Кочани
                   
1091 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆MERCEDES A200CDI 140KS AVANTGARDE FULL OPREMA 2008G☆

☆MERCEDES A200CDI 140KS AVANTGARDE FULL OPREMA 2008G☆ PL...


4.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.950 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:42Промовирано

FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS *** PERFEKTEN ***

FORD FOCUS PROIZVEDEN 12 MESEC 2011 1.6 TDCI 70KW 95KS 6+1 BRZINA ...


6.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:36Промовирано

OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 NAVI, MAKD OPREMA !!!

OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 GODINA SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO ...


7.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:09Промовирано

# VW GOLF 5 2.0 FSI ODLICEN***

VW GOL5 2.0 BENZIN,KOLATA E PROIZVEDENA 12 . 2004 G.PERFEKTNO SOCUVAN...


5 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 20:50VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA

NOV UVOZ HOLANDIJA PARKTRONIK GOD 2012 PLATENI DAVACKI KOMPLET O...


5.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:29RENAULT CLIO 1.5 DIZEL UVOZ GERMANIJA

RENAULT CLIO UVOZ GERMANIJA 🇧🇪🇧🇪🇧🇪 1.5 DCI DIZEL 2008 GODINA...


3.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:29VW GOLF 2.0 TDI UVOZ GERMANIJA

GERMANIJA DONESENA SO VOZENJE PERFEKTNA SOSTOJBA ODLICEN MOTOR ...


4.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.850 €
Кочани

Автомобили

Денес 19:28MERCEDES E 200 KOMPRESOR ***NOVA***

KOLATA E UVOZ GERMANIJA SEGA CARINETA I PLATENI DAVACKI KUPENA OD ...


5.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:28FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVAC...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:28VW POLO 1.2 BENZIN NOV UVOZ ODLICNO

KOLATA E NOV UVOZ SLOVENIJA ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO RE...


2.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:28VW GOLF 2.0 TDI 110 KS ODLIČNA SOSTOJBA

NOV UVOZ GOLEMA NAVIGACIJA VEBSTO PARKTRONIK PLATENI DAVACKI KOM...


7.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:28FIAT PANDA 1.1 BENZIN 112 000 KM

NOV UVOZ REALNI 112 000 KM SERVISNA KNISKA PLATENI DAVACKI ODLIČN...


2.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:28SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS. UVOZ GERMANIJA

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO VOZENJE VO ODLIČNA SOSTOJBA PLATEN...


4.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:28Land Rover freelander 2 odlicen

Voziloto e vo moja sopstvenost 5 godini 2009 godina Realni 167 000 ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:34BMW E90 FACE LIFT

BMW 318, E90 Face-lift 2.0 motor, 143 konjski sili, EURO 5, manuel...


8.490 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:27Se prodava RENAULT CLIO … 1.5 dci … 2006ta.

- Eden od najekonomicnite motori - Stegnato do maksimum - Podvozje,...


3.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.600 €
Кочани

Автомобили

Денес 18:24Mazda 6 2.0D 140ks

Mazda 6 2.0D 140Ks Proizvedena 12 ti mesec 2008g prva registracija 20...


6.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:40Se prodava ili menuva

Voziloto e so ful oprema. Registrirano cela godina so zelen karton. C...


3.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:36Ford Mustang 2.3 Eco Boost

Ford mustang 2.3 Eco Boost SHELBY COBRA KIT 4novi gumi Servisiran...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:05OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 2004g CELA ZA DELOVI

OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 2004g 7 SEDISTA KOLATA E BEZ ZABELESKA SE D...


900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:27  НОВ ОГЛАС

BMW 320d 2005

Kolata e proizvedena 2005 so 6 brzini 150 konja so ponoviot motor na ...


3.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:59Suzuki swift gl 1.3

Prodavam suzuki swift 1.3 GL OSNOVEN MODEL registrirana cela godina n...


1.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:32Audi A4 1.9 TDI 2004 131 ks

Kolata e donesena od Germanija na bg tablici, bez sminkanje realni ki...


1.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:09Ford Orion 1.8D Extra socuvan

Prodavam Ford Orion 1.8 obicen dizel vo odlicna sostoba registriran ...


1.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:51BMW E90 FACELIFT 320d 163hp 2010god

BMW E90 163hp FACELIFT 2010 god Voziloto e doneseno od Svajcarija ...


9.499 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:18OPEL AGILA 1.3 DIZEL MULTIDZET .ODLICNA

So klima servo elektrika centralno novi gumi ..Uvezeno od Italija so ...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:15  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON II 1.9 TDI 105 FACE LIFT 2010 GERMANIJA

SEAT LEON II 1.9 TDI 105 2010 240 000 KM UVOZ GERMANIJA PLATENO D...


7.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:35VW GOLF V 1.9 TDI 105 GT SPORT GERMANIJA

VW GOLF V 1.9 TDI 105 GT SPORT 2008 191 000 KM UVOZ GERMANIJA PLA...


6.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:35VW POLO V 1.6 TDI 90 2010 COMFORT LINE GERMANIJA

VW POLO V 1.6 TDI 90 COMFORT LINE 2010 250 000 KM UVOZ GERMANIJA ...


6.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:35VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE 2009 250 000 KM UVOZ GERMANIJA P...


8.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:35VW PASSAT CC 2.0 TDI 140 HIGH LINE NAVI PANORAMA GERMANIJA

VW PASSAT CC 2.0 TDI 140 HIGH LINE 2009 279 000 KM UVOZ GERMANIJA ...


10.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:35NISSAN JUKE 1.5 DCI 2011 GERMANIJA

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 2011 159 000 KM SERVISNA KNISKA ZAVERENA ...


10.050 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:35VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA DYNAUDIO

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE 2009 181 000 KM SERVISNA KNISKA ...


8.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:35AUDI A5 S LINE 2.0 TDI 190 PS 2016

S line oprema -ABS+ESP+ASR -Климатроник (три зони) -Алу бандажи со...


24.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00AUDI A3 SEDAN 1.6TDI 110HP ATTRACTION

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2015 ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ОПРЕМА ABS AirBag ES...


13.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Golf 6 1.6tdi highline 2011god. 105 hp navi

Abs Esp 2 kluca Halogenki Komandi na volan Elk.na 4 prozori i ...


8.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:37VOLVO XC 60 2.4 D5 215 KS 2013 GOD R-DESIGN MK TABLI !!!

- REGISTRIRAN DO 2023 + ZELEN KARTON - KOMPLETNO SERVISIRAN - ...


16.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:32AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2010 GOD !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - OR...


8.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:32MERCEDES A180 CDI 109 KS 2006 GOD AVANTGARDE !!!

- - UVEZEN OD ITALIJA - - - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRAC...


3.150 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.450 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:32FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS *** PERFEKTEN ***

FORD FOCUS PROIZVEDEN 12 MESEC 2011 1.6 TDCI 70KW 95KS 6+1 BRZINA ...


6.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:36Mercedes-W204-C220-170 ks

Од опрема поседува: -Ксенон/Би Ксенон -Климатроник -Команди на волан...


6.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:56Ford focus 3

Se prodava ford focus 2011 2.0 tdci 103KW 140 KS 6 stepen menuvac...


7.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:26SEAT EXEO 2.0 TDI 88kw/120ks 2011god

Godina na proizvodstvo 10/2010god Registracija do 07/2023 so zelen k...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам