Ѓорче Петров
                   
3356 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 116 D 2.0 NAJEKONOMICEN MOTOR GARANTIRANO TOP SOSTOJBA

REDIZAJN....GARANTIRAN PROIZVOD !!!!NAJMALA POTROSHUVACKA SO GARANCIJ...


9.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

31 мај 11:30Промовирано

Mazda CX7 2.3 Turbo benzin EXTRA!!!

Se prodava Mazda cx7 2007 godina 2.3 benzin 260 ks Mnogu zdrav Japo...


6.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 19:01Промовирано

Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 4x4 177 hp 2012 god.

Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 4x4 2012 god. Sila na motor: 130 kW (1...


12.700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

29 мај 22:30Промовирано

19inch 5x120 bmw

Bandasi so gumi 19inch 5x120 Bmw


1 €
или предлог цена
Денес 13:2515inche 5x112 germanski

15inch 5x112 Original 070600236


1 €
или предлог цена
Денес 13:24Se prodava Citroen C4

1.6 HDI 73 kw registriran cela godina mozna e zamena so dva para al...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:2416inche 5x112 mercedes

16inche 5x112 Mercedes 070600236


1 €
или предлог цена
Денес 13:22Aluminski bandasi 15ki 5x120 bmw

Aluminski bandasi 15ki za bmw bandasite se so gumi...za poveke info n...


1 €
или предлог цена
Денес 13:22ОГЛАС ЗА РАБОТА

Транспортна фирма "ФРИГО ИНТЕРНАЦИОНАЛ" има потреба за професиона...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 13:00Prodavam glanc nov celicen bandaz 16ka

Bandazot e glanc nov 5x112 H2 ET53 16ka Cena 2000 denari


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam VW Passat

Pasat 2.0, 2005 god dizel ,redovno odrzuvan ,smeneto kaisi ,komplet,d...


5.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Prodavam BMW 320i

Kolata e vo odlicna sostojba samo za seriozni kupuvaci i meraklii. Za...


9.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Piaggio Mpt3 250cc

075384226 Ekstra cena za kesh


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00Delovi za mercedes 405

Polovni delovi komplet vo dobra sostojba Motor 447 Menuvac manue...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автобуси

Денес 13:00Peugeot 308 HDI

Peugeot 308 2009g 1.6 HDI registirano cela godina servisirano kolata ...


4.850 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Mazda 6 2.2D SkyActive

Se prodava Mazda 6 - 2.2 Dizel 150ks -Automatic 6 brzini -Keyless;...


15.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Bmw e36 316i compact

Plin A-test na dizni A-test na folija Napraven servis ujle, filt...


3.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:53Audi Polovni Delovi / Ауди Половни делови

❗ AUDI Половни делови❗ За повеќе информации и потребните делови з...


888 €
или предлог цена
Денес 12:50Se prodava Skoda Yeti 1.6 tdi 2011g

Se prodava Skoda Yeti 1.6tdi 105ks vo odlicna sostojba uvezena od Bel...


7.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
8.200 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:36Zaden branik za pezo/peugeot 404

Se prodava zaden branik za pezo 404 mnogu socuvan Tel za kontakt 075 ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

Денес 12:34NISSAN QASHQAI 1.5DCI 2009 TOP SOSTOJBA

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 2010 ✅KLIMATRONIK ✅KOMANDI VOLAN ✅EL...


6.499 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:29FORD FOCUS 1.6TDCI 90KS TOP SOSTOJBA

FORD FOCUS 1.6tdci 90ks 2006/5 -KLIMA -KOMANDI VOLAN -BORD KOMPJU...


111.111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:29RENAULT MEGANE III 1.5DCI 90KS FULL REGISTRIRAN CELA GOD

RENAULT MEGANE III 1.5DCI 90KS 2009/08 -KLIMA -BORD KOMPJUTER -KO...


4.199 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:29Se prodava Seat Ibiza 1.4 TDI 2008

Se prodava Seat Ibiza 1.4 TDI 2008 Napraven golem i mal servis pred ...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:11Gumi za ford 13

Site cetiri se isti


80 €
или предлог цена
Денес 11:57BMW E92 320D 177PS 2009 NOV UVOZ CH

Se prodava Bmw e92 320D 2009✅ 🇨🇭🇨🇭DONESENA OD CH🇨🇭🇨🇭 Komple...


9.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:55Renault Clio 1.4 (95KS) Benzin/Plin Atest so Full Oprema

Prodavam Renault Clio 1.4 (95KS) Benzin/Plin Atest so Full Oprema 200...


2.150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:54Se prodava VW Volkswagen Touran

Se prodava VW Volkswagen Touran redizajn vo besprekorna sostojba,moto...


5.800 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.350 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:47Se prodava Audi a3

Audi a3 2.0 2003 Napravenaa cela prednicaa pred dva meseca do stravc...


3.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:40TAMPON RIZLA2 i slunak extra kafliteten extri oslugi za vas

15 kubika nosime i 18 kubika so nas prevoz pravime mnogu realni ceni


1 €
или предлог цена
Денес 11:40zemja prva klasa extra cena

zemjat na golema kolicina ekstra cena prva klasa za treva za bafca 07...


1 €
или предлог цена
Денес 11:40iskopi i transport na sekakov vid

ISKOP,TAMPONIRANJE,HUMUS 1.VRSIME - RAZNI MASINSKI ISKOPI NA PODRUMI...


1 €
или предлог цена
Денес 11:40Se prodava fiat Qubo 2014 benzin-metan

Се продава fiat Qubo 1.4 бензин-метан 2014 година.Возилото е во одлич...


11.111.111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:33Suzuki Swift 1.3 DDiS 2007 51kW/69PS

Се продава Suzuki Swift III, 1.3 DDiS, 2007 година, 51kW/69PS. Регист...


4.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:29Daihatsu Sirion 2008-lev elektrichen,nov retrovizor

Retrovizorot e elektrichen I nov. Pri narachka e zgreshena stranata.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:26Opel Vectra c 1.9cdti

Vectrata e redovno odrzuvana so site servisi posleden servis ulje i f...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:04Ford focus 1.6tdci neuvezen od prv gazda

Fordot e redovno odrzuvan vo ovlasten servis mida motors poseduva ful...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:03Delovi za Ford focus 98-2004 tddi tdci

Delovi za ford focus 1998 - 2004 072/215-412


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:48Citroen C3 1.4 METAN

Voziloto e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:44Golf VI 1.6 Highline

Kolata e vo odlicna sostojba,neuvezuvano


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:44BMW 325I LPG

Voziloto e so ful oprema golema navigacija siber klimatronik dvozonsk...


7.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:39AUDI A6

Ауди 6 фул опрема (сервисна книшка i фискални од сите сервиси) 2.0 (...


17.250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:37Prodavam Suzuki Swift 1.3 atest plin prvi gazdi

Se prodava Suzuki Swift 1.3, prvi gazdi.. (nov atestiran plin pred 4 ...


980 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:36Страна 1 од 84

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам