Аеродром
                   
250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GHOST KATO 3

Prodavam ekstra velosiped Ghost Kato 3 kupen vo Nomad so fabricka op...


420 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 14:16Nov Open One+ Full Carbon XX1 Ultra lesen i redok

Kolekcionerski primerok. Edinstven na pazarot, vistinski dijamant v...


5.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:20Cannondale Supersix evo 6

Golemina 58, Full carbon, tezina 8kg, so mnogu dopolnitelna custom op...


1.450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 10:46Velosiped Rider detski

Prodavam detski velosiped donesen od Svajcarija vo vozna sostojba. Od...


2.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 07:11DELOVI ZA VELOSIPEDI

PRODAVAM DELOVI ZA VELOSIPEDI,TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 JAVUVANJ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 фев 14:52Full suspension Velosiped Stevens

Prodavam full suspension Stevens rock shox preden amortizer dt swis...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 фев 11:49Bianchi C-Sport Cross XL kako nov

Prodavam Bianchi C-Sport Cross XL, kompletno ispraven. Kupen od outd...


520 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 фев 10:49Bulls Cross Flyer XL Full Deore kako nov

Prodavam velosiped Bulls Cross Flyer, sosema ispraven, malku vozen, s...


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 фев 10:49CUBE race one 2016

cube race one https://archiv.cube.eu/2016/705000 2x11 27,5 golemi...


625 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 фев 20:21Booster Plasma Velosiped/Велосипед

Детски велосипед Booster Plasma by Polar во добра состојба,не многу в...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 фев 12:37Se prodava Trek FX 2 Disc

Se prodava Trek FX2 disc poveke za velosipedot na linkot podolu. ...


26.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 фев 15:59Детски велосипед Trinx

Велосипедот е користен 2 сезони, и е во одлична состојба. https://w...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 фев 11:17Продавам точаци

Продавам детски точаци машки и женски модел Мах 24 величина


8.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
8.800 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 фев 17:05Prodavam ktm shimano altus

Prodavam tocak avstriski ktm so shimano acera oprema


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 фев 12:02Detski velosiped

Vo vozna sostojba


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 фев 14:55Велопипед

се продаваат два велосипеди машки марка GIANT и женски KTM, во перфек...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 фев 18:05Velosiped

Poloven velosiped Trkalo 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 6500...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 фев 12:54Poloven velosiped extra

Poloven velosiped exstra Marka BUULS Golemina na trkalo 26 Oprema ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 фев 12:54Maski velosiped

Poloven maski velosiped Trkala 29 Velosipedot e mnogu zacuvan.ekstr...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 фев 12:53Poloven velosiped extra

Poloven velosiped Trkala 26 Oprema simano Mnogu zdrav i lesen za v...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 фев 12:53Drzac nosac za velosiped

Prodavam drzac-nosac za velosiped


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

31 јан 15:10Centurion Road BIKE

CENTURION ROAD BIKE VO ODLICNA SOSTOJBA 075248405


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

31 јан 01:05Velosiped Ebake elektricen Neo xtream,socuvan

Velosiped Ebake elektricen Neo xtream,mnogu socuvan,od Svajcarija.SO ...


650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 јан 13:34Prodavam full suspension mount bike DBR X2

Stara dobra skola na full suspension bike Najkvalitetni komponenti ...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 јан 13:02Prodavam Villiger Athena

Prodavam Villiger Athena 2x6 brzini, golemina na ram 54/53, SHIMANO 6...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 јан 08:30CUBE NATURE PRO 2019

Prodavam ili menuvam za MTB 29" L golemina Cube Nature Pro velosiped,...


490 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
500 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 јан 08:30TREK 3500D 19.5" (L golemina)

Prodavam Trek 3500D, Tektro hidraulicni kocnici, Shimano 3 x 8, SR Su...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 јан 08:30Drzac za mobilen za tocak

Prodavam nov nekoristen drzac za mobilen za velosiped, cvrst, siguren...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 јан 09:51Prodavam maski velosiped Max odlicno socuvan

Prodavam maski tocak Max odlicno socuvan. Samo na ovoj broj 078 526 ...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 јан 11:42Novi gumi 28 ki miselin

Dve nnovi miselin gumi 28 tel 072 400349


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 јан 12:58Bianchi Spillo City S-Road 28" XL nov

Prodavam Bianchi Spillo City S-Road 28" XL , kako nov, kompletno socu...


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 јан 11:20Detski Specialized 20” Riprock

Kako nov, so kontra kocnica i dve racni kocnici, bez brzini


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 јан 17:31CUBE CROSS

CUBE CROSS, L големина, 28' тркала, цена 400€ Вилушка Suntour NCX-E ...


350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
360 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 јан 13:27VELOSIPED/TOCAK

Prodavam velosiped montbajk


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

22 јан 14:03Велосипеди

Се продава розовиот велосипед, големина 24'' цена 4000 денари Контак...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 јан 23:50Kolicka za deca Thule Chariot Cross 1

Kolicka za deca Thule Chariot Cross 1 Kolickata e vo odlicna sostojb...


590 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

18 јан 17:41elektrovelosoped

Se prodava velosiped so so elektromotor 24v bez baterii ....


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

16 јан 23:25Velosiped 21vo brzinec

Се продава велосипед во солидна состојба. Велосипедот има 21 брзини....


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

16 јан 09:31GERMANSKI VELOSIPED

VELOSIPEDOT E PROIZVEDEN 2018GOD KUOEN E NOV OD GERMANIJAIMA ODLICNA ...


650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

14 јан 17:49PROFLEX BEAST MAUNTBAIK

velosipedot e mnogu socuvan se e orginalno od fabrika se e ispravno s...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 јан 00:52Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам