Скопје Центар
                   
994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Posao na moru Kuhar m/ž

Tražimo kuhara Muško/Žensko za rad u restoranu na moru grad Krk (HR) ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 23:41НОВ ОГЛАС
Промовирано

Royal Burger VRABOTUVA!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Rabota vo Slovacka so MK pasos

🍀VOLKSWAGEN-БРАТИСЛАВА🍀 -Потребни се општи работници за работа во ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 09:28Rabota vo Crna Gora gradeznistvo

Se bara so iskustvo : 1. Gradezen ili Arhitektonski inzenjer-Rakov...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 09:17Реномиран ресторан во Скопје има потреба од персонал

Реномиран ресторан во Скопје има потреба следниот персонал: -Помошни...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 08:52Se bara Turski strucen preveduvac za vo privatna firma

Se bara lice so poznavanje na strucen Turski jazik vo oblasta na stom...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 08:41БАРАМ ДИСТРИБУТЕР

FERPROM DOO Skopje ima potreba od seriozna licnost do 45 godini OD SK...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 08:10Posao na moru Kuhar m/ž

Tražimo kuhara Muško/Žensko za rad u restoranu na moru grad Krk (HR) ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 23:41  НОВ ОГЛАС

CASH BACK Biznis-Zasteda..

Bizniz mnogu uspesen 100% siguren 0% RIZIK..50 ZEMJI DOSTAPEN FUNKC...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 23:08Се Бараат Промотерки

Трговско издавачка куќа, бара: - 2 промотерки 1. Средно...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 19:17Бараме агентки за продажба

Трговско-издавачка куќа има потреба од проширување на својот продажен...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 19:17Помошник слаткар/ка

Го прошируваме тимот со ентузијасти кои сакаат да научат како да подг...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 16:07Хигиеничарка

Француска пекарница Пастел, поради проширување на обемот на работа, в...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 16:07Prezenterka

Se bara pridruznicka/prezenterka,plakanje po cas vo zavisnost od anga...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:10Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti Swedska -No...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:04VOZAC SO EU DOKUMENTI

Potreben e vozac so eu dok Relacija Sw-No Sw-Benelux Plata po dogo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:04Rabotnik vo kujna

Salaterka


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Potreba od opsti rabotnici za rabota vo pogon

Renomirana fabrika od Skopje ima potreba od opsti rabotnici. Nema po...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Royal Burger VRABOTUVA!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Posao na moru kuhar m/ž i pomoćno osoblje u kuhinji m/ž

Tražimo kuhara Muško/Žensko za rad u restoranu na moru grad Krk (HR) ...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

04 фев 23:16Majstor za proizvodstvo na sobni vrati

Nudam vrabotuvanje za majstor za proizvodstvo na medijapanski sobni v...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

04 фев 20:11BY THE WAY caffe

BY THE WAY caffe (lokacija Kisela Voda) ima potreba od sanker/konobar...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

04 фев 14:05PEKARA VO CENTAR BARA PRODAVACKA!!!

Kontakt 070-261-035. Pekara vo centar bara prodavacka za beli peciva,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

04 фев 13:57PICERIJA 511 BARA

PICERIJA 511 IMA POTREBA OD KELNER -KA TEL. 070 373 511


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

04 фев 11:53RECEPCIONER ZA HOTEL FAMA

Kaj avtobuska bitpazar


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 фев 21:12ITNO se bara prodavacka za vo Mekichara na Bit Pazar

ITNO se bara zena-prodavacka za vo Mekichara na Bit Pazar. Za pod...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 фев 09:21firma ima potreba od masinski inziner

Renomirana fabrika od Skopje ima potreba od masinski inziner bez isku...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.000 €
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 фев 08:43Помошник пекар

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 фев 20:34LICENCIRANI TAKSI VOZILA POD RENTA

Реномирана Такси Компанија од Скопје издава лиценцирани такси возила ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 фев 15:17ПЕРСОНАЛ ЗА КАФЕ-БАР

Ван гог има потреба од Бармен за полно работно време во две смени , п...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 фев 11:25VRABOTUVANJE VO AGENCIJA ZA OBEZBEDUVANJE

AGENCIJA ZA OBEZBEDUVANJE IMOTI I LICA ,,MBI,, VRABOTUVA 10 ( 5 ZENSK...


11.111.111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 фев 10:22БАРАМ ШОФЕРИ ЗА МК - ЕУ

Се бара шофер за транспорт со влекач церада на релација мк - маџарс...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 фев 08:01SAMOSTOJNI AGENTI - AGENCII VO SITE GRADOVI NIZ MEDONIJA

Агенцијата КАПИТОЛИА ХИЛЛ која работи со посредување при купување-про...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 фев 10:30Вработуваме хигиеничарки

Хауз Мајстор Плус Дооел Скопје како компанија со долгогодишно искуств...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 фев 09:23POTREBNI ZIDARI SO MK, EU PASOS

RB Bau ima potreba od majstori zidari. Se raboti vo Ingolstadt Germa...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 фев 08:00Барам партнерка за бизнис

Барам партнерка за козметички салон, бутик, сендвичара или друг заедн...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

31 јан 17:12Германска фирма

Германска фирма за своите потреби вработува: (со ЕУ државјанство, Ви...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

31 јан 09:05Медицински персонал - Германија

Германска фирма за своите потреби вработува: (со ЕУ државјанство, Ви...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

31 јан 09:01Vrabotuvanje Vodoinstalatet

Vrabotuvame vodoinstalateri so rabotno iskustvo za rabota vo Skopje i...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

31 јан 07:28OPSTI RABOTNICI (ОПШТИ РАБОТНИЦИ)

Градежна фирма има потреба од општи работиници. ИНФО 078 344 494


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

31 јан 06:46PRODAVACKA

"ГРИЦКО" Тобако Колонијал во Центар има потреба од ПРОДАВАЧ/КА. Порад...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 11:12Вработуваме агент за комуникација со клиенти.

Вработуваме девојче со изразени комуникациски вештини познавање на Ан...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 11:11Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам