Подкатегорија:
                   
72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trpezariska masa i stolovi + mala masa

Se prodavaat ODLICNI trpezariski stolovi i trpezariska masa (so pusta...


17.900 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 13:00Trpezariska Garnitura so masa i dva stola

Se prodava trpezariska agolna garnitura komplet so masa i dva stola D...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 22:51Trpezariska Masa + komoda

Komplet trpezariska masa masivno drvo so pustanje i 6 stolici. Komod...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
27 јан 20:46Visoki masi so po cetiri stolcinja

Vo odlicna sostojba.Edna masa so cetiri stolcinja 10.000den.tel 07024...


10.000 МКД
или предлог цена
27 јан 10:31Столици

Се продаваат столици за во трпезарија. Имам на располагање 6 столови ...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јан 19:55Se prodavat stolici

Se prodavaat okolu 8 stolici upotrebuvani vo klub, zacuvani, mnogu ud...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
26 јан 14:46PRODAVAM TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI - OHRID

Masata i stolicite se od buka, mesing, staklo i koza. Koristeni se, n...


200 €
или предлог цена
26 јан 10:42Izrabotka na Drveni Masi-Stolici 070799660

Info na: 071750516


1 €
или предлог цена
25 јан 12:54Masa

Nova Masa 120- dolzina. 70- sirina 75- visina. 4800-denari tel za in...


4.800 МКД
или предлог цена
24 јан 21:52Се изнајмуваат високи маси (Коњопои)

Се изнајмуваат високи маси (Коњопои) за секаков вид свечености просла...


300 МКД
или предлог цена
24 јан 11:17Staklena trpezariska plotna od masa - bez konstrukcija

Se prodava nova nekoristena staklena plotna za trpezariska masa Dimen...


6.000 МКД
или предлог цена
24 јан 06:50Ниски и високи маси и ниски столови

Се продаваат ниски маси за во барови, столови за во градина и тераси ...


1 €
или предлог цена
19 јан 07:08Сепаре со душеци и перници

Се продава сепаре со црвени душеци и перници, дел од масите и седењет...


2.500 МКД
или предлог цена
19 јан 07:07Nova masa i stolici

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Ist...


900 €
или предлог цена
10 јан 17:11Se prodavaat komlet masi I stolici

6 komleti masi I stolici farbani se skoro Tel za konta...


100 €
или предлог цена
09 јан 08:02TRPEZARISKI MASI

masite se novi , nekoristeni pogolemata ima del za pustanje i e od ...


2.500 МКД
или предлог цена
05 јан 13:08Мали маси со стакло за во дневна по 25€

Мали маси со стакло за во дневна по 25€


25 €
или предлог цена
02 јан 12:56TRPEZARISKI STOLOVI

Trpezariski stolovi kontakt telefon 070700546 6 stolivi kako novi


120 €
или предлог цена
31 дек 13:41Prodavam retro masa

Prodavam retro masicka napravena od postolje na masina Singer ...


1 €
или предлог цена
31 дек 11:40масичка од ковано железо

Продавам масичка од ковано железо и стакло


100 €
или предлог цена
18 дек 13:58SE PRODAVA MASA SO 6 STOLA

Se prodava masa so 6 stola Poveke informacii na: 070 368 507


4.000 МКД
или предлог цена
13 дек 18:12Nogalki nivelatori za masa i stolici stol

Nogalki podmetaci nivelatori za masi i stolovi


7 МКД
или предлог цена
07 дек 17:10Trpezariska Masa so Stolici

Trpezariska Masa so Stolici


250 €
или предлог цена
20 ное 07:2330 stolici

30 stolici za nadvor, se prodavaat samo komplet, 333denari od stolce....


10.000 МКД
или предлог цена
01 ное 21:36Masa so 6 stolici

Masa so 6 stolici.


9.000 МКД
или предлог цена
15 окт 13:14Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
15 окт 12:52Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
15 окт 12:52DRVENI MASI OD OREV

Izrabotka po naracka sekakvi dimenzi,modeli i matrijal...


2 €
или предлог цена
10 окт 21:18DRVENI MASI OD OREV

Izrabotka na drveni masi..


1 €
или предлог цена
10 окт 21:18Drveni masi i klupi.

izrabotaka po poracka sekkavi dimenzi na masi klupi stolcina zardinje...


2 €
или предлог цена
10 окт 21:18DRVENI MASI I KLUPI OD MASIVNO DRVO

SEKAKVI DIMENZI IZRABOTKA PO PORACKA MASI,KLUPI,STOLCINA,ZARDINJERI,D...


5 €
или предлог цена
10 окт 21:18Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
08 окт 17:39Изработка на ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО

Рачна изработка на уникатни ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО во комби...


1 €
или предлог цена
11 сеп 23:15prodavam Piknik masicka sklopliva

Prodavam piknik masicka so cetiri stolcinja donesena od stran...


1 €
или предлог цена
04 јул 12:11Se prodava 072 313 356

072 313 356


1 МКД
или предлог цена
23 јун 09:54Se prodavaat novi sankerski stolcina

-Novi sankerski stolcina -12 na zaliha


3.900 МКД
или предлог цена
18 јун 21:29Stolici so mase

Dekorativni stolici vo vid na stikla so mase komplett za prodavanje. ...


70 €
или предлог цена
15 јун 10:09Изработка на мебел од метал и Дрво

Трпезариски маси Клуб маси Сталажи метални кревети украси


111 €
или предлог цена
12 мар 11:33Se Prodava 071623742

Info- 071 623 742


1 €
или предлог цена
13 дек 11:30Tepezariska staklena masa so 4 stolici

Se prodava trpezariska staklena masa so 4 stolici . Masata e dimenz...


9.000 МКД
или предлог цена
30 ное 23:29Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам