Неготино
                   
337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C200

Се продава Mercedes C200 CDI. Колата е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мај 13:04Промовирано

VW Touran (Turan) 1.9 TDi 2010

Prodavam VW Touran 1.9 TDi HIGHLINE nivo na oprema Celosna servis...


7.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW Passat R-line 1.6tdi 2015god

Uvezena od Holandija Orginal servisna kniska Registrirana do 04-2024g...


19.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 мај 23:53Промовирано

Продавам PEUGEOT PARTNER.

Продавам PEUGEOT PARTNER 1.9 2001 год . Не регистриран .


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Неготино

Автомобили

Денес 10:30BMW 120d

Napraven golem servis, registrirano so Zelen karton I novi gumi. Vozi...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 08:17MERCEDES CLS 350 cdi

2011 год 213000 км реални со цела историја во мерцедес Сончев кров ...


20.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 20:29Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw Poveke info na brojot: 075 435 522


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:03VW Touran (Turan) 1.9 TDi 2010

Prodavam VW Touran 1.9 TDi HIGHLINE nivo na oprema Celosna servis...


7.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Opel Vectra C 2.2

OPEL VECTRA C, регистрирана до 02.2024, зелен картон до 02.2024, прва...


2.850 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Mecedes R350 4x4 automatik Se prodava brodot

Mecedes R350 4x4 automatik, 2006 god. 217000km, benzin, gražiran odli...


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Peugeot 4007

Se prodava Peugeot 4007 Dzipot e maksimalno sochuvan Kompleten ser...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 12:47Mazda 3 2.2 185ks dizel

Prodadeno


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 09:40Mercedes-Benz ML 350 Bluetec

Се продава џип Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 4 matic, донесен од Амери...


21.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 09:08Гумена заштита за клуч-Картичка за Рено

За Renault Megane 2,3. Clio,Scenic,Duster,Captur,Logan,Laguna,Koleos,...


200 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 08:19CITROEN C4 1.6 HDI 110KS 2006

Registrirana do 07/23 Dvozonska klima (klimatronik) Tempomat Senz...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 08:07Се продафа Голф 5, цена 3350 €

- Возилото е во солидна состојба и е од Автошкола со А-тестирани дупл...


3.350 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мај 20:52Dodge caliber

Napraven golem servis Napraven mal servis


4.999 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мај 19:59Seat leon 2009 1.9tdi 105ks

Registrirano redovno servisirano novi gumi bez dopolnitelni vlozuvanj...


6.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мај 09:25Reno Espace 2008G

Hitno hitno se prodava za smesna cena Reno Espais 3.0 dCi automatic i...


2.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 мај 17:28MERCEDES W124 220i benzin plin

MERCEDES W124 220i benzin plin Siroki lajsni biznis klasa Maksim...


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 мај 17:23BMW E46 COMPAKT 2.5i

BMW E46 COMPAKT 2001god motor 2.5i so 2 vanosa. kolata poseduva ate...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 мај 17:23Alfa JULIETA MULTI JET 105 KS NAJDOBRA

Kolata e son DONESENA E OD FRANCIJA POMINATO SE DO REGISTRACIJA NAJIZ...


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 мај 16:21Opel Astra H 2.0i 16V Turbo (170 кс) Unikat

Podetalni informacii edinstveno na broevite 075660697 Igor 0757...


3.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.250 €
Неготино

Автомобили

26 мај 05:22Mercedes C200

Се продава Mercedes C200 CDI. Колата е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мај 13:04Reno/Renaulth Kangoo za delovi

Se prodava delovi za reno/renaulth kangoo se sto vi treba. Barajte...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мај 11:04Delovi fiat punto

Se sto vi treba za fiat punto 1.9jtd 59kw 80ks Karoserija nemam nist...


5 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мај 11:04KIA CEED 2007

Aluminiumski bandasi Registrirana Elektrika na retrovizori Elektri...


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 мај 18:06Porsche Taycan 4s

se prodava porsche taycan 4s full oprema na stranski tabli kapacite...


85.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 мај 11:12Delovi za yugo/zastava 45/55

Vrati kompletni i gepek so staklo zglobovi alternator alanser...


100 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 мај 22:26Mercedes Benz C200

Se prodava mercedes benz C200 2007 odlicen ✅Komandi na volan ✅Elekt...


7.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 мај 16:09VW Passat R-line 1.6tdi 2015god

Uvezena od Holandija Orginal servisna kniska Registrirana do 04-2024g...


19.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 мај 23:53Opel Corsa 1.2 benz.plin

Opel Corsa 1.2 benzin/plin Registrirana cela godina Komplet servis ...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мај 09:16Bmw 320d xdrive

220000 km orginalni kozni sedista,navigacija,full oprema,zimski i let...


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мај 20:19Renault kango 2000god 1.9 dti

Odlicno socuvan,redovno servisiran so klima


100.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мај 20:15Se prodava Mercedes W 124 250 dizel

Se prodava Mercedes w124 250 dizel na BG tablici vo perfektna sostojb...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мај 11:24Hundai Teraccan 2.9crdi

Vo odlicna sostojba


6.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 23:35Mercedes 270 CDI registriran

Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Registriran do 08.2023g Cena 3300...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 18:50Peugeot 307SW

Se prodava Peugeot 307SW registrirano cela godina,servisirana .full o...


3.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 13:29Kia Sorento 2007

071/391/707


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 17:39VW SHARAN 2011/12

VW SHARAN 2011/12 full oprema 7 sedishta kontakt-Viber 070-237-966


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 17:16BMW 118d 2.0

Се продава БМВ 118д,колата е во одлична состојба редовно сервисирана ...


4.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 10:00Kia sorento

Kia sorento 2003 Dobro socuvan👌 Motor menjac reduktor 👌 Servisir...


6.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 мај 13:00Audi A3 2,0

Tel:075-238-500


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мај 14:03Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам