Штип
                           
220 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Одлична можност за бизнис или живеење

Се продава комплетно наместен стан во 1ва зона во Штип. Со 2 посебни ...


34.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Kupuvam garsonjera vo stip do 35 m2

Kupuvam garsonjera vo stip do 10000 eu info na email


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 03:06Се издава стан во центарот на Штип

Се издава спрат од кука во центарот на Штип Инфо на телефон: 07034...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 20:52Se prodava stan vo naselba Senjak

Se prodava stan vo naselba Senjak kompletna kvadratura 82 m2. 62 m2 ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 11:01Издавам стан во 8ми Ноември, Штип

Издавам стан во 8ми Ноември, Штип. Наместен и веднаш вселив. Информа...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:37Се издава нов стан

-Се издава нов наместен стан вo зградата Niko home. -Забрането е чув...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:37Se prodava stan vo Stip

Se prodava stan vo Stip 91 m2 terasa,kompletno namesten so nov mebel ...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 08:43Izdavam sprat od kukja so

Izdavam sprat od kukja so poseben vlez. Pogoden za studenti


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мар 19:59Se prodava stan

Stanot e kompletno namesten Poveke info na VIBER 078975644


1.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мар 16:17Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


33 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 мар 15:32Stan od 100 m2 na 2 sprata

Se prodava Stan vo Stip vo naselba Senjak 2,kaj berbernica Ico Brico....


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 мар 20:58Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan vo Shtip, vo blizina na AMSM. Stanot e sprat...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

25 мар 20:33Se izdava dvosoben namesten stan vo centarot.

64 kvadrati, namesten, del od stolarija renoviran, so aparati za doma...


200 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 мар 19:05ZAMENA STAN ZA STAN

Baram pogolem Stan vo posolidno gradena zgrada so pogolema kvadratur...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 мар 10:36Izdavame sobi za studenti_DANILOV_STIP

Izdavame novi luksuzno namesteni sobi za studenti,vo centarot na Stip...


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 мар 18:25Se iznajmuva nov stan / Се изнајмува нов стан

Se iznajmuva nov nevselen stan, opremen, 2 spalni, dneven prestoj, dv...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 мар 10:56Se iznajmuva nov stan / Се изнајмува нов стан

67 m2 dnevna so kujna i trpezarija i spalna so dva edinecni kreveti, ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 мар 10:56se iznajmuva

Se iznajmuva od 1 april vo istata kujjka ima i stan od 50m2 za zenata...


10.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

19 мар 14:12Stan , baraka..

..Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , tr...


17.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 мар 21:21Se izdava

Se izdava luksuzno opremen stan vo centar. Stanot se izdava na podol...


6 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 мар 15:48се издава наместен стан

цена по договор


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 мар 10:04Ekstra apartman

Se izdava stan vo centarot na gradot . Stanot e opremen so site apar...


8 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 мар 16:26VNVP Apartment. BOOK NOW.

Daily or monthly rent. Please call for more information. https://my....


111.111 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

15 мар 08:30Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 мар 08:30Се продава, нов стан од 85 m2 во Top Invest

Се продава, нов стан од 85 m2 во Top Invest. Модерен, комфорен стан н...


68.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

14 мар 13:14Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строгиот центар на град Штип со површина од 100 ме...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 мар 09:38PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP

PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP, lokacija S...


1.100 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 мар 21:28IZNAJMUVAM NAMESTEN STAN VO BLIZINA NA TUS

Изнајмувам стан во близина на Туш,Станот е наместен и е погоден за фа...


125 €
или предлог цена
Штип

Станови

04 мар 14:52Se izdava stan so 4 sobi

Se izdava namesten stan so 4 sobi, od koi 3 spalni plus dnevna. Stano...


17.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

26 фев 19:13STAN NA DAN !

Цената по ден е 40€


40 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 фев 12:18Stan Vo sredina na Stip

Baram stan vo sredniot del na Stip Preferiram za naselba 8 Noemvri .Б...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 фев 19:39SE IZDAVA STAN

SE IZDAVA STAN VO SENJAK SPROTI SKOLOTO DIMITAR VLAHOV TEL.078/264-...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 фев 08:53Se izdava apartman vo centar_STIP

Se izdava apartman vo centarot na Stip,pogoden e za 1(edno) ili 2(dve...


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 фев 15:59Se izdava stan vo strogiot centar na grad Stip

Се издава стан во строгиот центар на град Штип како канцеларски прост...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

14 фев 10:33Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строг центар на Штип од 100 м квадратни. Цена за ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 фев 15:09Kupuvam stan

Jupuvam ednosoben stan so zasebma spalna soba.po moznost do 2 sprat b...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 фев 18:24Се издава стан на Широк Дол 23

За повеќе информации 078-687-377.


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

04 фев 01:23Se prodava Stan

Se prodava polu namesten stan


92.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 фев 13:00Купувам двособен стан во Штип

Барам двособен стан во Штип Лифт не е потребно доколку се наоѓа до 2...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

31 јан 13:00Се продава стан во 8ми Ноември

Се продава стан во 8ми Ноември 64 m2 + 7 m2 подрум. Може да се купи н...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 јан 20:08Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам