728 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:38Промовирано

Se prodava Stan

Se prodava polu namesten stan


92.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 12:45Dukan

Dukanot se PRODAVA/IZDAVA se naoga vo Star Karaorman vo centarot spro...


27.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 12:00Издавам стан во 8ми Ноември, Штип

Издавам стан во 8ми Ноември, Штип. Наместен и веднаш вселив. Информа...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 11:27se izdava

se izdava prostorija od 15 m2 sproti pazaro do boka promet tel, 07539...


50 €
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 11:17Нов Деловен простор

Се издава нов деловен простор погоден за повеќе намени, на само 100м ...


1.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 11:11Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
Денес 10:38ОДОБРЕНИЕ ЗА ГРАДЕЊЕ

исчистен плац со градежно тех.документација платени се. локација у...


25.000 €
или предлог цена
Денес 09:54SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
Денес 09:50SE PRODAVA KUKA VO NASLEBA MAKEDONKA

SE PRODAVA KUKA VO NASLEBA MAKEDONKA STIP 125 M2 SO DVORNO MESTO M...


1 €
или предлог цена
Денес 09:45  НОВ ОГЛАС

ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА

ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА 33000 М2 ПОГЛЕД ВО ЕЗЕРО ТЕЛ. ЗА КНТАКТ: 078...


99 €
или предлог цена
Денес 08:54Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 08:46Kupuvam Garaza vo 8mi noemvri

Kupavam garaza vo 8mi noemvri - do toso arsov ……SAMO REALNI PONUDI...


4 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Денес 08:39Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Prebeg karsi na...


13 €
или предлог цена
Денес 08:02Prodavam sopstveno zemjiste

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata...


20 €
или предлог цена
Денес 08:02Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
Денес 08:02Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
Вчера 23:35Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја)

Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја). -Прв кат...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 22:58Drveni prozorci, vrati, kapaci

Број за контакт 076256700 Останато од капаци уште: - Два 63 x 140...


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 22:24MAGACIN I PARKING ZA KAMIONI SO SERVIS

Se izdava magacin od 1100m2 i plac 7000m2 za kamioni ,avtobusi,kombin...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:14  НОВ ОГЛАС

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ -НОВА ГОДИНА Локација :20 -...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:29Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:25СЕ ИЗНАЈМУВА ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

Се изнајмува комплетно наместен и реновиран стан во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 21:21  НОВ ОГЛАС

Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:59Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:59Izdavam sprat od kukja so

Izdavam sprat od kukja so poseben vlez. Pogoden za studenti


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 18:06Se izdava stan vo blizina na tus market

Se izdava stan vo blizina na tus market.


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 17:49Kupuvam stan

Jupuvam ednosoben stan so zasebma spalna soba.po moznost do 2 sprat b...


40.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
45.000 €
Штип

Станови

Вчера 17:47ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:34SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


180.000 €
или предлог цена
Вчера 16:25Se prodava zemja vo s.Vrsakovo Stip

Niva 18000m2 Niva 23500m2 s. Vrsakovo Stip tel. 075350429


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:26  НОВ ОГЛАС

gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:29Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


27.000 €
или предлог цена
Вчера 14:01Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.999 €
или предлог цена
Вчера 14:01Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:52NIVA POGODNA ZA VIKENDICA

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR. 1242M2


6 €
или предлог цена
Вчера 13:39Купувам двособен стан во Штип

Барам двособен стан во Штип Лифт не е потребно доколку се наоѓа до 2...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Деловен простор на два ката

Се Продава • Атрактивен деловен простор на два ката 100м2 во населба ...


150.000 €
или предлог цена
Вчера 12:42Атрактивен деловен простор

Се Продава ➡️ Атрактивен деловен простор од 500 m² 📲 070 264 507 📲...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:42Се продава, нов стан од 85 m2 во Top Invest

Се продава, нов стан од 85 m2 во Top Invest. Модерен, комфорен стан н...


68.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 12:42Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам