Подкатегорија:
                   
259 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sprava za vezbanje

Twister sprava za vezbanje


Денес 03:23Вратило, разбој, Vratilo, Razboj

Собно вратило со повеќе фатови, разбој и макара / сајла за вежбање на...


Вчера 14:32  НОВ ОГЛАС

Вратило, разбој, Vratilo, razboj

Три модели на мултифункционални вратила Телефон за контакт 076/716...


Вчера 13:00Бенч клупа сталак, benc klupa stalak

Рамна бенч клупа сталак 9799 ден Број за контакт: 076/716-299


9.799 МКД
или предлог цена
04 фев 19:09Бенч клупа, сталак benc klupa, stalak

Коса бенч клупа сталак за шипка 9999ден Број за контакт 076/716-299


9.999 МКД
или предлог цена
04 фев 19:08Разбој Вратило Razboj Vratilo

Висина: 210, 220, 230, 250 Број за контакт: 076/716-299


04 фев 19:08Sprava za stomacni

Se prodava sprava za stomacni Poveke inf 075327554


50 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
3.300 €
04 фев 18:06Profesionalen staticen velosiped Precor USA

Se prodava profesionalen (zastapen niz mnogu teretani niz Bitola) st...


03 фев 23:13Степер

Се продава степер Информации на тел. 078/409-544 Коста


4.000 МКД
или предлог цена
03 фев 12:06TRIKO

Se prodava triko novo, voopsto ne koristeno. Kupeno od Decathlon.


1.800 МКД
или предлог цена
02 фев 06:13TEZINI I BB SPRAVI

SE PRODAVA SAMO KLUPATA PROFESIONALNA od GYM 80,KOSA KLUPA so fikse...


31 јан 19:19Profesionalen velosiped Precor

Profesionalen velosiped Precor usa


31 јан 09:15Се продава Orbitrek Elite

Се продава Орбитрек,со електронско прикажување на калории,вртежи и сл...


26 јан 20:02Држач за бенч, сталак за бенч, Drzac za benc, Stalak za benc

Држач за шипка за бенч клупа 5499 Рамна бенч клупа 4499 Број за к...


4.499 МКД
или предлог цена
26 јан 10:57Life Fitness Discover Treadmill Touch Screen

-Најголема продавница за половна опрема на македонскиот пазар -500м2...


2.490 €
или предлог цена
22 јан 21:28Life fitness Inspire

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


22 јан 21:27Precor Bike P30 835

6 месеци гаранција Обезбеден сервис Комплетно опремување на фит...


22 јан 21:27Повеќенаменско вратило

Повеќенаменско вратило Посетете ја нашата Facebook страна Gym Bull...


22 јан 08:59Разбој, Razboj

Разбој за на ѕид Телефон: 076/716-299


22 јан 08:58Сталак за бицепс, Stalak za biceps

Сталак за бицепс без седиште (за на бенч клупа) 4000ден Сталак за биц...


22 јан 08:58Се продаваат тегови

Се продаваат тегови два пара по 3кг Цена за одделно 600мкд Цена за ко...


1.000 МКД
или предлог цена
16 јан 21:13Коса клупа, Крива клупа, Kosa klupa, Kriva klupa, Бенч клупа

Коса клупа / Крива клупа / Прилагодлива клупа / Бенч клупа Kosa klup...


4.799 МКД
или предлог цена
15 јан 19:59Benc klupa Бенч клупа

Рамна бенч клупа 4500 Коса бенл клупа 4800


4.500 МКД
или предлог цена
27 дек 18:16Benc klupa Бенч клупа

Професионална бенч клупа 5799 Број за контакт 076/716-299


5.799 МКД
или предлог цена
21 дек 13:16Бенч клупа за вежбање

Рамна бенч клупа за вежбање Посетете ја нашата Facebook страна Gym B...


4.499 МКД
или предлог цена
21 дек 13:16Trambulina

Se prodava nova ne koristena!!!


4.500 МКД
или предлог цена
15 дек 22:07Precor Elitical Touch Screen

6 месеци гаранција Обезбеден сервис Комплетно опремување на спортск...


13 дек 10:55Вратило Vratilo

Вратило со повеќе опции за држење Pull up, chin up, vratilo Цена: 3...


12 дек 18:52Kriva klupa Крива клупа

Крива клупа со подесување на лежиштето 6499ден Телефон за контакт 07...


6.499 МКД
или предлог цена
12 дек 18:52Продавам справи за вежбање

Продавам справи за вежбање: Справа за стомачни - 2700 Справа за кар...


По Договор
или предлог цена
06 дек 16:56Helanki - ELL&VOO

Zenski helanki NOVI golemina M,cena eden par 2000 den.070 307 547


2.000 МКД
или предлог цена
02 дек 11:30TORBICA

Nova torbica ne upotrebuvana so etiketa za sekakva namena


1.200 МКД
или предлог цена
29 ное 18:09Tegovi Dumbbell 2x1.5kg

Tegovite se vo odlicna sostojba


500 МКД
или предлог цена
28 ное 07:31GUMENI TOPCINJA ZA VEZBANJE

NOVI GUMENI TOPCINJA ZA VEZBANJE NA PODLAKTICA PO 200 DEN PARCE


200 МКД
или предлог цена
27 ное 11:06TEGCE ZA VEZBANJE

TEGCE OD 1kg ZA VEZBANJE NA POLESNI VEZBI


27 ное 10:42Повеќенаменско вратило - разбој

Повеќенаменско вратило - разбој Посетете ја нашата Facebook страна G...


26 ное 17:45LASTICI ZA VEZBANJE

NOVI LASTICI ZA VEZBANJE VO RAZNI BOI 5 PARCINJA 500 DEN


500 МКД
или предлог цена
26 ное 12:13orbitrek

ae prodava orbitrek vo ispravna sostojba 6000 den


6.000 МКД
или предлог цена
25 ное 00:25Velosiped Tocak

Prodavam tocak velosiped vo top sostojba mnogu malce koristen i toa o...


6.500 МКД
или предлог цена
24 ное 18:00Gold's Gym Waist Belt / Каиш за фитнес

Малку користен од аматер.


1.000 МКД
или предлог цена
16 ное 18:17Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам