Струга
                           
331 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava golem soncev stan pokraj ezero

Продавам стан со поглед езерото во Струга. Станот е на 5ти спрат (95 ...


115 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


96.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 фев 17:08Промовирано

Se izdava deloven prostor vo centar na Struga!

Se izdava deloven prostor vo ulica Marks Engels so povrsina od 30m2, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:39Se Izdava Opremen Stan

Се издава наместен стан, на 3-ти Кат, на улица партизанска во зградит...


285 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 16:16  НОВ ОГЛАС

Se prodava golem soncev stan pokraj ezero

Продавам стан со поглед езерото во Струга. Станот е на 5ти спрат (95 ...


115 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00Se izdava pod kirija

Se izdava pod kirija Viber 0041788278917


250 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00niva vo selo livada

zemjiste od 4100km2 sred selo livada. 12evra po m2. cenata e fiksa. p...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 12:45se prodava zemjishte

se prodava zemjishte zad ambulantata vo selo Livada. kvadratura 4100k...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 12:45Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
Вчера 12:42Se Iznajmuva Deloven Prostor

Deloven Prostor vo Struga na kej pokraj rekata Crn Drim. Dukanot se ...


250 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 11:11PLACOT SE PRODAVA

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanic...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:01Placevi za gradba so povrshina od 3082m2

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:23Деловен простор,поволно

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-(дуќан) 30м2 и плац 300м2 во склоб на дуќан...


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

04 фев 18:05DELOVEN PROSTOR-pod kirija

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-(дуќан) 30м2 и плац 300м2 во склоб на дуќан...


1 €
или предлог цена
04 фев 17:56Nov stan 46 m2 vo Nabizi-Struga!!!

SE PRODAVA: Nov stan vo gradba 46m2 na 8 mi sprat na Istok, Kula br.3...


49.900 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 фев 15:30Se prodava niva vo s Livada

Se prodava niva vo s Livada nivata e 6000m cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
04 фев 13:20Plac do Evro hotel Struga

Se prodava plac od 2130 kvadrati vo blizina na Evro hotel Struga 500 ...


70 €
или предлог цена
04 фев 13:20Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


105.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
110.000 €
Струга

Станови

04 фев 11:55Нива-Струга-Франгово

Парцела бр. 75 Катастарска општина франгово-вон-град


27 €
или предлог цена
03 фев 18:46Kupuvam vikendica vo Visni Strusko

Kupuvam vikendica vo Visni moze I stara kuka 070232956


1 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

03 фев 17:42PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
03 фев 16:27Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 фев 16:27Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

03 фев 11:19Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
03 фев 10:51СЕ ПРОДАВА НИВА/ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива/плац - КП 2219/2 со површина од 1.968 м2 до главниот ...


60.000 €
или предлог цена
03 фев 10:12СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


8 €
или предлог цена
03 фев 10:12СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С. МИСЛЕШЕВО

Се продава нива - КП 84/2 во с. Мислешево со површина од 4.219 м2. Це...


7 €
или предлог цена
03 фев 10:12Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 фев 10:08Vikend kuca s. Visni struga

Se prodava vikend kuca kompletno sredena. So celosna dokumentacija I ...


29.000 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

02 фев 16:45STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Stano...


9 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 фев 13:56Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem i SE PRODAVA deloven prostor od 700m2- poraneshna ...


3 €
или предлог цена
02 фев 10:50Se prodava apartman vo Evro hotel

Se prodava ekstra apartman vo Evro hotel vo Struga na 1 sprat,renovir...


28.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

02 фев 09:03Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


96.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 фев 17:08plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 PLACOT E NA PRVA LINIJA NA AV...


25 €
или предлог цена
01 фев 07:54NOV DUPLEKS STAN 141M2

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


126.900 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 фев 07:03NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 фев 07:02Se izdava stan pod kirija

Се издава комплетно наместен стан од 55м2 за подолг временскипериод.Н...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 јан 21:22*** Капитал *** Двособен стан со двор Езерски Лозја, Струга

Шифра 10 968 Нов двособен стан со дворно место во Езерски Лозја, Стр...


67.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 јан 15:22Prodavam kuka

Se prodava kuka vo centralnoto podracje na Struga, na 100 metra od gr...


120.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

31 јан 11:02Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

31 јан 10:41NOV DUPLEKS NA 100M OD EZERO

"PRIMA NEDVIZNOSTI" od Ohrid nudi nov dupleks na samo 100m od ezero s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

31 јан 09:25Plac vo Mislesevski Pat !!!

Prodavam plac vo Mislesevski Pat od 10800 m2,pogoden za izgradba na f...


50 €
или предлог цена
31 јан 07:32Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам