8.000 МКД
или предлог цена
23 мар 08:58PROFESIONALNA MASINA ZA CEDENI SOKOVI

ZUMOVAL PROFESIONALNA MASINA ZA CEDENI SOKOVI POGODNA ZA KAFICI ,REST...


2.200 €
или предлог цена
01 фев 08:49Gorenje

Se prodava elektricen sporet Gorenje vo ispravna sostojba. Cena povol...


1 €
или предлог цена
09 дек 16:10Frizideri

se prodavat dva frizideri vo odlicna sostojba.Edniot e na fioki zamrz...


1 €
или предлог цена
20 јул 18:14Molzacka za kravi kozi

Molzacka za kravi kozi


150 €
или предлог цена
01 мај 23:29PECKI i oprema FORTIS

FORTIS oprema po hasap sistem za pecenje na beli peciva.Pecka za pece...


По Договор
или предлог цена
05 апр 15:23Grundig машина за кафе

Се продава Grundig машина за кафе машината е Германска добро зачува...


50 €
или предлог цена
14 дек 10:17Philips готвач на пареа

Нов готвач на пареа, купен на 30.11 со гаранција, еднаш употребен.Гот...


2.600 МКД
или предлог цена
11 дек 00:21100 % ispravna

Sirine 60 cm ,dobro odrzavana


8.500 МКД
или предлог цена
11 фев 08:26Фрижид

Исправен фрижидер,дел за одржување 324 со замрзнувач 160,висина 190 ,...


1.200 €
или предлог цена
17 дек 22:53Friteza

Se prodava friteza mnogu malku koristena Odlicno funkcionira i rabot...


1 МКД
или предлог цена
02 дек 23:45Bojler 10 litra - Bakarno kazance

Se prodava Bojler so garancija od 30 godini


2.300 МКД
или предлог цена
06 ное 10:40Се продава скоро нова печка на дрва малку користена

Се продава скоро нова печка на дрва малку користена. Цена по договор


По Договор
или предлог цена
01 окт 17:32Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам