249 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iPhone 4S со фабрички лепенки

Се продават iPhone 4S white 16GB со уште фабрички лепенки.Телефонот е...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:46Xiaomi 12T 5G full pack so 21 mesec garancija

Xiaomi 12T 5G full pack so 21 mesec garancija od A1 bez nitu edna gre...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
Вчера 14:29  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat komplet

Gi prodavam site komlet ponudete cena,polnac ima za androidite i za n...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:03Samsung A51 4/128 Full Pack

Se prodava Samsung A51,raboti na site karti sleduva so kutija i polna...


7.000 МКД
или предлог цена
25 мар 18:39Samsung Galaxy Note 5 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy Note 5 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sle...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
25 мар 16:52Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sleduva...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
25 мар 16:47Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija

Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija 100%. Fingerpri...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
25 мар 16:44Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka

Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka isto kako nov kompletno ispr...


20.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
21.000 МКД
25 мар 16:40OnePlus 8 Pro 8gb ram full pack bez grepka pod garancija

OnePlus 8 Pro so 8gb ram i 128gb memorija, full pack bez grepka pod g...


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
25 мар 16:17Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka

Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka isto kako nov. Mnogu...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
25 мар 15:26Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov

Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov raboti na site mrezi kom...


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
25 мар 13:05Samsung Galaxy S21+ 256gb bez grepka

Samsung Galaxy S21+ 256gb bez grepka isto kako nov kompletno ispraven...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
25 мар 13:01Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov

Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov mnogu socuvan komp...


780 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
800 €
25 мар 12:56Huawei nova y70

Tel.e nov full pack


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
25 мар 12:15Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac

Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac


20 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.200 €
25 мар 12:00Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac

Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac


45 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
2.700 €
25 мар 12:00Iphone 12 64 GB batery health 90%

Tel e donesen od 🇩🇪 komplet pakovanje ne servisiran True tone Fa...


420 €
или предлог цена
25 мар 11:43Redmi 9AT

Nov neotpakuvan so garancija.


100 €
или предлог цена
25 мар 10:14iPhone XS

Poloven vo extra sostojba.


220 €
или предлог цена
25 мар 10:14Iphone 12 pro

Se prodava iphone 12 pro 128 gb vo prefektna sostojba baterija heal...


500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
520 €
25 мар 09:45Iphone 14 pro

Se prodava iphone 14 pro crn full pack od swis ima garancija 1 mesec...


970 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.000 €
25 мар 09:45Iphone 11 pro Gold

Tell e super ne otvoran ne servisiran


350 €
или предлог цена
24 мар 23:17Samsung Galaxy A8(2018) so 4gb ram ispraven

Samsung Galaxy A8(2018) so 4gb ram ispraven samo puknato zadno kapace...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
24 мар 17:06Apple iPhone 8 64gb super socuvan ispraven

Apple iPhone 8 64gb super socuvan ispraven ima mali grepki po lajsnit...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
24 мар 16:43Apple iPhone 6s 64gb nova baterija bez grepka

Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan bez nikakva maana...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
24 мар 16:39Xiaomi Poco X3 Pro 6gb so 128gb super socuvan

Xiaomi Poco X3 Pro 6gb so 128gb super socuvan kompletno ispraven so g...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
24 мар 16:06S3 kako nov

S3 kako nov ,moze zamena za nokia 6300,6303...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
24 мар 16:00Xiaomi Redmi Note 10 Pro super socuvan ispraven

Xiaomi Redmi Note 10 Pro so 6gb ram i 128gb super socuvan ispraven sa...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
24 мар 16:00Samsung Galaxy A5 2017

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
24 мар 14:40Samsung Galaxy A10

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
24 мар 14:39Samsung Galaxy A22

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


130 €
или предлог цена
24 мар 14:38Samsung Galaxy A71 bez grepka super socuvan

Samsung Galaxy A71 so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka super socuv...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
24 мар 12:22iPhone 12 pro 256 gb kako nov

iPhone 12 pro kako nov 256 gb 500 evra fixna cena za zamena 600


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
24 мар 09:52Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


5.900 МКД
или предлог цена
23 мар 16:04Xiaomi 11T Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci.


350 €
или предлог цена
23 мар 11:09SAMSUNG S10

Potpolno ispraven, orginalno pakovanje. Memorija 6/128. Se prodava po...


10.000 МКД
или предлог цена
23 мар 10:03BlackBerry KEY2

Се продава Samsung BlackBerry KEY2 со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 23:19Google Pixel 2 XL

Се продава Samsung Google Pixel 2 XL со 4 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:13Apple iPhone 12 Pro Max

Се продава Apple iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256 гига меморија. Т...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:08Apple iPhone 13 Pro Max

Се продава Apple iPhone 13 Pro Max Gold 128 гига меморија. Телефонот...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:45Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам