Подкатегорија:
                   
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Звучници малку користени

Се продаваат звучници, малку користени, во перфектна состојба 2+1, ид...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:35Shure SM 58 mikrofon

Nov shure SM-58 dynamic


100 €
или предлог цена
Вчера 23:37Proel stalaci za klavijaturu

Proel stalke za sajzeri so dva sprata Koferi fatroli torbi za muzič...


50 МКД
или предлог цена
Вчера 17:06AKG Dalinski Pilotka

Se prodava Dalinski Akg nov so pilotka za poveke info na tel


1 €
или предлог цена
Вчера 15:42AKG Dalinski

Se prodava dalinski AKG vo odlicna sostojba namenet e za site instru...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:41DRZACI ZA MIKROFON ZA NA TAPANI

NOVI DRZACI ZA MIKROFON ZA NA TAPANI CENA ZA EDNO PARCE ===========...


600 МКД
или предлог цена
19 мар 08:10RCF horni PEAVEY visokotonec bas basovi skretnici

PRVO PROCITAJ UBAVO ! PRVO PROCITAJ UBAVO ! SE E NOVO 1... 12...


330 €
или предлог цена
15 мар 21:23Shure wh 30

Prodavam pilotka shure wh 30 kako nova socuvana


По Договор
или предлог цена
13 мар 15:34Sennheiser e 604

Динамичен инструментален микрофон E 604 е микрофон со кардиоиден ...


По Договор
или предлог цена
13 мар 15:34Shure SM57 LC mikrofon

кардиоидни карактеристики контурен фреквентен одговор за јасни инст...


По Договор
или предлог цена
13 мар 15:34Soundcraft Ui24R

24-Kanal-Mischpult mit integrierter Stagebox und DSP paralleles Mu...


По Договор
или предлог цена
13 мар 15:34Mikrofoni za tapani

Komplet 7 mikrofoni za tapani so perfekten zvuk. Spakuvani vo alumini...


180 €
или предлог цена
13 мар 09:45PRODAVAM NOV NEKORISTEN MIKROFON SENNHEISER E945

MIKROFONOT E SKOZ NOV ZICEN A VERZIJA SO KUTIJA DOKUMENTI TORBICK...


6.500 МКД
или предлог цена
11 мар 18:59Behringer 1002fx i 1202 Mikseti

Se prodavaat odlicno socuvani Behringer 1002fx 10 kanalna mikseta so ...


80 €
или предлог цена
09 мар 08:45PRODAVAM NOV NEKORISTEN SHURE BETA58A MIKROFON

PRODAVAM NOV NEKORISTEN ZICEN MIKROFON SHURE BETA58A SO KUTIJA DOKUME...


6.150 МКД
или предлог цена
09 мар 08:16AKG Set od bezicni mikrofoni,pilot i bubici

2 bezicni mikrofoni, 2 AKG HT300, 2AKG SR300


1 €
или предлог цена
08 мар 17:54PRODAVAM MREZI TOPKI ZA SITE VIDOVI SHURE MIKROFONI MREZA

MREZI TOPKI SO SUNGER VNATRE ORIGINALNI ZAMENSKI NOVI MREZI ZA SITE M...


600 МКД
или предлог цена
07 мар 21:28Mikseta BEHRINGER

Prodavam mikseta BEHRINGER europower PMP1000 vo besprekorna sostoja.I...


290 €
или предлог цена
27 фев 23:25AKG dalinsko

Prodavam Akg Dalinsko PT 40 PRO Dalinskoto e vo super sostojba si rab...


220 €
или предлог цена
22 фев 22:31Pilotka shure sm35

Nova bez tragovi na koristenje


180 €
или предлог цена
12 фев 10:35Zvucnici snagatori

15 Jbl basovi Alto15ki aktivni 2000w


3.000 МКД
или предлог цена
10 фев 17:30Line 6 XD-V55 wireless microphone

Se prodava Line 6 bezzicen mikrofon


230 €
или предлог цена
08 фев 19:38Line 6 XD-V35 wireless microphone

Se prodava Line 6 bezzicen mikrofon


130 €
или предлог цена
08 фев 19:38Shure Unisphere model 565 vintage

Se prodava Shure vintage mikrofon


60 €
или предлог цена
08 фев 19:38Sennheiser ew300 g2 daljinski

Prodavam daljinski SENNHEISER EW 300 G2 odlicno socuvani


300 €
или предлог цена
08 фев 17:55NOV KABEL 5 METRI ZA MIKROFON XLR

Nov kabel mikrofonski dolzina 5 metri XLR kanoni


700 МКД
или предлог цена
08 фев 16:42Prodavam muzicki sistem

Muzickiot sistem ne e koristen mnogu. Odlicno e zacuvan. Totalno fu...


По Договор
или предлог цена
05 фев 09:26Microfon shure / mikrofon shure

Prodavam microfon shure socuvan komplet so kufer kako na slikite, BEZ...


210 €
или предлог цена
03 фев 20:48Se iznajmuva ozvucuvanje

Се изнајмува професионално озвучување за секаков вид на прослави,роде...


1 €
или предлог цена
01 фев 17:36Mrezi za SHURE beta58,sm58 pg58 zicani i bezicni mikrofoni

NOVI MREZI MREZA ZA SHURE MIKROFONI ZICANI I BEZICNI BETA 58 SM58 ...


600 МКД
или предлог цена
01 фев 16:29BUBA BUBICA MIKROFONI

NOVI BUBICA MIKROFONI SO DZEK 3,5MM I DOLZINA NA KABEL 1 M


300 МКД
или предлог цена
27 јан 23:19KAPACE ZA BATERIJA ZA BEZICEN SHURE MIKROFON

NOVI KAPACINJA ZA BEZICNI SHURE BETA58 MIKROFONI


500 МКД
или предлог цена
18 јан 09:38PRODAVAM NOV NEKORISTEN MIKROFON SENHEISER E845S SO PREKIDAC

NOV SKROZ VOOPSTO NEKORISTEN SO KUTIJA DOKUMENTI TORBICKA I DRZAC ZA ...


3.600 МКД
или предлог цена
13 јан 17:23NOVI DRZACI ZA MOBILEN TELEFON ZA NA STALKA

NOVI DRZACI ZA MOBILNI TELEFONI ZA RAZNI STALKI


600 МКД
или предлог цена
02 јан 19:25Dynacord Powermate 1000-3 ,CMS 1600-3

Ovlasten distributor za Dynacord i Electrovoice Novi so 3 godini gar...


3.100 €
или предлог цена
21 дек 22:52PRODAVAM MREZI TOPKI ZA SITE VIDOVI SHURE MIKROFONI MREZA

MREZI TOPKI SO SUNGER VNATRE ORIGINALNI ZAMENSKI NOVI MREZI ZA SITE M...


500 МКД
или предлог цена
19 дек 19:12Iznajmuvam zvucnici mikseti

Iznajmuvam muzicka oprema mikseta zvucnici mikrofoni tapani I dr


50 МКД
или предлог цена
13 дек 13:58Vufer Crunch

Se prodava vufer i radio za seat leon povekje info na tel


3.000 МКД
или предлог цена
02 дек 10:59EMG DG20 David Gilmour

Se prodavaat najdobrite aktivni magneti kompleten set so Fender USA ...


25 ное 00:42Pojacalo i zvucnici

zvucnici vo super sostojba malku koristeni ne se osteteni ili izduva...


3.500 МКД
или предлог цена
20 ное 10:52Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам