16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sito stampa,sita,sito so ramki drveni novi

Se prodavaat 2 ne koristeni sita ,sito za stampa za pvc i za na platn...


1.200 МКД
или предлог цена
05 фев 12:26Printer POLYPRINT DTG Принт на мајци

POLYPRINT texjet plus dtg со бела боја директен принтер за текстил ма...


По Договор
или предлог цена
23 јан 10:26Ploter Roland VersaArt RS-640

Продавам машина VersaArt RS-640 , во работна соостојба. Плотерот е с...


По Договор
или предлог цена
23 јан 10:26Ploter Roland SOLJET Pro 4 XF-640

Продавам машина SOLJET Pro 4 XF-640 , во работна соостојба. Плотерот...


По Договор
или предлог цена
23 јан 10:26Се продаваат машини за печатење

Продавам различни видови на машини и друг вид на опрема за печатење. ...


300 €
или предлог цена
15 јан 12:45Multifunctional printer Canon imagePROGRAF TX-3000

Canon imagePROGRAF TX-3000 мах ширина на ролна 91.44cm inkjet LFP for...


По Договор
или предлог цена
08 јан 10:25ES-TE3000 виткачка на планови

ES-TE3000 виткачка на планови за архитектонски студија max ширина 91...


По Договор
или предлог цена
08 јан 10:25Led Reklami

LED REKLAMI PO VASA DIMENZIJA !!! NAJVISOK KVALITET NA LED DIODITE, S...


5 €
или предлог цена
28 дек 04:54Резач - перфоратор за пчочи

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
29 ное 09:22Пластифицирка со резервни фолии

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
29 ное 09:20Heidelberg офсет машина

Hajdelberg ofset mashina, plochi 724 x 615 Цена по договор


По Договор
или предлог цена
29 ное 09:16Ploter A1 (61cm) / Плотер А1 (61см.)

Се продава користен плотер HP DesignJet 111 на ролна, со инсталиран ...


300 €
или предлог цена
25 авг 22:18Нож за хартија / Noz za hartija

Се продава нож за сечење на хартија IDEAL 4700 (47 cm.) Made in Germa...


600 €
или предлог цена
25 авг 22:18HP 5500 kolor A3+

A3+ kolor laserski pecatar HP5500 vo ispravna sostojba so skoro novi ...


7.500 МКД
или предлог цена
23 апр 13:00pecateni maici

Печатени маици во сите димензии и бои.Печатени со Ваш дизајн со висок...


150 МКД
или предлог цена
08 апр 20:20Тунел сушара

Тунел сушара за сито штампа на текстил. Должина на сушарата 4,7м. К...


400 €
или предлог цена
23 ное 21:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам