Карпош
                           
7905 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1

Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1. Stanot e ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Stan vo vlae

Se prodava 4 soben stan od 100m2 Stanot e lociran na prv kat/suteren...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 јан 09:14Промовирано

Se prodava stan 54m2 vo Taftalidze 1

Се продава, стан 49m2 плус тераса 5m2 по имотен лист во Тафталиџе 1 к...


97.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 06:54СЕ ИЗДАВА ВНАТРЕШНА ГАРАЖА ВО ВЛАЕ

Број за контакт: 070-757-151 15m2 СЕ ИЗДАВА ВНАТРЕШНА ГАРАЖА ВО ВЛАЕ...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Денес 01:43Магацин во населба Козле

Се издава подрумски простор од 100м2 во населба Козле погоден за мага...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Денес 01:26Se izdava Nov, Nevseluvan 68m2, Karpos kaj Fish Restoran

Se izdava nov nevseluvan stan 68m2 vo Karpos 2 kaj Fish Restoran vo n...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:57Se prodava semejna kuka vo Kozle od 364m2

Se prodava samostojna semejna kuka na dva kata vo Kozle na glavnata u...


225.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:57Se prodava nov 63m2, 1 spalna, kat 2, Karpos

Se prodava stan 63m2 vo Karpos 4 na 2-ri kat vo nova zgrada, vseliva ...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:57Се издава дуќан во Карпош 1

Издавам дуќан ,12 m2 во населба Карпош 1 кај Електромашински Факултет...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 22:42Deloven prostor od 408m2 vo SC Boris Trajkovski

Se prodava deloven prostor od 408m2 vo SC Boris Trajkovski. Prosto...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 21:36Izdavam stan 60 m2,karsi City Mall,200evra

Stanot e na prvi kat ,komplet namesten,so parno,karsi City Mall,ima p...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:10СЕ ПРОДАВА СТАН ДУПЛЕКС 100м2 стан + 38м2 галерија

Се продава стан 100м2 + 38м2 галерија во Карпош 1 во близина на Зооло...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:21Издавам еднособен стан во Тафталиџе

Издавам нов, луксузен еднособен стан во Тафталиџе. Станот е во нова з...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:50IZDAVAM STAN OD 50M2 VO CRNICE

Izdavam dvosoben stan vo Crnice od 50m2. Stanot e na prizemje so ogr...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:50Stan za izdavanje

Se izdava Stan na posledna 24 tavtalige do international to skoll QSI...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:09Atraktivno mesto na Vodno zamena za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno ugostitelsko (nad mesto taka vik...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:45“DUKAN VO TAFTALIDZE MOZE ZAMENA ZA STAN“

SE PRODAVA DUKJAN ILI ZAMENUVA ZA STAN , DUKJANOT SE NAOGJA VO TAFTAL...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 17:33ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Дарма Дома издава нов луксузен стан на Водно , кај Полска Амбасада, с...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:26se izdava nov prazen trosoben stan taftalidze posledna 24 ka

SIFRA 4787 POVRSINA 60 KAT 3 Dnevna soba so kujna Dve posebni spal...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:20  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА СТАН КАЈ УНИВЕРЗАЛНА САЛА

Се издава стан кај Универзална сала Станот е 50м2,со една спална соб...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:13  НОВ ОГЛАС

izdavam stan KARPOS3 do CITY-MAL i TINEX market

se izdava 2 soben(dnevna i spalna) namesten + kujna posebno, 4-krevet...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:59SE IZDAVA TROSOBEN GOLEM STAN KAJ MOSTOT OBEDINETI NACII

SIFRA 4778 POVRSINA 80 KAT 4 Dnevna soba so kujna Posebna spalna s...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:53  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

Се издава стан во Козле Станот е 40м2 со една спална соба, дневна со...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:50  НОВ ОГЛАС

Izdavam Nov Pettosoben Stan 120 m2 Karpos Centaur Ruzveltova

Odlicna lokacija! Golema dnevna! 4 spalni! 3 kupatila! 2 terasi! ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:48Izdavam Nov Troseben Stan 150 m2 Taftalidze

Odlicna lokacija! Golema dnevna! Dve golemi spalni! Dve kupatila! ...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:48Izdavam Renoviran Dvosoben Stan 50 m2 Taftalidze Studentski

Odlicna lokacija! Dnevna! Kujna! Splana! Kupatilo! Terasa! Ni...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:46Izdavam Nov Trosoben Stan 62 m2 Kozle

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Klima! ...


235 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:46Izdavam Dukan Taftalidze Pedagoska

Odlicna lokacija! Moze za sekoja namena! Agencija! Povejke inf...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 16:44Izdavam Nov Trosoben STan 67 m2 Taftalidze

Odlicna lokacija! Stanot e vo suteren! Dnevna! Dve spalni! Kupati...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:43Agencija ima potreba od namesteni stanovi do 250 evra

Dokolku imate namesteni stanovi so edna ili dve spalni i sakate da gi...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:42Izdvam Trosoben Stan 52 m2 Karpos 2 Tehnoloski Fakultet

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Agenci...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:42Se izdava deloven prostor (atelje, studio, kancelarija)

Se izdava deloven prostor na ul Ruzveltova br, 35 kat 1 so povrsina...


300 €
или предлог цена
Вчера 16:40  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома агенција издава нов стан во Капиштец kaj Зебра, поседува 6...


350 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
370 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:39ДАРМА ДОМА издава ПРЕУБАВА куќа во Ново Лисиче !

Се издава ЦЕЛА коплет опремена куќа во Ново Лисиче со површина од 290...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:39ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН 4_собен стан во Аеродром !

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром, кај Тобако 2, во Порта Аеродр...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:39ДАРМА ДОМА издава нов стан во Влае !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Влае станот пос...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:39ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром, кај З...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:39ДАРМА ДОМА издава нов стан во Капиштец !

Дарма Дома издава луксузен стан во Капиштец кај Зебра, поседува 40 м2...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:38ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Тафтал...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:38ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Ново Лисиче поз...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:38SE IZDAVA LUKSUZNA KUKJA VO KOZLE

Kontakt 075 232-616 Katerina Kontakt 075 232-616 Katerina SE IZDA...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:33Nov trosoben opremen stan vo Kozle

Agencija Casa iznajmuva kompletno novo opremen trosoben stan vo Kozle...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:29Страна 1 од 198

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам