Гостивар
                   
2096 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:59Промовирано

Se prodava Golf 5 plus 2.0 DSG avtomatski menuvac

Se prodava Golf 5 plus, dizel, automatic, DSG 2.0 103 kw/140 ks. ...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 јан 13:00Промовирано

VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp

52000 km pominato, Napraven servis pred 1500 km Kolata e vo perf...


17.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.700 €
Гостивар

Автомобили

25 јан 22:43Промовирано

Kia carens 2.0crdi 140ks 2008godina

Kia carens 2.0crdi 140ks 2008godina 7 sedista registrirano do 03.2023...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:52Audi a4 b5.5 1.8t benzin 132kw 180ks facelift 2000god

Audi a4 b5.5 1.8t benzin 132kw 180ks facelift 2000god kupen od prv ga...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:52SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI

Se prodava audi a4 b8 2.0 tdi 125 kw servisirano pred 5000 km ulje s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:34Hyndai Getz 1.5 diezel

Kolata e vo mnogu dobra sostojba..


2.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:32VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00IVECO 160E30

9METRI SO CERADA 10TON NOSIVOST


9.800 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 13:00HYUNDAI H1 2008

2.5CRDI DIZEL 8 SEDISHTA


4.650 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Денес 13:00Mercedes C220 CDI 1998

Se prodava Mercedes c220 cdi vo odlicna sostojba so ful oprema. Pose...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Novi Gumi za Viluskar 7.00-12/.500 i 6.00-9/4.00 Polni Gumi

Se Prodavat Novi Polni Gumi za viluskar. Dva Komada 7.00-12/.500 Dv...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Renault megane 1.5dci

Renault megane 1.5dci 2007 260000km Full oprema 6 berzina napraven g...


2.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Ford Mondeo 2006 GHia+Titanium Odlicno Socuvano

Se Prodava Ford Mondeo 2006 2.0 Tdci 96kw GHia +Titanium Redizajn so ...


3.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:59Univerzalni Lanci za Kola Dzip Novi

Se Prodavaat Novi Univerzalni Lanci za Site vidovi vozila kola kombe ...


1.900 МКД
или предлог цена
Денес 12:59Peugeot 308 2.0HDI Automatic

Peugeot 308 2008 2.0HDI Automatic Oprema: -Klimatronik -komandi n...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:59Audi A4 3.0 TDİ 4x4 QUATRO AVTOMATİK TOP SOSTOJBA

Se prodava Audi A4 3.0 TDİ 4x4 AVTOMATİK , vo top sostojba 2005/4 g...


4.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:47  НОВ ОГЛАС

LANCIA DELTA 1.8T LIMITED EDITION

Модел:LANCIA DELTA 1.8TURBO Произведено:2009год Гориво:БЕНЗИН Мото...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:40Touran 1.6 TDİ AVTOMATİK 2011 FABRİKA

SE PRODAVA TOURAN 1.6 TDİ 2011 GODİNA FULL OPREMA FABRİCNA SOSTOJBA ...


8.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:39Peugeot Boxer ladilnik frigo

Peugeot boxer Ladilnik frigo Nov kompresor So klima kabina


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Денес 12:31Generic xor 50

Generic xor 50 2008 vo odlicna sostojba❕ (700evra so gia...


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
Гостивар

Мопеди (под 50 cc)

Денес 12:14Can Am Outlander 60kw

Canam


16.500 €
или предлог цена
Денес 11:59  НОВ ОГЛАС

BMW 535 M pacet twin power

aversuz felgi 20 inci gevind amortizeri active sound full M carbon iz...


25.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:57PEUGEOT 607 2.2 BENZIN/PLIN MNOGO ODRZAVAN

PEUGEOT 607...BENZIN PLIN 2.2 GIDINA NA PROIZVODSTVO 2002/2003... ...


2.499 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:55OPEL CORSA 1.3 CDTI /// 2009 GODINA

Prodavam Opel Corsa 1.3 CDTI, 2009 godina, vo extra sostojba, registr...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:27  НОВ ОГЛАС

205 55 r16 5x112 passat

Komplet se prodava 400euro fiks 2gumi nokian 2021 2gumi good year 20...


Денес 11:24VW EOS 2.0 TFSI 147KW 200PS

6000EURO 6000EURO Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (20...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:24Vw polo 1.4 cist benzin

Vw polo 1.4 benzin 2001 god Klimatronik cd charcer Elek staklo Regi...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:24Se bara kardan za Fiat Panda 4x4 1.2 benzin 2005

Se bara kardan za Fiat Panda 4x4 1.2 benzin 2005


1 €
или предлог цена
Денес 11:13  НОВ ОГЛАС

CITROEN SAXO 161.000 KM

Se prodava citroen saxo 1.1 benzin mnogu socuvana registrirana do mar...


1.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:05Peugeot 206

Se prodava peugeot 206 1.9 obicen dizel pominato 143000 registrira...


2.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:05Opel Zafira 2.2 benzin plin

Opel Zafira 2.2 benzin plin 2000 god 7 sedista registrirana servisira...


2.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:56Ford Maverik 2.3 4x4

Ford Maverik 2.3 XTL 4X4 Voziloto e sega napraven servis Ima zelen ...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:51  НОВ ОГЛАС

••OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 2006 REG••PERFEKTNA••

-- REGISTRIRANA CELA GODINA DO 18.01.2024 -- --Se prodava Opel Astra...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:19  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 2.0 TDI - 06

AUDI A4 2.0 TDI S-line 7g AUTOMATIK - 2006 - REGIST. DO 12.2023 + Z...


5.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:18Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 10:12ZASTAVA 101 1977 STAR TIP ITALIJANSKI MOTOR

Se prodava Zastava 101 1977 Godina Star tip so Italijanski motor 1.1 ...


350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:07OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:06SPANERI NOVI I POLOVNI

Prodavam Novi 20 Komada I Polovni 10 Komada Spaneri Cena za novi 500 ...


499 МКД
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 10:06BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:59SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 PERFEKTNA

SE PRODAVA SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 GODINA EURO 5 STANDARDI VO ODL...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:40OPEL ASTRA 1.6 BENZIN PLIN

Prodavam opel astra 1.6 benzin so vgraden atestiran plinski ured Kola...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:14GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2007 Registriran

Se prodava golf 5 plus 2007 godina 1.9 tdi dizel motor Registrira...


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:05Страна 1 од 53

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам