Ѓорче Петров
                   
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ОГЛАС ЗА РАБОТА

Транспортна фирма "ФРИГО ИНТЕРНАЦИОНАЛ" има потреба за професиона...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Вчера 13:00MERCEDES 811D PATAR FABRICKI KIPER 071242257

Se prodava BEZ DOKUMENTI Mercedes 811D. PATAR SO FABRICKI KI...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Вчера 11:04Се продава камион Iveco

Се продава камион Iveco во исправна состојба. Година на производство...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

06 јун 15:50Се продава камион Mercedes Sprinter

Се продава камион Mercedes Sprinter во исправна состојба. Година на ...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

06 јун 15:50Prodavam 4 gumi 385/55 22.5

Prodavam 4 gumi 385/55 22.5 vo solidna sostojba. Gumite se socuvani i...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

06 јун 15:38Pomosna Šasija za Man TGA

Izvadena od Man TGA 2007 godina Od 4 osovinec Kompletna e za kiper ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

06 јун 12:07Hidraulicna Makara kompletna

Vo ispravna sostojba Sajlla ispravna Pogodna za vlecenje kontejne...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

06 јун 12:04Prodavam Peugeot boxer 2012

Prodavam Peugeot boxer 2012 3.0 177ks, Iveco motor, fabricki odrzuvan...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

05 јун 22:46Se prodava solo volvo fl, 18-280 euro 5,2009 god

Se prodava volvo fl 280,euro 5,2009god,klima,retarder,nosivost 10400 ...


17.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

05 јун 21:26Dizalica Digalka

Digalka 10t


30 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

03 јун 12:48ABS kabel

Prodavam


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

03 јун 12:48MAN TGS

MAN TGS 35.440 2009 565.xxx km 076423334 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

02 јун 13:41VOLVO FMX 500

VOLVO FMX 500 2013 480.xxx km 076423334 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

02 јун 13:41MAN TGS 2012

MAN TGS 41.480 2012 460.xxx km 076423334 🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

02 јун 13:41MAN TGS

MAN TGS 41.480 2011 488.xxx Km 🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

02 јун 13:40MAN TGS 41.400 MIKSER 9m3

MAN TGS 41.400 2008 324.000 MIKSER NOV 2021 9m3


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

02 јун 13:40Mercedes actros 3258

Mercedes actros 3248 God.2009 Km.544.000 KIPER 8X4


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

02 јун 13:40MAN TGS

MAN TGS 35.440 390.000KM 2009 🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

02 јун 13:40Delovi Za Daf Xf Euro 5 071372201

Delovi Za Daf Xf Euro 5 071372201


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:58Prednica za Volvo FH FM Predna Osovina

Prednica izvadena od vlekac 070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:26Prednici defercijali motori za razni kamioni Mercedes Man ..

Motor od Volvo Kamion vlekac postar model Motor od Vario Motor za m...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:26Pumpa Banana

Golema pumpa banana za kranovi,grajferi,kiperi itn. Za 3,4,5 osovins...


600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:25Cilinder za Damper Kiper Korito

Cilinder za damper korito kiperi so mestopolozba pozadi kabina na pre...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:25Kuki za golemi kamioni Originalni za teski vozila

Originalni kuki za teski tovarni vozila


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:24Man 33.360 TGA 6×4 Meiller Kipper -07 god

Reg do 12.07.2023 257 000 km servisna kniska i potvrda od Tüv pri se...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:24Digalka Kran

Digalka grajfer na iznajmuvanje 070245782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:24Digalka Kran Istovar Utovar Šlep Služba

Uslugi so digalka kran Prevoz na sekakvi vozila,masini,kontejneri,ba...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:24Sanduk za 4 osovinec 2005 god Iveco Scania Mercedes

Patos kako nov 3 stran zaden kapak i stranica na hidraulika Original...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:24Menjac od kamion Mercedes

Izvaden od Mercedes SK kosi prozori 7+7 070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:24Šasiski ventili Pumpi Priklučoci i se za Kiper sistem

070 245 782


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:24Mercedes Atego 816 Kiper

2007 god. 6 brzini Na federi napred nazad Odlicna sostojba 070...


19.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:23Digalka Kran Istovar Utovar Šlep Sluzba Pomos na pat

Prevoz na sekakva roba masini kamioni itn. Niz cela MKD Uslugi so kr...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:23Mercedes Actros 8×4 Meiller Kipper

Site novi gumi registriran Power shift so kumplug Spremen za rabota...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

31 мај 20:22schwarzmuller

schwarzmuller 2007godina 6300kg teska gumi 50%


7 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

24 мај 17:46BOSCH PUMPA

Se prodava bosch pumpa nova ne upotrebena za kamioni MAN ili gradezni...


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

23 мај 16:51MERCEDES ACTROS mega EURO6 2013

Se prodava MERCEDES ACTROS EURO 6 , mega ,2013 godina so pominati 93...


22.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

19 мај 21:03Motor prednica defercijal za Mercedes Vario

070 245 782 070 393 547


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

15 мај 10:33Sanduk Meiller Kipper za 4 osovinec

So pomosna sasija rezervar cilinder Kontakt 070 245 782


2.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

15 мај 10:32MERCEDES 811D KIPER FABRICKI MILLER 071 242 257

Se prodava BEZ DOKUMENTI Mercedes 811D. Patat so Fabricki K...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

25 апр 10:07DAF XF 480 FT ADR Влекач

Повеќе инфо на тел: +38975405538 Се продава влекач DAF XF 480 FT A...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

18 апр 14:17Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам