81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нива-Струга-Франгово

Парцела бр. 75 Катастарска општина франгово-вон-град


27 €
или предлог цена
Вчера 18:46PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:27Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:51СЕ ПРОДАВА НИВА/ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива/плац - КП 2219/2 со површина од 1.968 м2 до главниот ...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 10:12СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


8 €
или предлог цена
Вчера 10:12СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С. МИСЛЕШЕВО

Се продава нива - КП 84/2 во с. Мислешево со површина од 4.219 м2. Це...


7 €
или предлог цена
Вчера 10:12Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
02 фев 08:46plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 PLACOT E NA PRVA LINIJA NA AV...


25 €
или предлог цена
01 фев 07:54PLACOT SE PRODAVA

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanic...


1 €
или предлог цена
01 фев 07:44Se prodava niva vo s Livada

Se prodava niva vo s Livada nivata e 6000m cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
31 јан 10:34Plac vo Mislesevski Pat !!!

Prodavam plac vo Mislesevski Pat od 10800 m2,pogoden za izgradba na f...


50 €
или предлог цена
31 јан 07:32Mislesevo Struga !!!

Se prodava plac 1100 m2 vo centarot na selo Mislesevo - Struga, pozad...


80 €
или предлог цена
31 јан 07:32Shitet pllac 80m2 ne rrugen Boro Duni ne Struge

Shitet pllac prej 80m2 ne rrugen Boro Duni ne Struge.Cmimi 300 euro p...


24.000 €
или предлог цена
30 јан 11:17Нива Плац

Се продава нива со 2765м2 Во селото ЛОЖАНИ Струга Нивата се наоѓа...


По Договор
или предлог цена
29 јан 20:245230m2

5230m2 vo blizina na rekata sateska pomegju dvata patovi za ohrid za ...


По Договор
или предлог цена
29 јан 16:30PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
28 јан 21:15Земјиште во Горно Татеши

Се продава земјиште во Горно Татеши Контакт Viber 00 43 676 5554979


10 €
или предлог цена
27 јан 17:23Се продава земјиште во Езерски Лозја

Се продава земјиште во Езерски Лозја во близина АС - кампот Контакт...


1 €
или предлог цена
27 јан 17:23Prodavam niva

Prodavam niva zemjodelsko zemjiste 6000 mkv, vo blizina na s. Novo Se...


3 €
или предлог цена
26 јан 23:03Plac do Yahja Kemal - 450 m2

Se prodava plac na Magistralen Pat, Pomdolje-Kafasan, do Yahja Kemal....


25.000 €
или предлог цена
26 јан 22:55SE PRODAVA PLLAC VO STRUGA 200m OT NABIZI

SE PRODAVAT PLLAC BLIZU DO NABIZI VO HLLAVNIOT PAT PLACOT E SO DOLU...


100 €
или предлог цена
26 јан 21:46Mesto pokraj ezero

Prodavam mesto pokraj ezero 1087 m2 patot za kalista Shes to...


150 €
или предлог цена
26 јан 17:12Plac do Evro hotel Struga

Se prodava plac od 2130 kvadrati vo blizina na Evro hotel Struga 500 ...


70 €
или предлог цена
26 јан 07:28Се продава плац во Радожда

Се продава плац во Радожда Струга, погоден за градба на викендица. До...


80 €
или предлог цена
20 јан 10:02Se prodava imot vo s. Brcevo

Se prodava imot vo selo. Brcevo Strusko


17.000 €
или предлог цена
17 јан 12:29PARCELA NA GLAVEN PAT

Se prodava parcela 3926 m2 na glaven pat vednas do benzinskata stanic...


30 €
или предлог цена
16 јан 11:13Se prodava niva(plac) na samiot pat Struga-Ohrid

Se prodava plac na samiot pat Struga-Ohrid na 200 metra od ucilisteto...


1 €
или предлог цена
14 јан 16:38Placevi za gradba so povrshina od 3082m2

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
14 јан 09:32Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
30 дек 06:59Placevi na gradezno zemjiste

Gradezno zemjiste idealno za investiranje Prodavam Zejmiste vo Struga...


1 €
или предлог цена
16 дек 19:51Се продава нива во Мислешево-Струга позади хотел Престиж

Се продава нива во Мислешево - Струга на 200 метри од патот за Охрид,...


30 €
или предлог цена
10 дек 19:42se prodava zemjishte

se prodava zemjishte zad ambulantata vo selo Livada. kvadratura 4100k...


50.000 €
или предлог цена
24 ное 16:58niva vo selo livada

zemjiste od 4100km2 sred selo livada. 12evra po m2. cenata e fiksa. p...


50.000 €
или предлог цена
24 ное 16:58Se prodava plač vo Kalista/elen kamen!!!

Se prodava plač vo Kalista/elen kamen so površina od 233m2 placot e s...


1 €
или предлог цена
16 ное 19:09Se prodava plac Elensko, Radozda

Plac vo Elensko, Radozda Sektor/Katastar za nedviznosti: Struga, Kat...


120.000 €
или предлог цена
12 ное 17:24se prodava niva 530 m2

Se prodava niva na stariot pat od struga za ohrid kaj rekata sateska ...


1 €
или предлог цена
19 окт 18:41Атрактивна нива

Се продава земјиште 7500 м2 на атрактивна локација, позади царинскиот...


1 €
или предлог цена
14 окт 21:05Плац во Радожда

Се продава плац во Радожда Струга, погоден за градба на викендица, ис...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 07:37Нива во с. Биџево

Се продава нива во с. Биџево, број на парцела 576/2, површина 14, 350...


По Договор
или предлог цена
03 сеп 11:36Kupuvam Zemjiste vo Radozda Struga

Kupuvam Zemjiste gradezno ili zemjodesko no i vo planina po dogovor d...


1 €
или предлог цена
22 авг 15:27Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам