Гевгелија
                   
963 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 2.0 2020

Kopleten servis bukvalno kako nov so nivo na oprema 35 site mozno sen...


28.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.000 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Opel insignia sports tourer sw

Се продава Opel insignia sports tourer sw во екстра состојба со екстр...


6.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00AUDI A4 2.0 2020

Kopleten servis bukvalno kako nov so nivo na oprema 35 site mozno sen...


28.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.000 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00Opel Omega 2.5 tdi

Se prodava opel omega kolata ima solidni gumi prednite se novi,ulje s...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00Shlep servis 24/7 TEL 070238094

Shlep servis 070238094


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

Денес 13:00VW GOLF

VW GOLF VI 2.0 TDI--81KW--110KS--EURO 5 -- 2009 GODINA ORIGINALNI 220...


8.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Land Rover Freelander TD4 2001

Prodavam Land Rover Freelander TD4 , proizveden 2001 godina, BMW moto...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:33Fiat stilo 1.6 lpg

Prodavam fiat stilo 1.6 16 ventili vo ehtra sostojba bez nikakvo vloz...


1.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.150 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:15Opel corsa 1.7 isuzu

Prodavam opel korsa 1.7 isuzu vo perfektna sostojba registrirana cela...


1.899 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.949 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:15FORD C-MAX 1.6 TDCI 110KS. 2009GOD.

FORD C-MAX 1.6 TDCI 12TI.2009GOD. VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA PLATE...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 08:29GOLF 5 1.6 FSI 116KS 6 BRZINI 175000

GOLF 5 1.6 FSI 116KS. 6 BRZINI 2004/5 GOD. FUUL OPREMA KLIMATRONIK ...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 08:29VW Passat 2.0 Avtomatik

Se prodava Passat Avtomatik 2.0 170hp 2006g. Passatot go poseduvam...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 08:07  НОВ ОГЛАС

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET 2008 GOD. VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA N...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 08:04  НОВ ОГЛАС

Valjak Hamm

Valjak HAMM DV8 9000 KG 4 CILINDRI DEUTZ


По Договор
или предлог цена
Денес 08:01Kiper

Kiper DAF EUR 5 . 410 ks.8x8 24 m3 Registiran cela godina


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Денес 08:00Opel tigra

Info: 077528507


900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 23:35  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA AUDI A3 1.9 105KS ...REGISTRIRANO ...PERFEKTNO..

* se prodava audi a3 disel odlicen motor 1.9 105ks * registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:49SE PRODAVAAT DELOVI ZA RENAULT MEGANE SCENIC 2004 GOD

Se prodavaat delovi za reno scenik 2004 godina disel .....zacuvani i...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:49SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 EKSTRA

Se prodava opel corsa 1.3 disel ecoflex 75ks odlicen motor registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:49OPEL CORSA 1.3 CDTI 6 BRZINI ODLICNA

Voziloto e vo perfektna sostojba. Kompletno servisirano i smeneto se ...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 21:06OPEL VECTRA 1.7 TD isuzu ''95 - registrirana

Opel Vectra 1.7 td isuzu motor 82ks 1995 god registrirana do 10/2023....


999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:40MERCEDES BENZ W140 S300 TD

Mercedesot e vo odlicna sostojba bez mani, nema rga i nema gnilo. Sit...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:15VW TOUAREG 3.0 TDI - 2012

SE PRODAVA VW TOUAREG -MOTOR 3.0 TDI -GODINA NA PROIZVODSTVO 2012 ...


10.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:15Honda Shadow VT 750 A.C.E

Се продава Honda Shadow Vt 750 A.C.E - 1998 година. На моторот се см...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:36  НОВ ОГЛАС

SETRA 417HDH

Setra 417 HDH vo Top sostojba,so 59+1+1sedishta, 1999 godina,Menuvac ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автобуси

Вчера 17:46Fiat Stilo nov desen far / Fiat Stilo нов десен фар

Продавам нов десен фар за Fiat Stilo со 3 врати Prodavam nov desen fa...


3.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29Prodavam bandazi komplet so zimni gumi Tigarot

Prodavam bandazi komplet so zimni gumi Tigar kupeni se pred 1 ipol me...


400 €
или предлог цена
Вчера 15:44SKUTER

Skuterot e vo vozna sostojba pali vozi go prodavam nema koj da go voz...


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 15:40TOYOTA LAND CRUISER 3.4 V6

Toyotata e vo besprekorna sostojba napraven golem servis rebrast zate...


13.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00SE PRODAVA

CENA PO DOGOVOR -POVOLNO 071233600 KONTAKT


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:37Prodavam citroen c4

Kolata e registrirana ispravna tip top br za kontakt 071358809 atanas


2.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:37Audi A4

se prodava audi a4 2005 godina 2.0 140 ke plus cipuvan napraven golem...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јан 23:41Fiat punto 1.2 16v

na delovi fiat punto 2 1.2 16 v se sto vintreba


1 €
или предлог цена
30 јан 23:40audi A3 Audi A4

na delovi se sto vi treba motori 90 ks 110ks 116 ks 131 ks


111 €
или предлог цена
30 јан 23:40Alfa 166 2.0 twin spark

se prodava a moze i na delovi Alfa Romeo 166 2.0 twin spark 2000 godi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јан 23:40Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

30 јан 22:23Audi bandazi gumi

Moze da se zemat so gumi po vasa zelba 205 55 r16 225 55 r16 225 6...


30 јан 21:46Audi A6 2.8 fsi BENZIN

Extra sostojba 2 para bandazi zimni letni Servisiran Poveke Info...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јан 21:46Suzuki Grand Vitara 4x4 1.9DDIS

Se prodava Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 4x4 130hp -Ekstra socuvano se...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јан 19:50ALFA ROMEO 147 1.9 JTDm

1.9 JTDm 120 k.s. Napraven golem servis Registracija do 10/23 so...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јан 19:05piaggio x7

Se prodava piaggo x7 vo ispravna sostojba registriran cela godina. Te...


1.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

30 јан 15:02Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам