16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Printer POLYPRINT DTG Принт на мајци

POLYPRINT texjet plus dtg со бела боја директен принтер за текстил ма...


По Договор
или предлог цена
23 јан 10:26Ploter Roland VersaArt RS-640

Продавам машина VersaArt RS-640 , во работна соостојба. Плотерот е с...


По Договор
или предлог цена
23 јан 10:26Ploter Roland SOLJET Pro 4 XF-640

Продавам машина SOLJET Pro 4 XF-640 , во работна соостојба. Плотерот...


По Договор
или предлог цена
23 јан 10:26Се продаваат машини за печатење

Продавам различни видови на машини и друг вид на опрема за печатење. ...


300 €
или предлог цена
15 јан 12:45Multifunctional printer Canon imagePROGRAF TX-3000

Canon imagePROGRAF TX-3000 мах ширина на ролна 91.44cm inkjet LFP for...


По Договор
или предлог цена
08 јан 10:25ES-TE3000 виткачка на планови

ES-TE3000 виткачка на планови за архитектонски студија max ширина 91...


По Договор
или предлог цена
08 јан 10:25Sito stampa,sita,sito so ramki drveni novi

Se prodavaat 2 ne koristeni sita ,sito za stampa za pvc i za na platn...


1.200 МКД
или предлог цена
04 јан 21:38Led Reklami

LED REKLAMI PO VASA DIMENZIJA !!! NAJVISOK KVALITET NA LED DIODITE, S...


5 €
или предлог цена
28 дек 04:54Резач - перфоратор за пчочи

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
29 ное 09:22Пластифицирка со резервни фолии

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
29 ное 09:20Heidelberg офсет машина

Hajdelberg ofset mashina, plochi 724 x 615 Цена по договор


По Договор
или предлог цена
29 ное 09:16Ploter A1 (61cm) / Плотер А1 (61см.)

Се продава користен плотер HP DesignJet 111 на ролна, со инсталиран ...


300 €
или предлог цена
25 авг 22:18Нож за хартија / Noz za hartija

Се продава нож за сечење на хартија IDEAL 4700 (47 cm.) Made in Germa...


600 €
или предлог цена
25 авг 22:18HP 5500 kolor A3+

A3+ kolor laserski pecatar HP5500 vo ispravna sostojba so skoro novi ...


7.500 МКД
или предлог цена
23 апр 13:00pecateni maici

Печатени маици во сите димензии и бои.Печатени со Ваш дизајн со висок...


150 МКД
или предлог цена
08 апр 20:20Тунел сушара

Тунел сушара за сито штампа на текстил. Должина на сушарата 4,7м. К...


400 €
или предлог цена
23 ное 21:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам