Скопје Центар
                   
428 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MTB ACCESS DEBRIS er.29 On Sale

MTB ACCESS DEBRIS er.29 On Sale Se prodava MTB ACCESS DEBRIS er.29 s...


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:20E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


889 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:19KTM TASER 3.0 Full susp XL kako nov vkupno 500km

Prodavam XC bike dvojna suspenzija tocak za planina, za kacuvanje no...


720 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
770 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:42PRODAVAM TOCAK MAX - SKY SPORT 4.0 SITY BIKE 18 BRZINI 24''

PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY SPORT 4.0 ALL TERRAIN STEEL FORK PERFORMAN...


95 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
115 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:12PRODAVAM VELOSIPED CONNECT NINJA ZX9R 18 SPEED SUSPENSION 26

PRODAVAM VELOSIPED C O N N E C T NINJA ZX9R JAY RIDER UTILITY BIKE B...


115 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
135 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:30PRODAVAM/MENUVAM NOV Samsung Galaxy S23 za MTB tocak

MENUVAM/PRODAVAM NOV Samsung Galaxy S23 za dobar MTB tocak L ili XL ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:27e-Велосипед Ecobike SX5 20

https://allelectric.mk/product/velosiped-ecobike-sx5-20-13ah-crn/ ...


1.825 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:21Specialized rockhopper expert 29er

Tiptop Shimano Deore 2x10 TECTRO Kocnici 180mm so 160mm SR Santhou...


505 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:20NOV KVALITETEN RANEC

Novi lesni i kvalitetni ranci Tel. 075 248 405


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 јун 19:46RANEC 900 DEN

NOV RANEC 900 DEN Tel. 075 248 405


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 јун 18:24NOV VELOSIPED GHOST KATO PRO 29

VELOSIPEDOT E GANZ NOV,SO VRVNA DEORE OPREMA ISTIOT OD SLIKATA GERMAN...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 јун 15:39Bixs 27,5 M17

Swiss made


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 јун 12:30Specialized rockhopper 29

Velosipedot 19L fabricka sostojba na nego se prvite gumi sto ukazuva ...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 јун 12:29Velosiped vo odlicna sostojba !!!

Poveke info na tel: 075 24 54 59


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 јун 12:09Capricorn 20'' velosiped-detski

Prodavam detski velosiped Capricorn 20 ka velicina kupen od Vucko vo ...


4.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 јун 07:55"Caminada"

Kompletno restavriran i kastomiziran za gradsko vozenje. Mnogu novi d...


250 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
350 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 јун 22:08MTB er.29 & E-City Bike er.28 On Sale

Se prodavaat MTB ACCESS DEBRIS er.29-Cena:23.000den. E-City Bike ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 јун 13:13DETSKI VELOSIPED SPRINT PARALAX 20 FULL SUSPENSION FRAME

VELOSIPEDOT E NOV KOMPLETNO FUNKCIONALEN SO DVOJNA SUSPENZIA KUPEN...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 јун 13:03PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 LIGHTWEIGHT TOURING SERIES LIMIT

PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 MODEL 1802 LTS LIMITIRANA SERIA NA VELOSI...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 јун 13:02PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB AVALANCHE ALL TERRA 3.0 USA

PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB MODEL AVALANCHE ALL TERRA 3.0 MADE IN US...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 јун 13:02PRODAVAM VELOSIPED SPECIALIZED 26 MTB HARDROCK SPORT ALTUS

VELOSIPEDOT E VO ODLICNA SOSTOJBA NOVI GUMI SERVISIRAN KOMPLETNO FUN...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 јун 13:02PRODAVAM TOCAK CAPRIOLO DIAVOLO 18 SPEED SHIMANO SISTEM 24''

PRODAVAM VELOSIPED CAPRIOLO DIAVOLO ALL TERRAIN BIKE HI-TEN TUBESET 4...


105 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
125 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 јун 11:01e-Велосипед Ecobike ALPER ROAD

https://allelectric.mk/product/velosiped-ecobike-alper-road-10-4a-sre...


1.790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 јун 10:51CAPRIOLO LEVEL 9.3 NOVI VELOSIPEDI !!!

Se prodavaat novi Capriolo Level 9.3 So 2 godini garancija, 29 Guma ...


28.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 јун 08:31Poni velosiped

Ponito e vo odlicna fabricka sostojba,na nego se funkcionira,komletno...


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 јун 08:11Se prodava malku vozen velosiped SCOTT

Se prodava malku vozen velosiped marka SCOTT golemina S.


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 јун 21:01TREK 4400

Prodavam velosiped TREK 4400. Poloven vo odlicna sostojba. Sreden kom...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 јун 19:37PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY RUNNER HARDTALL FULL SHIMANO 26''

PRODAVAM VELOSIPED MAX RUNNER HARDTALL HI-TEN STEEL FORK PERFORMANCE ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 јун 17:41Cube stereo hpc 120

Karbon ramka, xt 2x11, fox amortizeri, golemina M


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 јун 16:31Polar alpina/ fanatic

Prodavam prezacuvani tocaci 26ka Alpina 7000 Fanatik 5000


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 јун 13:54Se prodava velosiped 18 brzini shimano odlicen

Se prodava velosiped 18 brzini vo odlicna sostojba trkalo 28" incen ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 јун 13:42City Bike canyon commuter 8

Се продава canyon commuter 8 Големина на рамка L за висина од 170-1...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 јун 09:34Bianchi Camaleonte Sport-ekstra socuvan

Se prodava ekstra socuvan Bianchi Camaleonte Sport, super gradski vel...


380 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
430 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 јун 18:46DOWNHILL TOCAK RAM FREERIDE

x9 menjaci code r kocnici top sostojba m golemina


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 јун 15:03Velosiped wheeler uvezen od ch

Wheeler so STX Komponente 26


4.009 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 јун 11:48Roleto 26 aluminium

Roleto MTB uvezen od CH


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 јун 11:42Coronado uvezen od ch

Velosiped 28 ispraven


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 јун 11:42Tocak vo top sostojba

tocakot e vo dobra sostojba. poveke ino na 075 408 980


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 18:00Tocak- zenski ne vozen

tocakot e skoro koristen. poveke info na 075 408 980


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 17:58Tocak vo dobra sostojba

Tocakot e vo dobra sostojba. poveke info na 075 408 980 Moze i na ba...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 17:56Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам